کد خبر: ۱۰۰۱۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
رییس خانه شعر و ادبیات خبر داد
رییس خانه شعر و ادبیات از برگزاری دور همی زوج های شاعر با عنوان «یک شب عاشقانه» به مناسبت روز ملی ازدواج خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد مهدی رضازاده،در این خصوص گفت: همزمان با روز ملی ازدواج و در راستای ارج نهادن به فعالیت های ادبی خانواده های شاعر و نویسنده، نخستین دورهمی زوج های شاعر و ادیب با حضور 20 زوج برگزیده شاعر و نویسنده کشور، ۴ شهریور، ساعت ۱۷ در خانه شعر و ادبیات برگزار می شود.

وی افزود: همچنین در این مراسم از فعالیت های ادبی عبدالجبار کاکائی، سید عباس سجادی و همسران ایشان که سهم به سزایی در تعالی ادبیات فارسی در عصر معاصر داشته تجلیل می شود.
رییس خانه شعر و ادبیات عنوان کرد: حضور در این برنامه که با اجرای صابر قدیمی شاعر طنزپرداز کشور و اجرای موسیقی توسط محمدرضا مقدم همراه است، برای عموم آزاد است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.