کد خبر: ۱۰۰۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
تیم والیبال شهرداری گنبد کارش را برای حضور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور آغاز کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،تیم والیبال شهرداری گنبد امسال ظاهراً شرایط بهتری نسبت به سال‌های گذشته دارد. گنبدی‌ها چندی پیش عظیم جزیده را به عنوان سرمربی تیم خود انتخاب کردند و پس از آن با جذب بازیکنان مدنظر خود، تمرینات را آغاز کردند.

شهرداری گنبد تمرینات خود را در سالن المپیک گنبد زیر نظر عظیم جزیده آغاز کرده و در تمرینات اولیه این تیم بازیکنانی همچون چوگان، هومن باقری، طیب عینی، اکبر ولایی و چند بازیکن بومی حضور دارند.

گنبدی‌ها در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن مطرح دیگر را هم جذب کرده بودند که در روزهای آینده باید منتظر حضور آنها هم در تمرینات این تیم باشیم. بازیکنانی همچون میکائیل تاجر و عبدالرضا علیزاده از جمله نفراتی هستند که با شهرداری گنبد قرارداد امضا کرده‌اند و در روزهای آینده به تمرینات این تیم اضافه شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.