کد خبر: ۱۰۰۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
در حالی که تعطیلات چند روزه و به هم پیوسته عید غدیر خم و پایان هفته به شمارش معکوس رسیده است، جاده‌های مازندران بار دیگر به خاطر اوج‌گیری بازگشت مسافران و گردشگران با ترافیک سنگین و پرحجم مواجه شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هوای صاف و آفتابی چند روز گذشته که با افزایش محسوس دما، حال و هوای مردادی را به مازندران برگردانده بود ، سبب شد تا دریای خزر بعد از یک هفته پر تلاطم رنگ آرامش به خود بگیرد و بتواند از مسافران زیادی را از اقصی نقاط کشور میزبانی کند.

مشاهدات چند روزه اخیر خبرنگاران ایرنا از جاده های مازندران نشان می دهد که در این روزها خودروهایی با پلاک های مختلف در این جاده ها تردد می کردند و این حاکی از افزایش سفرها در روزهای پایانی ماه مرداد بوده است. مازندران در ماه تیر و بیشتر روزهای ماه مرداد امسال بارانی و خنک بود و همین وضعیت هم سبب شد تا ورود مسافران دریادوست به استان به تعویق بیفتد و این روزها که هوا گرم و تابستانی شد، حضور گردشگران و مسافرانی از نقاط مختلف کشور به طور محسوسی افزایش یافت.

مرکز مدیریت راههای مازندران عصر امروز جمعه وضعیت تردد خودروها در جاده های استان را پرحجم اعلام کرد و توضیح داد: ترافیک در جاده هراز در محدوده های چلاو ، لاسم ، پلور ، تکاور و گزنک سنگین است.

براساس گزارش این مرکز ، ترافیک در محدوده های پل زنگوله و دوزبن در جاده کندوان نیز سنگین است.

مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در ورودی شهرها و تونل های جاده سوادکوه را هم از هر دو طرف نیمه سنگین گزارش کرده است.

همچنین ترافیک در محور کیاسر محدوده سه راهی تاکام سنگین است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.