کد خبر: ۱۰۰۰۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
طی بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی مشهد صورت گرفت
در بازدید فرماندار مشهد، معاون خدمات شهری شهرداری و جمعی از مدیران شهری از پروژه های اقتصاد مقاومتی مشهد مشکلات نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی و پروژه های خدمات خودرویی مشهد بررسی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در این بازدید که با هدف بررسی فعالیت های شهرداری در حوزه اقتصاد مقاومتی صورت گرفت، به بررسی مشکلات توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی و ارائه راهکارهای احتمالی برای رفع مشکلات آن پرداخته شد. 
در این بازدید، همچنین از پروژه شهرک طبقاتی خدمات خودرویی آسکوپارس در خیابان آزادی 124، پروژه سامان اوج و فجر در خیابان طرحچی (خین عرب) و بازدید از مجتمع خدمات خودرویی البرز در جاده کلات نیز انجام شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.