کد خبر: ۱۰۰۰۵۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
توسط شهرداری قم انجام شد
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از احداث بازارچه‌های ریحان برای ساماندهی دستفروشان در قم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمدرضا شفیعی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه همه دستفروشان از سطح شهر قم جمع آوری شده‌اند،‌ افزود: ۱۱ روز بازار در شهر قم در نظر گرفته شده است که دستفروشان جمع آوری شده در این بازارها فعالیت می‌کنند.

وی‌ با اشاره به احداث بازارهای ریحان در سطح شهر قم تصریح کرد: حدود ۳۰ درصد از دستفروشان جمع آوری شده از سطح شهر در بازارچه‌های ریحان ساماندهی شده‌اند.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم بیان کرد: قم تنها کلانشهری است که به عنوان شهری پاک فعال است و در زمینه معضلات اجتماعی در مقایسه با سایر کلانشهرها وضعیت بهتری دارد.

وی در خصوص برخورد با متکدیان افزود: بالغ بر ۳۰ واحد گشت به صورت ۲۴ ساعته بر سطح شهر نظارت دارند و در صورت مشاهده متکدیان آن‌ها را به مرکز غربالگری انتقال می‌دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.