کد خبر: ۱۰۰۰۵۰
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
توسط شهرداری قم انجام شد
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از احداث بازارچه‌های ریحان برای ساماندهی دستفروشان در قم خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمدرضا شفیعی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه همه دستفروشان از سطح شهر قم جمع آوری شده‌اند،‌ افزود: ۱۱ روز بازار در شهر قم در نظر گرفته شده است که دستفروشان جمع آوری شده در این بازارها فعالیت می‌کنند.

وی‌ با اشاره به احداث بازارهای ریحان در سطح شهر قم تصریح کرد: حدود ۳۰ درصد از دستفروشان جمع آوری شده از سطح شهر در بازارچه‌های ریحان ساماندهی شده‌اند.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم بیان کرد: قم تنها کلانشهری است که به عنوان شهری پاک فعال است و در زمینه معضلات اجتماعی در مقایسه با سایر کلانشهرها وضعیت بهتری دارد.

وی در خصوص برخورد با متکدیان افزود: بالغ بر ۳۰ واحد گشت به صورت ۲۴ ساعته بر سطح شهر نظارت دارند و در صورت مشاهده متکدیان آن‌ها را به مرکز غربالگری انتقال می‌دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.