کد خبر: ۱۰۰۰۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرمانده انتظامی استان قزوین:
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف محموله خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و مقادیری مواد مخدردر عملیات مشترک بین پلیس قزوین و کردستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار مهدی حاجیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط پلیس آگاهی استان، ماموران از انتقال یک محموله قاچاق خارجی از استان های جنوبی به یکی از استان های شمال غرب کشور از طریق یک دستگاه اتوبوس مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با تلاش عوامل پلیس آگاهی قزوین و تکمیل اطلاعات لازم طی هماهنگی های انجام شده، اطلاعات در اختیار ماموران پلیس آگاهی استان کردستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: عوامل پلیس آگاهی استان کردستان پس از دریافت اطلاعات و اجرای اقدامات فنی و مراقبتی در محور «دیواندره» به سقز موفق به شناسایی اتوبوس حامل محموله قاچاق شده و خودور را بلافاصله متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ماموران از اتوبوس ۷۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی و ۶ تلویزیون ۴۹ اینچ،۲۳۰ اسپری خوشبو کننده خارجی قاچاق، و مقدار ۶ کیلو و ۹۰۰ مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این خصوص راننده اتوبوس و مسافر حامل مواد مخدر دستگیر و به همراه کالای مکشوفه به مقر پلیس منتقل شدند.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی استان کردستان شد، گفت: کارشناسان ارزش تقریبی کالای خارجی قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.