کد خبر: ۱۰۰۰۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرمانده انتظامی استان قزوین:
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف محموله خارجی قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و مقادیری مواد مخدردر عملیات مشترک بین پلیس قزوین و کردستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار مهدی حاجیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اقدامات اطلاعاتی انجام شده توسط پلیس آگاهی استان، ماموران از انتقال یک محموله قاچاق خارجی از استان های جنوبی به یکی از استان های شمال غرب کشور از طریق یک دستگاه اتوبوس مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با تلاش عوامل پلیس آگاهی قزوین و تکمیل اطلاعات لازم طی هماهنگی های انجام شده، اطلاعات در اختیار ماموران پلیس آگاهی استان کردستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: عوامل پلیس آگاهی استان کردستان پس از دریافت اطلاعات و اجرای اقدامات فنی و مراقبتی در محور «دیواندره» به سقز موفق به شناسایی اتوبوس حامل محموله قاچاق شده و خودور را بلافاصله متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ماموران از اتوبوس ۷۹ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی و ۶ تلویزیون ۴۹ اینچ،۲۳۰ اسپری خوشبو کننده خارجی قاچاق، و مقدار ۶ کیلو و ۹۰۰ مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این خصوص راننده اتوبوس و مسافر حامل مواد مخدر دستگیر و به همراه کالای مکشوفه به مقر پلیس منتقل شدند.

سردار حاجیان در پایان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی استان کردستان شد، گفت: کارشناسان ارزش تقریبی کالای خارجی قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.