کد خبر: ۱۰۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد. خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از لزوم برنامه ریزی به جهت ایجاد سایت ورزشی ویژه بانوان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در سومین جلسه هیات امناء بوستان کوهسنگی گفت: با توجه به درخواست بانوان این منطقه به ایجاد فضای مناسب، پس از بررسی و مطالعات لازم درخصوص جانمایی محل سایت بانوان، پیش بینی می گردد این سایت تا سال آینده در دست احداث قرار گیرد.
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات در حال پیگیری مناسب سازی محوطه های بازی کودکان در بوستان های کوهسنگی و ملت است که در این بوستان ها از وسایل بازی ویژه کودکان دارای معلولیت استفاده می گردد.
معاون شهردار مشهد به اهمیت انجام عملیات ایمنی و تکمیل سیستم روشنایی در بوستان کوهسنگی اشاره کرد و گفت: تمامی سیستم های روشنایی که به علت فرسوده شدن روشنایی لازم را ندارند باید به سرعت رفع نقص شود تا خللی در ساعات حضور شهروندان ایجاد نگردد.
وی تصریح کرد: تمامی سرویس های بهداشتی سطح بوستان کوهسنگی با اعتبارات جدیدی که در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به منطقه تفویض می شود بازپیرایی خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته احداث آبنما زیرسطحی و بهسازی معابر از دیگر اقداماتی است که برای بهبود وضعیت این بوستان صورت خواهد گرفت و تا نیمه سال آینده شبکه جداسازی آب خام از آب شرب به این بوستان خواهد رسید. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.