کد خبر: ۱۰۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد. خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از لزوم برنامه ریزی به جهت ایجاد سایت ورزشی ویژه بانوان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در سومین جلسه هیات امناء بوستان کوهسنگی گفت: با توجه به درخواست بانوان این منطقه به ایجاد فضای مناسب، پس از بررسی و مطالعات لازم درخصوص جانمایی محل سایت بانوان، پیش بینی می گردد این سایت تا سال آینده در دست احداث قرار گیرد.
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات در حال پیگیری مناسب سازی محوطه های بازی کودکان در بوستان های کوهسنگی و ملت است که در این بوستان ها از وسایل بازی ویژه کودکان دارای معلولیت استفاده می گردد.
معاون شهردار مشهد به اهمیت انجام عملیات ایمنی و تکمیل سیستم روشنایی در بوستان کوهسنگی اشاره کرد و گفت: تمامی سیستم های روشنایی که به علت فرسوده شدن روشنایی لازم را ندارند باید به سرعت رفع نقص شود تا خللی در ساعات حضور شهروندان ایجاد نگردد.
وی تصریح کرد: تمامی سرویس های بهداشتی سطح بوستان کوهسنگی با اعتبارات جدیدی که در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به منطقه تفویض می شود بازپیرایی خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته احداث آبنما زیرسطحی و بهسازی معابر از دیگر اقداماتی است که برای بهبود وضعیت این بوستان صورت خواهد گرفت و تا نیمه سال آینده شبکه جداسازی آب خام از آب شرب به این بوستان خواهد رسید. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.