کد خبر: ۱۰۰۰۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد:
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تعامل با همه برای پیشبرد منافع شهر راهبرد اصلی شورای پنجم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا موحدی‌زاده اظهار کرد: یکی از راهبردهایی که از ابتدای فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهر بر آن تاکید شد تعامل برای منافع شهر، شهروندان و شهرداری بود. خط قرمز ما منافع شهر است و برای اینکه شهر به جلو حرکت کند با همه همکاری می‌کنیم و مشکلی با کسی نداریم. 
وی با تاکید بر اینکه در طول فعالیت دور پنجم شورای اسلامی شهر مشهد تلاش شده با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دقیق حرکت کنیم، افزود: ظرفیت‌های جدید شهر را در ابعاد مختلف توسعه و عمران، گردشگری و سرمایه‌گذاری شناسایی می‌کنیم و موانع را با کمک سایر دستگاه‌ها برطرف می‌نماییم. 
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: در بین کلانشهرهای ایران مشهد از نظر رونق در شهر و فعال بودن چرخ صنعت احداث قطارشهری و پروژه‌های مختلف پیشتاز است.
موحدی‌زاده اظهار کرد: در کانون همه این جاذبه‌های موجود در مشهد، مرقد مطهر امام هشتم(ع) قرار دارد که جاذبه معنوی برای همه مسلمانان جهان به شمار می‌رود. از این رو سالانه 30 میلیون زائر وارد شهر مشهد می‌شود که به طور میانگین این کلانشهر هر فصل میزبان 4 میلیون نفر است.
وی با تاکید بر اینکه در کنار فضای کار، تلاش و سازندگی برای شهر، نشاط و امید را در لایه‌های مختلف در شهر پمپاژ می‌کنیم، گفت: در دهه ولایت بیش از 40 برنامه را در بوستان‌ها، فرهنگسراها، میادین و معابر شهر اجرایی کردیم و بیش از 700 هزار نفر در این برنامه‌ها شرکت کردند. مردم مشتاقانه در این برنامه‌ها حاضر می‌شوند که این امر نشان می‌دهد ضرورت دارد نشاط و شادی را بین افراد جامعه گسترش داد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: نشاط واقعی در این است که مردم نسبت به زندگی آینده خود اطمینان خاطر داشته باشند. باید موانع کار و نشاط مردم برطرف شود و شهرداری تلاش می‌کند رونق را به اقتصاد شهر برگرداند و توسعه و عمران شهر را افزایش دهد.
موحدی‌زاده در ادامه توضیح داد: گسترش سرانه‌هایی که نشان می‌دهد شهر به سمت پیشرفت حرکت می‌کند، مردم را امیدوار می‌سازد. در شورای پنجم به مردم قول دادیم هر سال بخشی از وعده‌ها را محقق کنیم.
وی با اشاره به اینکه تقریبا بدهی‌های شهرداری نزدیک به صفر شده، افزود: 4 هزار و 400 میلیارد تومان بدهی به بانک‌ها وجود داشت که ماهیانه باید 170 میلیارد تومان سود این بدهی‌ها را پرداخت می کردیم و هم اکنون این بدهی صفر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.