کد خبر: ۱۰۰۰۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فرمانده انتظامی زابل خبر داد
فرمانده انتظامی زابل از دستگیری ۲۲ سارق سابقه‌دار و ۳۰ خرده فروش مواد مخدر در اجرای مرحله پنجم طرح اقتدار پلیس در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد ثمره حسینی اظهار داشت: مرحله پنجم طرح اقتدار به مدت یک هفته در سطح شهرستان زابل به اجرا درآمد و دستگیری سارقان و خرده فروشان مواد مخدر، با هدف ارتقای امنیت عمومی با جدیت در دستور کار مأموران واحد های مختلف انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح با تلاش مأموران ۲۲ سارق سابقه دار دستگیر که پس از انتقال به پلیس آگاهی و در نتیجه تحقیقات فنی صورت گرفته ۲۴ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان زابل کشف شد.

فرمانده انتظامی زابل ادامه داد: همچنین در این طرح تعداد ۳۰ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر و ۴ منزل مسکونی که پاتوق معتادان و محل توزیع مواد مخدر شده بود پلمپ و مقدار ۲۸کیلو ۸۱۹ گرم انواع موادمخدر کشف شد.

وی با اشاره به کشف ۹ هزار لیتر سوخت قاچاق و توقیف ۲۲ دستگاه خودرو و ۲۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف تصریح کرد: در این رابطه تمامی افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 ثمره حسینی با اشاره به تداوم این طرح در هفته های آتی از شهروندان خواست به منظور ارتقای امنیت عمومی هرگونه اخبار و اطلاعات خود را در خصوص سارقان، فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان کالا و سوخت با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.