کد خبر: ۱۰۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۱۵۲ بسته لوازم خانگی از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی همزمان با هفته دولت بین سیل‌زدگان این استان توزیع می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمد مهدی سجادی اظهار داشت: ۱۵۲ بسته لوازم خانگی از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی همزمان با هفته دولت بین سیل‌زدگان این استان توزیع می شود.

وی ادامه داد: این بسته‌های لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو و وسایل آشپزخانه برای نخستین بار در اختیار سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان قرار می‌گیرد.

وی از اجرای مرحله دوم طرح ملی نذر آب در سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: طرح ملی «نذر آب دو» با هدف محرومیت‌زدایی از ۱۵ مرداد تا ۲۶ شهریور در استان در حال اجراست که حضور کاروان سلامت تنها بخشی از این طرح را شامل می‌شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: این کاروان‌ها به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، حمایتی و توزیع رایگان دارو بین بیماران و افراد محروم و نیازمند به دریافت خدمات درمانی اعزام می‌شوند که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته دولت ۹ کاروان استان‌های مختلف کشور در نقاط محروم استان حضور می‌یابند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.