کد خبر: ۱۰۰۰۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
مدیرکل راهداری اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده امسال ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل تجدید خط کشی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رحمتی در بازدید از عملیات خط کشی محور نمین - آستارا با بیان اینکه ۵۰۰ کیلومتر از خط کشی این مسیر انجام شده، گفت: تا پایان سال دو هزار کیلومتر باقی مانده که جزو اولویت‌های اصلی راهداری است، تجدید خط کشی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: خط کشی با رنگ گرم در محور نمین به آستارا به طول ۱۵۰ کیلومتر انجام شده و مابقی با رنگ سرد تجدید خط کشی می‌شود.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل هدف از خط کشی راه ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها بیان کرد و گفت: سال گذشته نیز در دو هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی انجام شد.

رحمتی افزایش ایمنی تردد عبور و مرور را از جمله اولویت‌های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل دانست و افزود: در جلسه اخیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل بر تقویت ایمنی جاده‌ها، تجدید خط کشی، افزایش گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری، اجرای شیار لرزاننده و سایر اقدامات لازم تاکید شد که امروز شاهد اجرائی شدن آن‌ها توسط راهداران استان اردبیل هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.