کد خبر: ۱۰۰۰۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
مدیرکل راهداری اردبیل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده امسال ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل تجدید خط کشی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رحمتی در بازدید از عملیات خط کشی محور نمین - آستارا با بیان اینکه ۵۰۰ کیلومتر از خط کشی این مسیر انجام شده، گفت: تا پایان سال دو هزار کیلومتر باقی مانده که جزو اولویت‌های اصلی راهداری است، تجدید خط کشی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تصریح کرد: خط کشی با رنگ گرم در محور نمین به آستارا به طول ۱۵۰ کیلومتر انجام شده و مابقی با رنگ سرد تجدید خط کشی می‌شود.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل هدف از خط کشی راه ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها بیان کرد و گفت: سال گذشته نیز در دو هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی انجام شد.

رحمتی افزایش ایمنی تردد عبور و مرور را از جمله اولویت‌های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل دانست و افزود: در جلسه اخیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل بر تقویت ایمنی جاده‌ها، تجدید خط کشی، افزایش گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری، اجرای شیار لرزاننده و سایر اقدامات لازم تاکید شد که امروز شاهد اجرائی شدن آن‌ها توسط راهداران استان اردبیل هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، اردبیل ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.