کد خبر: ۱۰۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تا اواخر شهریور ماه 600 واحد شغلی در مجموعه ساماندهی مشاغل فجر طبرسی و مجموعه سامان اوج بهره برداری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در مراسم بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی مشهد که به همراه فرماندار، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری انجام شد، با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: ساماندهی مشاغل شهری توسط شهرداری مشهد از سال 83 تا اواخر سال 97 صورت گرفته است و تاکنون 1400 واحد شغلی ساماندهی شده است. 
وی با بیان اینکه علاوه بر این 10 مجموعه دیگر با تنوع خدمات و فعالیت‎ها مثل مشاغل صنوف خودرویی، صنایع مبلمان، فلزتراشان و حتی پرنده فروشان نیز در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: حدود 4000 واحد صنفی به این مجموعه ها انتقال داده خواهد شد. 
یعقوبی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام شده و مطالعاتی که در مجموعه شهرداری انجام شده، شرایط بهتری را برای ساماندهی مشاغل فراهم کنیم.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن اشاره به اینکه در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‎های کشاورزی، شهر را به 4 حوزه تقسیم کرده‎ایم، بیان کرد: قرار است در هر حوزه کارگزار به ‎طور ویژه مطالعات و کارهای لازم را انجام دهد و امیدواریم در یکی دو سال اخیر بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.
وی در خصوص کانال‌های جمع‎آوری آب‎های سطحی در این مراکز و مشکل دسترسی شهروندان به این مجموعه‎ها هم خاطرنشان کرد: در گذشته مشکلات زیادی در این حوزه وجود داشت ولی کانال جمع‎آوری آب‎های سطحی در حال حاضر اجرا شده است. همچنین بنا است مشکل راه‌‏های دسترسی هم توسط شهرداری منطقه 2 مشهد انجام شود.
یعقوبی در خصوص گازرسانی به مجموعه های ساماندهی مشاغل شهری هم گفت: طبق دستور فرماندار و بررسی‌های صورت گرفته قرار شد جلسات و رایزنی‎هایی با شرکت‎های خدماتی داشته باشیم تا توفیقاتی در این خصوص حاصل شود. برای ایجاد رونق بیشتر در این مجموعه ها نیاز به همکاری همه سازمان ها و ادارات مربوطه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.
بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها دربرنامه گفتگوی ویژه 7 بهمن 98

برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور دکتر صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام و آقای فرقانی دبیر شورای عالی سیاست گذاری باشگاه تحریم ها و منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امور خارجه پیرامون بررسی راهکارهای غلبه بر تحریم ها از شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.