کد خبر: ۱۰۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تا اواخر شهریور ماه 600 واحد شغلی در مجموعه ساماندهی مشاغل فجر طبرسی و مجموعه سامان اوج بهره برداری شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در مراسم بازدید از پروژه های اقتصاد مقاومتی مشهد که به همراه فرماندار، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و جمعی از مدیران شهری انجام شد، با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: ساماندهی مشاغل شهری توسط شهرداری مشهد از سال 83 تا اواخر سال 97 صورت گرفته است و تاکنون 1400 واحد شغلی ساماندهی شده است. 
وی با بیان اینکه علاوه بر این 10 مجموعه دیگر با تنوع خدمات و فعالیت‎ها مثل مشاغل صنوف خودرویی، صنایع مبلمان، فلزتراشان و حتی پرنده فروشان نیز در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: حدود 4000 واحد صنفی به این مجموعه ها انتقال داده خواهد شد. 
یعقوبی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام شده و مطالعاتی که در مجموعه شهرداری انجام شده، شرایط بهتری را برای ساماندهی مشاغل فراهم کنیم.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن اشاره به اینکه در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‎های کشاورزی، شهر را به 4 حوزه تقسیم کرده‎ایم، بیان کرد: قرار است در هر حوزه کارگزار به ‎طور ویژه مطالعات و کارهای لازم را انجام دهد و امیدواریم در یکی دو سال اخیر بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.
وی در خصوص کانال‌های جمع‎آوری آب‎های سطحی در این مراکز و مشکل دسترسی شهروندان به این مجموعه‎ها هم خاطرنشان کرد: در گذشته مشکلات زیادی در این حوزه وجود داشت ولی کانال جمع‎آوری آب‎های سطحی در حال حاضر اجرا شده است. همچنین بنا است مشکل راه‌‏های دسترسی هم توسط شهرداری منطقه 2 مشهد انجام شود.
یعقوبی در خصوص گازرسانی به مجموعه های ساماندهی مشاغل شهری هم گفت: طبق دستور فرماندار و بررسی‌های صورت گرفته قرار شد جلسات و رایزنی‎هایی با شرکت‎های خدماتی داشته باشیم تا توفیقاتی در این خصوص حاصل شود. برای ایجاد رونق بیشتر در این مجموعه ها نیاز به همکاری همه سازمان ها و ادارات مربوطه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.