کد خبر: ۱۰۰۰۳۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از بهره برداری از طرح های آبرسانی به ۴۹ روستای استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رضوی با بیان اینکه برای اجرا و اتمام این طرح ها، ۱۰۷ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، اظهار داشت: طرح های آبرسانی روستایی درقالب ۲۵ پروژه و در روستاهای ارومیه، بوکان، تکاب، چالدران، خوی،  شوط، سردشت، ماکو، مهاباد و میاندوآب به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها، ۱۰ هزار و ۳۹۶ خانوار روستایی با ۴۰ هزار و ۳۲۹ نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

رضوی، از آغاز عملیات اجرایی دو طرح مهم مجتمع های ۱۶۵ روستایی بوکان و ۱۶ روستایی چالدران همزمان با هفته دولت خبر داد واظهار کرد:  عملیات اجرایی طرح های تامین آب آشامیدنی مجتمع تپی و حصار در شهرستان بوکان، تامین آب آشامیدنی روستای ملحم  و کنگرلو شهرستان سلماس و طرح تامین آب آشامیدنی روستای عبداله کرده مهاباد نیز همزمان با هفته دولت آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها بالغ بر دو هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و مشارکت بنیاد علوی پیش بینی شده است، افزود: با اتمام عملیات اجرایی و بهره برداری از این طرح ها، ۱۹ هزار و ۱۳۹ خانوار روستایی با ۸۲ هزار و ۸۱۵ نفر جمعیت از آب آشامیدنی سالم وبهداشتی برخواردار خواهند شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.