کد خبر: ۱۰۰۰۳۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از بهره برداری از طرح های آبرسانی به ۴۹ روستای استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رضوی با بیان اینکه برای اجرا و اتمام این طرح ها، ۱۰۷ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، اظهار داشت: طرح های آبرسانی روستایی درقالب ۲۵ پروژه و در روستاهای ارومیه، بوکان، تکاب، چالدران، خوی،  شوط، سردشت، ماکو، مهاباد و میاندوآب به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها، ۱۰ هزار و ۳۹۶ خانوار روستایی با ۴۰ هزار و ۳۲۹ نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

رضوی، از آغاز عملیات اجرایی دو طرح مهم مجتمع های ۱۶۵ روستایی بوکان و ۱۶ روستایی چالدران همزمان با هفته دولت خبر داد واظهار کرد:  عملیات اجرایی طرح های تامین آب آشامیدنی مجتمع تپی و حصار در شهرستان بوکان، تامین آب آشامیدنی روستای ملحم  و کنگرلو شهرستان سلماس و طرح تامین آب آشامیدنی روستای عبداله کرده مهاباد نیز همزمان با هفته دولت آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها بالغ بر دو هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی، استانی و مشارکت بنیاد علوی پیش بینی شده است، افزود: با اتمام عملیات اجرایی و بهره برداری از این طرح ها، ۱۹ هزار و ۱۳۹ خانوار روستایی با ۸۲ هزار و ۸۱۵ نفر جمعیت از آب آشامیدنی سالم وبهداشتی برخواردار خواهند شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.