کد خبر: ۱۰۰۰۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد عنوان کرد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد به عنوان معین اقتصادی برای حل مساله نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی ورود خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهریار آل شیخ در بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی که با حضور فرماندار، معاون خدمات شهری و جمعی از مدیران شهری مشهد صورت گرفت، با عنوان مطلب بالا اظهار کرد: در این بازدید مسائل و مشکلات مطرح شد و ما مدل اقتصادی مجموعه را بررسی می کنیم تا اگر بتوانیم در قالب ظرفیت های اقتصادی که در حال حاضر وجود دارد، کمک کنیم.
وی ادامه داد: کمک های شهرداری به عنوان معین اقتصادی را در قالب ظرفیت‎هایی که از محل ارتباط تعامل با دولت بتوانیم انجام دهیم، پیگیری خواهیم کرد.
آل شیخ با بیان اینکه وقتی پروژه ای با ظرفیت اقتصادی بالا و توان سرمایه ای زیاد متوقف می‌شود به زیان همه شهروندان است، اظهار کرد: در این پروژه چند هزار میلیارد تومان سرمایه ملی صرف شده که متوقف شده است و هر روز خوابیدن این حجم سرمایه زیان زیادی به اقتصاد وارد می کند.
وی افزود: همچنین هم از نظر محیط زیستی و آلاینده ها و هم از اتلاف منابع ضرر زیادی وارد می شود، برای رفع مسائل شان به اعتبارنیاز دارند تا پروژه تکمیل شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.