کد خبر: ۱۰۰۰۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد عنوان کرد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد به عنوان معین اقتصادی برای حل مساله نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی ورود خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهریار آل شیخ در بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی که با حضور فرماندار، معاون خدمات شهری و جمعی از مدیران شهری مشهد صورت گرفت، با عنوان مطلب بالا اظهار کرد: در این بازدید مسائل و مشکلات مطرح شد و ما مدل اقتصادی مجموعه را بررسی می کنیم تا اگر بتوانیم در قالب ظرفیت های اقتصادی که در حال حاضر وجود دارد، کمک کنیم.
وی ادامه داد: کمک های شهرداری به عنوان معین اقتصادی را در قالب ظرفیت‎هایی که از محل ارتباط تعامل با دولت بتوانیم انجام دهیم، پیگیری خواهیم کرد.
آل شیخ با بیان اینکه وقتی پروژه ای با ظرفیت اقتصادی بالا و توان سرمایه ای زیاد متوقف می‌شود به زیان همه شهروندان است، اظهار کرد: در این پروژه چند هزار میلیارد تومان سرمایه ملی صرف شده که متوقف شده است و هر روز خوابیدن این حجم سرمایه زیان زیادی به اقتصاد وارد می کند.
وی افزود: همچنین هم از نظر محیط زیستی و آلاینده ها و هم از اتلاف منابع ضرر زیادی وارد می شود، برای رفع مسائل شان به اعتبارنیاز دارند تا پروژه تکمیل شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.