کد خبر: ۱۰۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
امام جمعه مرند:
امام جمعه مرند شهرداری و شورای اسلامی شهر را در رأس خدمات رسانی دانست و آن را فرصتی برای خدمت به مردم عنوان کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مرند، ابراز داشت: انتخاب فرد برای خدمت گذاری توسط مردم مساله بسیار مهمی است که این توفیق نصیب اعضای شورای اسلامی شهر شده است.

وی افزود: دولت با وضعیت اقتصادی فعلی، در ارائه خدمات به مردم با مشکلاتی روبه روست و شهرداری ها که وصل به مردم هستند، در رأس این خدمت گذاری قرار دارند.

امام جمعه مرند با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز انقلاب اسلامی با همراهی مردم محقق شده است، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر با یکدیگر کنار آمده و در مسابقه خدمت به مردم از همدیگر پیشی بگیرند.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده اذعان داشت: امروز اعتماد مردم به دولت و مجلس کاهش پیدا کرده است و مردم حق دارند، از طرفی مردم به اقتدار نیروهای امنیتی و انتظامی اعتماد دارند که اینگونه در مقابل استکبار و آمریکا ایستاده است.

وی توصیه کرد: شهرداری و شورای شهر در قراردادها و پیمان ها دقت کنند و با نظارت دقیق، امور را به درستی پیش ببرند.

استاد برجسته حوزه علمیه در ادامه با تبریک دهه ولایت و امامت ابراز داشت: ما عید غدیر را روز عید و جان عدالت برای بشر می دانیم و ما مفتخر هستیم که ارادتمند حضرت علی(ع) هستیم.

امام جمعه مرند افزود: علی مقتدا و الگوی انسانیت است و سوره دهر در شأن ایشان و خانواده حضرت علی(ع) نازل شده است و رمز ماندگاری امیرالمومنین این است که انسان واقعی بود و در قبال خدمت به مردم هیچ انتظار تشکری نیز نداشت.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده خاطرنشان کرد: باید با الگوگرفتن از حضرت علی(ع) از تشریفات و القاب اداری به ویژه در نامه نگاری پرهیز کرده و خدمت به مردم را اصل قرار دهیم.

استاد حوزه علمیه و دانشگاه عنوان کرد: تفکر شیعه را هنوز نتوانسته ایم تسری بدهیم، شیعه ذلت هیچ انسانی را نمی خواهد و حتی درباره دشمنان نیز راضی به ذلت نیست.

اجرای همزمان ۲۰ پروژه شهرداری مرند

رئیس شورای اسلامی شهر مرند، ابراز داشت: پروژه جواهر با حمایت امام جمعه و همکاری اعضای شورای شهر و شهردار، پس از سال ها توقف، مجدد آغاز به کار کرد.

مهدی علیپور افزود: بیش از ۲۰ پروژه هم اکنون به طور همزمان در شهرداری مرند در حال انجام است، برخی از پروژه های نیمه تمام نیز آغاز شده است.

وی همچنین برگزاری برنامه های فرهنگی را از دیگر اقدامات صورت گرفته دانست و عنوان کرد: برگزاری جنگ های شادی و برنامه های مفرح و اجرای مسابقات محله با هدف نشاط افزایی در طول یک سال گذشته در شهر مرند اجرایی شده است.

همچنین فرامرز آخوندی ابراز امیدواری کرد: به همت اعضای شورای شهر مرند در سال سوم، بتوانیم با کسب رضایت الهی و مردم، امور شهر را پیش ببریم، البته خواسته مردم نیز حداقل خدمات است که وظیفه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

رئیس دور جدید شورای اسلامی شهر مرند افزود: باید جلوی دوباره کاری را گرفت و هر پروژه ای که در شهر انجام می شود، با کیفیت خوب و فنی و تخصصی صورت بگیرد تا از هدررفت بیت المال جلوگیری شود.

وی تاکید کرد: از شهرداری می خواهیم با رعایت وجدان کاری، امور را به صورت تخصصی و فنی پیش ببرند، تعریض جاده مرند – جلفا، پل خیام و سردار ملی، کف سازی پیاده روها، مقاوم سازی پل ولایت را از جمله پروژه هایی دانست که امسال به بهره برداری رسیده و یا خواهد رسید.

گفتنی است، در پایان این دیدار تابلویی به مناسبت دهه ولایت و امامت از سوی روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر به امام جمعه مرند اهدا شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.