کد خبر: ۱۰۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساختمانی در حال ساخت در کرج دچار حریق شد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار شهر فردا گفت: ساعت ۱۶:۳۴ دقیقه امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان درحال ساخت به سمت کرج روبروی بیمارستان شریعت رضوی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود که بلافاصله ۳ ایستگاه به همراه تانکر آب و انفورماتیک به محل حادثه اعزام می شوند. 

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که ۸ طبقه روی زمین و ۵ طبقه ظاهرا طبقات زیر زمین و منفی داشت که در طبقه همکف آن یک گالن منبع و مخزن گازوئیل به ظرفیت ۳هزار لیتر وجود داشت که این مخزن دچار آتش سوزی شده بود و به بخشی از مصالح ساختمانی اطراف سرایت کرده بود . 

ملکی ادامه داد: آتش به بخشی از طبقات بالا سرایت کرده و در حال گسترش بود ودود زیادی هم از طبقات بالایی که در حال ساخت بود به بیرون متساعد می شد و شهروندانی که در حال تردد بودند باید بدانند که این دود ناشی از این آتش سوزی بود به خاطر جاری شدن گازوئيل و طبقات پایینی بخشهایی از آن طبقات هم دچار آتش سوزی شده بود. 

وی افزود: آتش می رفت که گسترش پیدا کند که آتش نشانان در مدت زمان ۳ دقیقه در محل حاضر شده و عملیات اطفای حریق را شروع کردند و همزمان با استفاده از محلول آب و کف عملیات خاموش کردن آتش  را آغاز کردند و بعد از مدتی خیلی سریع شعلههای آتش را تحت کنترل خود قرار دادند . 

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان از سرایت به اطراف و املاک مجاور جلوگیری شد و خوشبختانه مورد مصدومیت و تلفات گزارش نشده است و تعدادی از کارگران در همان دقایق اولیه یا به کمک آتش نشانان از محل خارج شده بودند . عملیات لکه گیری به پایان رسید و در ساعت ۱۷:۵۲ دقیقه محل به عوامل اورژانس تحویل داده شد. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.