کد خبر: ۱۰۰۰۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف بین دو دستگاه خودروی پراید و پژو با یک دستگاه موتورسیکلت در بزرگراه آزادگان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ محمد رازقی ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۴۵ مورخ شب گذشته  در محدوده بزرگراه آزادگان مسیرشرق به غرب رجایی تصادف شدیدی بین دو دستگاه خودروی پراید و پژو و یک دستگاه موتورسیکلت رخ می دهد که دقایقی باعث ایجاد ترافیک مقطعی در این مسیر نیز می‌شود .

وی ادامه داد: نیروهای پلیس و اورژانس بلافاصله در محل حادثه حضور یافته و کارشناسان پلیس راهور فاتب بی‌درنگ نسبت به ایمن سازی محل تصادف اقدام کرده و سپس به بررسی علل حادثه پرداختند.

 رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: نیروهای اورژانس پس از حضور سریع خود در محل به بررسی حال مصدوم حادثه که راکب موتور سیکلت بوده پرداختند و اعلام کردند که  راکب موتور سیکلت متاسفانه در صحنه تصادف در دم فوت شده است .

رازقی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: علیرغم توصیه‌های پلیس راهور مبنی بر عدم ورود موتور سیکلت‌ها در بزرگراه‌ها و تونل‌ها  از موتور سیکلت سواران خواست تا  توصیه های پلیس‌های پلیس  را جدی بگیرند و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری در بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

عزاداری بازار تاریخی تبریز نمونه‌ای از عزاداری‌های بی‌حاشیه و بی‌آسیب است که هنوز پای طبل و سنج به آن باز نشده و می‌تواند پذیرای گردشگران مذهبی باشد.
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.