کد خبر: ۱۰۰۰۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
استاندار مرکزی اعلام کرد
استاندار مرکزی گفت: عملیات اجرایی یکی از بزرگ‌ترین مجموعه پل های موجود در کشور در اراک پایان یافت و این پل در هفته دولت سال جاری به طور رسمی افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی آقازاده در حاشیه بازدید از روند پیشرفت تقاطع غیرهمسطح آزادگان اراک(میدان ورزش سابق) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش مجموعه مهندسین و کارکنان شهرداری اراک و حمایت اعضای شورای اسلامی، عملیات اجرایی مجموعه پل های تقاطع غیرهمسطح آزادگان اراک که از بزرگترین مجموعه پل های موجود در کشور به شمار می‌رود، با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان به اتمام رسیده و در هفته دولت با حضور مقامات کشوری به طور رسمی افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

آقازاده افزود: البته از فردا برای تست مسیر و آزمایش های ایمنی عبور برخی از خودروهای شهروندان در این مجموعه صورت می‌گیرد و در حقیقت مجموعه پل ها به طور موقت زیر بار ترافیک می رود.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه سیستم  هدایت آب های سطحی و سیستم فاضلاب این پروژه تکمیل شده است، بیان داشت: برای این پروژه حدود ۲۰ کیلومتر کابل فشار قوی و ضعیف استفاده شده و بیش از ۶۰ کیلومتر خط کشی انجام و ۴.۵ هکتار نیز فضای سبز پیش بینی شده است.

آقازاده خاطرنشان کرد: انتظار داریم بقیه پروژه های نیمه تمام شهر اراک ظرف امسال یا حداکثر ابتدای سال آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.

استاندار مرکزی در مورد تعداد پروژه‌های مورد بهره‌برداری در هفته دولت سال جاری اظهار داشت: هنوز تعداد پروژه‌ها برای اعلام در رسانه ها جمع بندی نشده است ولی هفته دولت پرباری در استان پیش رو داریم.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.