روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر
روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.
پیرترین انسان زنده جهان/ تصاویر
جولیا فلورس کلقه ۱۱۷ سال و ۱۰ ماهه است و کارت شناسایی ملی‌اش می‌گوید خانم فلورس در ۲۶ اکتبر سال ۱۹۰۰ در یک اردوگاه معدن در کوه‌های بولیوی متولد شده است.
اهمیت و تاثیر حیوانات در زندگی انسان‌ها/ تصاویر
حیات‌وحش، بخشی از سیستم پیچیده بوم‌سازه‌گانی (اکوسیستم‌هایی) است که در افزایش بهره‌وری و پایداری بوم‌سازه‌ها نقش اساسی دارد و انسان برای تأمین آب، غذا، ارزش‌های زیبایی‌شناختی و فعالیت‌های تفریحی خود به آن وابسته است.
شستشوی شتر‌ها در جزیره قشم / تصاویر
جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است که به‌عنوان بزرگترین جزیره ایران و خلیج‌فارس در تنگه هرمز قرار دارد. این جزیره در چند دههٔ اخیر به یکی از مکان‌های توریستی و گردشگری تبدیل شده‌است. در این گزارش نگاهی داریم به شستشوی شتر‌ها در ساحل جزیره قشم.
خاص‌ترین‌ اتومبیل فراری جهان / تصاویر
اتومبیل فراری 166MM با کد 212متعلق به یکی از کلکسیونرهای مشهور اروپا است و در حراجی ساتبی به قیمتی گزاف خریداری شده، توسط کنت جیانینو مارزوتی مهندس فقید ایتالیایی از روی یک هواپیمای جنگی طراحی شده و در مسابقات سرعت توسکانی سال 1951 موفق به کسب رتبه نخست جام شده است.
مراسم برترین‌های لیگ هفدهم فوتبال / تصاویر
برترین‌های فوتبال ایران در فصل ۹۷-۹۶ طی مراسمی در سالن همایش‌های برج میلاد معرفی شدند.
طرح جمع آوری اوباش تهران / تصاویر
طرح جمع آوری 238 نفر از اوباش پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس تهران بزرگ برگزار شد.
تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه (س)/ تصاویر
پرچم حرم حضرت معصومه (س) در شب میلاد خجسته و با سعادت کریمه اهل بیت(ع) تعویض و آیین نقاره زنی خادمان در آن آستان مقدس برگزار شد.
دهکده اقوام ایرانی؛ شب مازندران‎ / تصاویر
تصاویر برگزاری دهکده اقوام ایرانی در برج میلاد را نشان می‌دهد. دهکده اقوام ایرانی در برج میلاد، فرصتی برای شهروندان تهرانی است که با فرهنگ و آداب و رسوم سایر شهر‌ها آشنا شوند و با یک آگاهی کامل از فرهنگ و سنت شهر‌های مختلف، شهر مورد علاقه خود را برای سفر انتخاب کنند.
بحران آب روستای «قزلر» در خراسان شمالی /تصاویر
«قزلر» روستایی با حدود 150 خانوار جمعیت از توابع شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی است. این روستا با بحران آب روبروست و این موضوع زندگی ساکنین این روستا را بسیار سخت و مشکل کرده است. آب مصرفی این روستا از طریق تانکر حمل آب تامین می شود.