مریخ در زمین! /تصاویر
جهان نما/
آنتلوپ کنیون (Antelope Canyon) پارکی طبیعی در ایالت آریزونا در ایالات متحده آمریکا است. این پارک حاوی صخره‌هایی دیدنی است که توسط آب و هوا در طول سالیان بگونه‌ای غریب فرسایش یافته که شباهت زیادی به سطح سیاره مریخ دارد.
عمیق ترین غار جهان/تصاویر
جهان نما/
غار "کروبرا" که "ورونیا" هم نامیده می‌شود عمیق‌ترین غار شناخته‌شده جهان است. این غار در گرجستان واقع شده و محل آن در توده‌کوه آرابیکا در کوهستان گاگرا جمهوری آبخاز است. تفاوت ارتفاع بین ورودی غار با ژرف‌ترین نقطه اکتشاف‌شده آن ۲۱۹۷ متر است.
مارپیچ هایی جذاب در دل ساختمان/ تصاویر
جهان نما/
راه پله ها نیز جزئی از دکوراسیون داخلی ساختمان ها هستند که زیبایی آن در زیبایی ساختمان تأثیر زیادی دارد. هنر راه پله های مارپیچ در بوداپست مجارستان نمونه هایی زیبا از هنر طراحی دکوراسون داخلی است.
رونمایی از اژدهای جدید لکسوس/تصاویر
فناوری/
شرکت لکسوس در نمایشگاه Detroit Auto Show اتومبیلی به نام UX Concept را معرفی کرد. این اتومبیل SUV فعلا در مرحله کانسپت قرار دارد و مشخص نیست در چه زمانی راهی بازار می‌شود.
زیباترین و بزرگترین آکواریوم های جهان/تصاویر
جهان نما/
در نقاط مختلف جهان آکواریوم هایی وجود دارند که زیبایی های دنیای زیر آب را به نمایش می گذارند، اما تعداد محدودی آکواریوم با حجم بالا و بزرگ وجود دارد. این آکواریوم ها نه تنها جذاب هستند بلکه جنبه آموزشی نیز دارد و انسان را به جهانی ناشناخته می برد.
هیجان انگیزترین هتل های آسیا در 2017/ تصاویر
در تصاویر پائین می توانید هیجان انگیزترین هتل های آسیا در 2017 را ببینید.
برگزاری جلسه شوراي شهر با حضور قالیباف
گزارش تصویری/
در جلسه امروز شورای شهر تهران قالیباف لایحه بودجه را به شورا تقدیم کرد.
اسب سواری در آتش/تصاویر
جهان نما/
در روستای "سان بارتلمه د پینارس" در شمال غرب مادرید اسپانیا سالانه جشنی در روز "سنت آنتونی" یا همان روز بزرگداشت قدیس حامی حیوانات برگزار می شود که در آن سوارکاران با اسب از درون آتش عبور می کنند.
داخل برج آزادی چه می گذرد؟ / تصاویر
شهرنما/
برج آزادی اولین نماد شهر تهران و یکی از آثار فاخر معماری معاصر است. مجموعه برج آزادی شامل چند سالن موزه، کتابخانه، سالن همایش و ... یکی از قدیمی ترین مجموعه های فرهنگی تهران به حساب می آید.