پورشه از پانامرای جدیدش رونمایی کرد/ تصاویر
خودرو/
نکته‌‌ی مهمی که در مورد پورشه پانامرا وجود دارد مربوط به کلاس‌بندی آن است. از آن جایی که پانامرا طراحی متفاوتی نسبت به دیگر محصولات پورشه دارد، عده‌ای تصور می‌کنند که پانامرا یک کراس‌اور و یا خودروی استیشن است. درحالی که ماهیت طراحی پانامرا یک سدان لوکس فست‌بک با طراحی کشیده است.
کاروانسرای شاه عباسی ابوزیدآباد / تصاویر
ایران نما/
ابوزیدآباد ( که در زبان محلی بیذُوُی گفته می شود ) در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق کاشان و در منطقه ای بیابانی واقع شده است. کاروانسرای شاه عباسی ، یکی از ۹۹۹ کاروانسرایی است که به دستور شاه عباس صفوی در ایران ساخته شد.
دنیای پرندگان / تصاویر
جهان نما/
جانسون چو عکاس سنگاپوری برگزیده‌ای از تصاویر خود با موضوع پرندگان را منتشر کرد.
عاشقان حسینی در حرم حضرت علی (ع) / تصاویر
هزاران نفر از شیعیان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در ایام ماه محرم در مراسم سوگواری و عزاداری در حرم حضرت علی (ع) شرکت می‌کنند.
جهان نما/
در اواخر قرن نوزدهم میلادی پس از صدها سال انزوا "سئول" دروازه های خود را به روی کشورهای خارجی گشود و قدم در عصر مدرنیزاسیون گذاشت.
دبستانی با ۱۵ دانش‌آموز / تصاویر
ایران نما/
سال تحصیلی جدید شنبه اول مهرماه در دبستان تبرّی پوشک در حوالی تالش با ۱۵ دانش آموز آغاز شد.
قلعه رودخان / تصاویر
ایران نما/
قلعه رودخان، نخستین بار در سال ۹۱۸تا۹۲۱ هجری قمری به امر سلطان حسام الدین امیر دباج ابن امیرعلاءالدین اسحقی تجدید بنا شد. هدایت خان، حاکم فومن نیز در سال ۱۱۷۵ هجری قمری ، به تعمیر این قلعه پرداخت. قدمت این قلعه به دوره سلجوقی باز می گردد.
لامبورگینی یا ساعت؟! / تصاویر
خودرو ساخت ایتالیا و سوئیس /
خودروی 235 هزار یورویی هوراکان سوپر ریس تروفئو که با همکاری یک شرکت مشهور سوئیسی که در زمینه ساخت ساعت فعال است و روجر دوبویس نام دارد ساخته شده، به شکلی اختصاصی و محدود قرار استتولید شود.
افتتاحیه بازی های آسیایی داخل سالن ترکمنستان / تصاویر
جهان نما/
مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی داخل سالن در ترکمنستان شامگاه یکشنبه در استادیوم اصلی بازی ها برگزار شد.