عکس های بی همتای هوایی از شیکاگو/ تصاویر
جهان نما/
رضوان سرا عکاس 22 ساله ای است که در کشور رومانی متولد شده و در حال حاضر در حومه شیکاگو به کار و زندگی مشغول است. وی همیشه شیفته استفاده از دیدگاه های نو بوده که از عکاسی هوایی برای رسیدن به این منظور استفاده می کند.
فصل نشاء برنج در گیلان / تصاویر
ایران نما/
همزمان با نیمه فصل بهار و آغاز گرما ، شالیزارهای گیلان شاهد حضور زنان و مردانی است که رنج نشاء برنج را به امید دسترنج به دوش می کشند.
تنها خودروی
خودرو نما/
همه فراری را به رنگ قرمز جذابش می‌شناسند و هویت این خودروساز اصیل ایتالیایی را در این رنگ می‌دانند. اما اگر روزی "انزو فراری" را در لباس نارنجی رنگ دیدید، واقعا خوش‌شانس بوده‌اید! چراکه از این رنگ فراری تنها یک دستگاه در دنیا ساخته شده و آن خودرو قطعا همین اتومبیل حاضر در عکس بوده است.
انتخابات در روستاهای قشلاقی و عشایری اهر/ تصاویر
گزارش تصویری/
اخذ آرای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اولین میان دوره ای دهمین دور مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در روستاهای قشلاقی و عشایری شهرستان اهر به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.
حضور پرشور مردم تهران در انتخابات/تصاویر
گزارش تصویری/
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در تهران
رقابت مجسمه‌های خوردنی در لندن/ تصاویر
جهان نما/
مسابقه بین‌المللی کیک لندن که هر ساله با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف برگزار می‌شود امسال نیز در کاخ الکساندرا برپا شد. در این مسابقه کیک‌های برتر از نظر پخت و تزئین و میزان توجه به جزئیات در جذاب کردن کیک با هم به رقابت می‌پردازند.