رونمایی از خودرو سریع هنسی ونوم / تصاویر
خودرو/
در نمایشگاه SEMA شاهد حضور پررنگ ماشین‌های آمریکایی هستیم و در همین میان، یکی از نماینده‌های این مراسم توانسته به خوبی نظر اکثر بازدیدکنندگان را به خودش جلب کند؛ هنسی ونوم F5.
همدردی اینستاگرامی «انریکه» با بازماندگان زلزله
«انریکه ایگلسیاس»، خواننده معروف اسپانیایی با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود، با زلزله‌زدگان در ایران و عراق ابراز همدردی کرد
اهدای خون به زلزله‌زدگان کرمانشاه / تصاویر
گزارش تصویری/
مردم تهران پس از فراخوان سازمان انتقال خون برای اهدای خون در مراکز خونگیری حاضر شدند.
برداشت زعفران در خراسان / تصاویر
ایران نما/
تصاویر برداشت زعفران در مناطق خراسان شمالی- جنوبی و رضوی را نشان می دهد .همزمان با رسیدن به میانه‌های فصل پاییز و سرد شدن هوا برداشت این گیاه گران بها در شهر های مختلف آغاز می شود.
ایستگاه زندگی خوب در منطقه دولتخواه تهران / تصاویر
نمای شهر/
ایستگاه جهادی یک‌روزه خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی، مددکاری، مشاوره و هدایت تحصیلی مجموعه جهاد اجتماعی زندگی خوب در منطقه دولتخواه تهران برپا شد.
مدرسه عشایری در خراسان شمالی / تصاویر
ایران نما/
مدرسه عشایری «شهید ایمانی» شهرستان مانه و سملقان در استان خراسان شمالی دارای 10 دانش آموز دختر و پسر در 5 پایه می باشدکه همه ساله تا اواسط آبان ماه در این محل مستقر می باشند و بعد از آن، برای ادامه تحصیل به مراوه تپه در استان گلستان قشلاق می کنند.
شهر «شوش» در ایتالیا! /تصاویر
جهان نما/
دره شوش در دامنه رشته‌کوه آلپ ایتالیا در مرز با فرانسه قرار دارد. قدمت این دره و شهر هم‌نام آن، به قرن‌های ششم و پنجم پیش‌ازمیلاد بازمی‌گردد و به‌دلیل استراتژیک‌بودن منطقه، دارای دژها و استحکامات بسیاری است.