رقابت مجسمه‌های خوردنی در لندن/ تصاویر
جهان نما/
مسابقه بین‌المللی کیک لندن که هر ساله با حضور شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف برگزار می‌شود امسال نیز در کاخ الکساندرا برپا شد. در این مسابقه کیک‌های برتر از نظر پخت و تزئین و میزان توجه به جزئیات در جذاب کردن کیک با هم به رقابت می‌پردازند.
پایان فصل صید ماهی در میانکاله/ تصاویر
ایران نما/
فصل صید ماهیان استخوانی مازندران هر سال از ۲۰ مهر ماه آغاز شده و تا پایان فروردین ادامه دارد.
پارک ملی «کویر» در سمنان/ تصاویر
ایران نما/
پارک ملی کویر یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین مناطق حفاظت‌شده ایران است که بیشتر آن در شهرستان گرمسار واقع در استان سمنان است. بنای مشهور«قصر بهرام» که در واقع یک کاروانسرای شاه عباسی است و کاروانسرای«عین الرشید»، آبراه سنگی«سیه کوه» و آب انبار«قیلوقه» از دیگر جاذبه های تاریخی این منطقه است.
جشنواره گل های پیازی در مشهد/ تصاویر
ایران نما/
هر ساله با فرارسیدن فصل بهار، جشنواره گلهای پیازی در بوستان ملت شهر مشهد برگزار می شود. در این جشنواره بیش از 10 میلیون بوته گل در بهار 96 در سطح شهر و میادین مختلف آن کاشته شد که بیش از 320 هزار از این تعداد گل های پیازی می باشد.
آخرین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری/ تصاویر
گزارش تصویری/
پنجمین و آخرین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از صبح روز شنبه در ستاد انتخابات کشور آغاز و تا ساعتی دیگر به پایان می رسد.
خسارات سیل در روستای «بیرق» تبریز/ تصاویر
گزارش تصویری/
در پی جاری شدن سیل روز گذشته و امروز شنبه در آذربایجان شرقی روستاهای استان دچار خسارت شدند. تصاویر خسارت سیل به روستای بیرق را نشان می دهد. بیرق یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان میدان‌چای بخش مرکزی شهرستان تبریز واقع شده‌ است.
کاوش‌های باستان‌شناسی در شهر زیرزمینی سامن/ تصاویر
ایران نما/
کاوش‌های باستان‌شناسی در محوطه‌ای زیرزمینی در شهر سامن واقع در غرب ایران و جنوب شهرستان ملایر در فاصله 400 کیلومتری از شهر تهران منجر به کشف شهری پنهان شد که در یک بستر سنگی ساخته شده است.
در انتظار جشنواره زمستانی پیونگ چانگ کره جنوبی/ تصاویر
کره جنوبی سال آینده در شهر پیونگ چانگ میزبان رقابت های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ خواهد بود. اقدامات آماده سازی برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها از هم اکنون در حال انجام است.
راهپیمایی یوم الله 22بهمن در سراسر ایران اسلامی/ تصاویر
نمای انقلاب/
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پر شور مردم در سراسر کشور برگزار شد.