تمهیدات اتوبوسرانی برای مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تمهیداتش را برای برگزاری باشکوه‌تر مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی(ع) اعلام کرد.
دست خالی مدیریت شهری از عوارض با تصویب لایحه مالیات برارزش افزوده
نائب رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر در لایحه «مالیات بر ارزش افزوده» واژه‌های «مالیات» و «عوارض» در جایگاه خودشان قرار نگیرند، شهرداری‌های کشور با مشکل اقتصادی مواجه می‌شوند، گفت: باید در تصویب قوانین توجه به یک بخش را کنار بگذاریم و به مصلحت کلی جامعه توجه کنیم.
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت گود مجاور برج میلاد، از شکایت شهرداری به قوه قضائیه در مورد عدم تعیین تکلیف این گود خبرداد.
نماینده معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در کربلا از جمع آوری روزانه ۹ هزار تن زباله در شهر کربلا خبر داد.
شهردار تهران باتاکید بر نگاه ویژه و پیگیری جدی تقویت سامانه حمل و نقل جانبازان و معلولان، از تجهیز حداقل شش نقطه از تهران به مراکز ورزشی مناسب معلولان خبر داد.
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران بر لزوم توجه شهرداری به اجرای مصوبات شورا در مورد مناسب‌سازی معابر برای معلولان تأکید کرد.
زیرگذر استاد معین در 22 بهمن و زیرگذر گیشا تا پایان سال افتتاح می شود
شهردار تهران اعلام کرد
شهردار تهران از افتتاح دو زیرگذر «استاد معین» و «گیشا» به ترتیب در 22 بهمن و اسفند سال جاری خبر داد.
درخواست از پلیس برای ساماندهی موتورسواران پایتخت
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از رئیس پلیس پایتخت درخواست کرد اقداماتی انجام شود که موتورسواران هم قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
تست سرد متروی شهر جدید هشتگرد با موفقیت انجام شد
فرآیند تست سرد متروی گلشهر-هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت متروی تهران و مسئولان شرکت بهره‌برداری متروی تهران با موفقیت انجام شد.
درخواست رئیس شورای شهر تهران از نمایندگان مجلس؛
رییس شورای شهر تهران نسبت به لایحه مالیات بر ارزش افزوده هشدار داد و از نمایندگان مجلس درخواست کرد به آن رای ندهند.
پنجاه نفر از کارکنان منطقه21 در محدوده غربی اطراف بین الحرمین و حرم مطهر امام حسین(ع) و تل زینبیه و همچنین موکب707 علی بن موسی الرضا(ع) در مسیر پیاده روی نجف به کربلا در حال خدمت رسانی به زائرین حسینی در ایام اربعین هستند.
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص یکی از موقوفات حاج حسین ملک در تهران هشدار داد و درخواست کرد شهرداری با همکاری بنیاد مستضعفان این ملک به جا مانده را ساماندهی کند.
رئیس پلیس تهران از دستگیری سارقان المان‌های شهری خبر داد و گفت: متاسفانه برخی از سارقان پیمانکاران شهرداری هستند.
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد که شهرداری تهران می‌بایست در مورد ترویج استفاده از مصالح و فرآورده‌های ساختمان استاندارد الگوی سایر دستگاه‌ها باشد.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با افزایش سرعت باد در برخی ساعات بعدازظهر امروز (۲۱ مهرماه)‌ همراه با احتمال بارش پراکنده، شرایط مساعد جهت پراکندگی آلاینده‌ها مهیا و بهبود نسبی کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت پیش‌بینی می‌شود.