معاون خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) را تشریح کرد.
جلوگیری از سوداگری زمین در باغات حریم تهران
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از رفع 40 مورد تخلف در قالب 4808 مأموریت در یک ماه گذشته و و جلوگیری از تخریب باغات و تسری جریان سوداگری زمین به باغات واقع در حریم شهر تهران خبر داد.
اصناف غیر مجاز خیابان نلسون ماندلا جمع آوری شدند
با دستور معاون دادستان تهران و حضور عوامل شهرداری منطقه ٣ تهران، اصناف غیرمجاز در خیابان نلسون ماندلا پس از چند دهه جمع آوری شدند.
تمهیدات آتش نشانی همزمان با آغاز سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تمهیدات سازمان آتش نشانی جهت خطرات احتمالی با آغاز سی و دومین نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: 140 آتش نشان تخصصی همراه با خودروهای سنگین و سبک به همراه 6 کانکس در نمایشگاه به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارسال پیش نویس لایحه اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها با رویکرد پیشگیری، جلوگیری و برخورد قاطع و بدون اغماض در حوزه تخلفات ساختمانی در حریم و محدوده شهرها از سوی وزیر کشور به دولت خبر داد.
شهرداری تهران اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام و بارگذاری مدارک طرح ترافیک خبرنگاری تا پایان روز شنبه هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ تعیین شده است.
روز معمار از نگاه بزرگان معماری جهان
روز معماری در ایران سوم اردیبهشت مصادف با 23 آوریل (هر سال، مصادف با سالروز تولد شیخ بهایی است.
برگزاری جشنواره «شهر ایده» در مناطق 22گانه پایتخت
مدیرعامل شهربان شهرداری تهران خبر داد
مدیرعامل شهربان شهرداری تهران از برگزاری جشنواره «شهر ایده» در مناطق 22 گانه پایتخت خبر داد.
«گذر سلامت» در میدان منیریه دایر شد
همزمان با هفته سلامت
همزمان با فرا رسیدن هفته ملی سلامت ، شهرداری منطقه 11 تهران اقدام به ارائه خدمات سلامت محور و اجرای برنامه های متنوع در میدان منیریه کرده است.
نویسنده‌ «راننده تاکسی» و «گاو خشمگین» در تهران
حضور «پل شریدر» در سی‌وهفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم فجر؛
نویسنده‌ «راننده تاکسی» و «گاو خشمگین» به تهران آمد.
رسیدگی به ۳میلیون پرونده‌ قضایی در شوراهای حل اختلاف
رئیس مرکز شوراهای حل اختلاف کشور گفت: در سال ۹۶، حدود ۳میلیون پرونده در شوراهای حل اختلاف کشور مورد رسیدگی قرار گرفت که معادل ۵۹درصد کل پرونده‌های وارده به دستگاه قضایی بوده است.
کودکان منطقه21
ویژه برنامه "روز زمین پاک"، با شعار "زمین پاک؛ حفظ گونه های زیستی" با حضور فعال کودکان دوستدار طبیعت و محیط زیست شهری در بوستان وصال منطقه21 اجرایی شد.
دهمین فرهنگسرای کتاب برپا می‌شود
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برپایی «دهمین فرهنگ‌سرای کتاب» همزمان با سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در فضایی به وسعت‌ هزار متر مربع خبر داد.
ضرورت تهیه طرح جامع خطرپذیری سیلاب
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشوربا اشاره به آسیب‌ها و خسارات ناشی از سیل اخیر بر زیرساخت‌های شهرها و روستاهای کشور بر اولویت‌بندی تهیه طرح‌های لازم در مناطق با خطرپذیری بالا در سطح کشور تاکید و از آمادگی وزارت کشور برای همکاری و هماهنگی در زمینه تدوین این طرح‌ها خبر داد.
واکنش سخنگوی شورا به دستگیری و برکناری‌ دو تن از مدیران شهرداری
سخنگوی شورای شهر تهران در مورد اخبار برکناری و بازداشت دو تن از مدیران شهرداری توضیحاتی را ارائه کرد.