پایان عملیات عمرانی پردیس تئاتر صبا تا پایان سال

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از تلاش مدیریت شهری برای اتمام عملیات عمرانی پردیس تئاتر صبا تا پایان سال خبر داد.
بهره برداري از دو دستگاه آسانسور در ایستگاه ميرداماد
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از نصب 2 دستگاه آسانسور در ورودي جنوب شرقي ايستگاه ميرداماد، خبر داد.
بازآفرینی «حیات شبانه» و راه اندازی کافه کتاب در نقاط مختلف پایتخت
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران عنوان کرد
شجاع پوریان گفت: رونق‌گرفتن زیست شب، به افزایش تامین امنیت، اشتغال، گردشگری و دسترسی شبانه روزی شهروندان به امکانات تفریحی تهران کمک می‌کند.
جشنواره ملی دختران ایران زمین در باغ ملی کتاب
دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش به مناسبت روزدختر و با همکاری معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و ادارات کل شهر و شهرستانهای تهران، جشنواره ملی دختران ایران زمین را برگزار می کند.
راه اندازي سامانه های اطلاعاتی و داشبوردهای مدیریتی در مترو
مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از راه اندازي سامانه هاي جامع اطلاعاتي و داشبوردهای مدیریتی در شركت بهره برداري متروي تهران و حومه خبر داد.
برگزاری اردوها و جشن های دخترانه در شمال شرق تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از برگزاری نخستین جشنواره دختران خبر داد و گفت:به مناسبت دهه کرامت ، برنامه های مختلف تفریحی ،فرهنگی و ورزشی در محلات منطقه برگزار می شود.
کسری پارکینگ در بافت های فرسوده مناطق 14، 15 و 17 جبران می شود
با تأیید پروژه های پیشنهادی از سوی کارگروه پارکینگ مناطق:
راهکارهای تأمین پارکینگ برای مناطق دارای بافت فرسوده 14، 15 و 17 در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
عضو کمیسیون شوراها گفت:خبر منتصب شده به اینجانب مبتنی بر تدوین یک نامه توسط 90 نفر از نمایندگان مجلس صحیح نبوده و بخشی از تاریخچه مرتبط به شوراها در زمان انتخابات بوده است.
نامه محرمانه شورا به شهرداری و اعلام لیست متخلفان برج باغ‌ها
سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد
سخنگوی شورای شهر تهران از سرپیچی برخی از مناطق شهرداری تهران از مصوبه لغو برج باغ خبر داد و گفت: شماره پرونده و نام مناطقی که همچنان مجوز ساخت و ساز در باغات را صادر کرده‌اند، در اختیار شهردار تهران قرار گرفته است.
مدیریت یکپارچه شهری در تهران وجود ندارد
مدیرکل نظارت و هماهنگی معاونت امور مناطق شهرداری تهران از عدم وجود مدیریت یکپارچه شهری در کلانشهر تهران خبر داد.
شستشوی ایستگاه های اتوبوس خیابان انقلاب
شهردار ناحیه 2 منطقه شش از شستشوی ایستگاه ای اتوبوس در راستای حذف آلودگی های زیست محیطی و زیبایی هرچه بیشتر شهر خبر داد و گفت: نظافت المان های شهری به صورت مستمر صورت می گیرد و در همین راستا ایستگاه های اتوبوس و المان های شهری در خیابان انقلاب، کارگر، بلوار کشاورز و محله جمالزاده پاکسازی و شستشو شد.
نابرابری های موجود در مجموعه های ورزشی به نفع زنان اصلاح می شود
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران:
رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران بر اصلاح نابرابری های موجود در مجموعه های ورزشی به نفع زنان تاکید کرد.
حداکثر قیمت قبر در بهشت زهرا ۱۶ میلیون تومان
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به ایسنا اعلام کرد
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س)گفت: با توجه به آخرین لایحه‌ای که در شورای اسلامی شهر تهران درباره تعیین نرخ بهای خدمات به تصویب رسید، حداقل قیمت قبر در بهشت زهرا (س) به صورت رایگان و حداکثر قیمت قبر در قطعات قدیمی سازمان که بیش از ۴۵ سال از عمر آن گذشته، حداکثر ۱۶ میلیون تعیین شده است.
ایمن سازی و مناسب سازی گاردریل های ورودی غربی پایتخت
معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه21 از "ایمن سازی و مناسب سازی گاردریل های موجود در ورودی غربی پایتخت" به میزان تقریبی 1630عدد اسپیسر خبر داد.
بازگشت آب به چشمه علی +عکس
مدیر عامل متروی تهران از بازگشت آب به چشمه علی در پی عبور دستگاه تی بی ام خبر داد.
دختران ما مطمئن باشند که خواسته های شان را می شنویم
بی تعارف با مشاور شهردار تهران در امور زنان؛
اولین جشنواره بزرگ دختران شهر، روی برگِ بیست و چهارمِ تیرماه 97 به یادگار می مانَد. تا خط پایان، هنوز فرصت هست؛ امروز و فردا در باغ کتاب تهران و باقی مانده روزها در «شهربانو» و بوستان های بانوان.