کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار با برگزاری دوره‌های آموزشی «ورزش و کودک»
معاون ورزش و تفریحات بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس‌های مربی‌گری «ورزش و کودک» نوعی کارآفرینی برای بانوان است، تاکید کرد: بانوان سرپرست خانوار پس از اخذ مدرک می‌توانند در مهدکودک‌ها و بوستان‌های بانوان به فعالیت بپردازند و کسب درآمد کنند.
یک راه‌های رفع مشکل تردد مردم جنوب‌شرق تهران به پایتخت اجرای پروژه ریلی است
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ساماندهی محور ری - ورامین و اجرای طرح‌هایی نظیر کمربندی در منطقه قلعه نو، طرح بلند مدت و هزینه بر است که اجرای آن در پروژه‌های سفر رئیس جمهور به شهرستان‌های استان تهران قرار می‌گیرد.
از ابزار رسانه برای وصول طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها استفاده شود
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ضمن اشاره به طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها اظهارکرد: باید از ابزار رسانه استفاده شود تا این منابع وصول شود و در حوزه شهرها ‌و روابط عمومی و اطلاع رسانی هزینه شود.
واکنش شهرداری به انتساب فیلم رقص زنان به این نهاد
دستیار رسانه ای شهردار تهران به انتساب فیلم رقص زنان به شهرداری واکنش نشان داد.
واکسیناسیون بیش از ۲۱۷ هزار نفر از اتباع خارجی ساکن ری/آمادگی مراکز تزریق واکسن در سطح ری
فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر آمادگی مراکز تزریق واکسن در سطح شهرستان ری و لزوم مشارکت شهروندان برای تزریق دوز سوم واکسن از واکسیناسیون بیش از ۲۱۷ هزار نفر از اتباع خارجی ساکن ری خبر داد.
وحیدی: جریان یکطرفه مهاجرت از روستا به شهر باید اصلاح شود
وزیر کشور با بیان اینکه بخش عمده معضلات شهری امروز در کشور ناشی از مهاجرت بی رویه از روستا به شهر است؛ تصریح کرد: باید روند مهاجرت یک طرفه از روستا به شهر با تقویت هویت‌های روستایی اصلاح شود.
ترافیک قلعه‌نو از مشکل به معضل تبدیل شده /احداث کمربندی باید در دستور کار قرار گیرد
نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: ترافیک قلعه نو از مشکل به معضل تبدیل شده و ممکن است به بحران منجر گردد که باید برای رفع آن تلاش کرد.
واگن‌های مترو با ظاهری جدید به استقبال بانوان می رود/مطالبات شهروندان باید به منصه ظهور برسد + تصاویر
در حاشیه رونمایی از واگن ویژه بانوان:
شرکت بهره‌برداری متروی تهران به‌منظور جلوگیری از ورود برخی از آقایان به واگن بانوان، از واگن مخصوص بانوان و کودکان با فضای بصری متفاوت رونمایی کرد.
بانک ملی ایران داشتن سهم در «نساجی مازندران» را رد کرد
روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد، «حدود ۶۴ درصد شرکت نساجی مازندران در زمان واگذاری سهام آن به سرمایه‌گذار خارجی، به شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و شرکت مدیریت سرمایه گذاری بانک ملی ایران ( مؤسسه همیاری کوثر ) تعلق داشته است.»
همه راهها و مسیرهای شهری و روستایی استان اردبیل باز شده است
وزیر کشور تاکید کرد: با همت جمعی و مدیریت جهادی همه مسیرها و راههای شهری و روستایی در استان اردبیل باز شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
اعلام آمادگی شرکت شهر سالم برای مقابله با موج جدید کرونا
مدیرعامل شرکت شهر سالم ضمن هشدار نسبت به افزایش آمار ابتلا به بیماری کووید-19، از آمادگی مراکز بهداشتی و درمانی شهرداری تهران برای خدمات‌دهی بیشتر در صورت اوج‌گیری شیوع ویروس کرونا خبر داد.
جمع آوری روزانه 35 تن پسماند خشک در منطقه 15
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 گفت: با آموزشهای مستمر شهروندی و مشارکت شهروندان، فعالیت خودروهای ملودی و غرفه های بازیافت و گلماند روزانه 35 تن پسماند خشک از سطح محله‌ها منطقه جمع‌آوری می‌شود.
نقش بی‌بدیل مادری، اولویت بانوی مسلمان
شهردار منطقه 12 با تأکید بر نقش بی‌بدیل مادری برای بانوان مسلمان از برگزاری ویژه‌برنامه‌های هفته‌ گرامی‌داشت زن در این منطقه به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) خبر داد.
الزام نصب کارت واکسن بر روی شیشه تاکسی های پایتخت از نیمه بهمن ماه
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از الزامی شدن نصب کارت واکسن بر روی شیشه خودروی تاکسیرانان پایتخت خبر داد.
تاکید بر استفاده حداکثری از تولیدات داخلی در نشست اعضای اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور
نشست اعضای اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور به میزبانی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه برگزار و طی آن مباحث مهمی از قبیل لزوم حمایت همه جانبه و تکیه بر تولیدات داخلی خصوصاً در بخش تجهیزات، برنامه ۵ ساله هفتم توسعه و نیز ارائه پیشنهادهای مربوط به متروی کلانشهرها در بودجه سال ۱۴۰۱ کشور مطرح شد.
آخرین اخبار