درخواست نوبخت از مسافران مترو/کاهش چشمگیر مسافران مترو در پی اپیدمی ویروس کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه پیرامون تمهیدات متروی تهران نسبت به انتشار ویروس کرونا و همچنین در پی معضل این ویروس، کاهش مسافران پس از اعلام تعطیلی مراکز آموزشی گفت: روزانه چندین بار با مواد ضد عفونی کننده شبکه ریلی متروی تهران ضد عفونی و گند زدایی می شود.
فاصله‌گذاری اجتماعی یک قدم عقب‌نشینی از قرنطینه بود
سخنگوی شورای شهر تهران:
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر می‌رسد بهتر بود به جای اصناف ادارات تهران تعطیل می‌شدند زیرا در ادارات رفت و آمد بیشتری صورت می‌گیرد.
جمع آوری 60 تن زباله از مسیل ها و انهار شمال شرق تهران همزمان با بارش های بهاری
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار خبر داد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار تهران گفت: همزمان با آغاز فصل بهار و بارش های ناگهانی باران از ابتدای فروردین تاکنون بیش از 60 تن زباله از کانال ها و مسیل های منطقه جمع آوری شد.
پیامدهای اجتماعی و فرهنگی کروناویروس در ایران
کردستان تاکنون مباحث متعددی پیرامون پیامدهای کروناویروس در ایران مطرح شده‌است؛ با این وجود پرداختن به پیامدهای اجتماعی و آثاری که بر جامعه و فرهنگ آن دارد، از اهمیت زیادی برخوردار است.
مهار کرونا در تهران نیازمند اتخاذ تدابیری متفاوت از سایر شهرها
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از مسوولان ستاد کرونا خواست که تدابیر ویژه‌ای برای مهار کرونا در تهران بیندیشند.
آغاز طرح غربالگری کرونا در منطقه 5
پایش سلامت کارکنان شهرداری منطقه 5 در طرح غربالگری کرونا آغاز شد .
اجرای دومین روز کاروان نشاط‌ و‌معنویت در چهار محله منطقه ۲۱
اجرای دومین روز کاروان نشاط‌ و‌معنویت در چهار محله شهرک دانشگاه ، شهرک شهرداری ، شهرک غزالی و وردآورد در منطقه۲۱ انجام شد.
آغاز فعالیت کسب‌وکارهای کم‌ریسک تهران از ۳۰ فروردین
فرماندار تهران:
فرماندار تهران از آغاز فعالیت کسب و کارهای کم ریسک شهر تهران از ۳۰ فروردین با رعایت و نظارت دقیق پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
جمع‌آوری و دفن روزانه ١٠٠ تن پسماند بیمارستانی
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت:‌ براساس برنامه‌ریزی های انجام شده در قالب طرح کاهش پسماند از اردیبهشت ماه امسال شهروندان تهرانی می‌توانند مجددا پسماندهای خود را از مبدا تفکیک کنند.
رکورد خرید هفتگی بازی در ۹ سال اخیر بازار جابه‌جا شد
بررسی‌ها نشان می‌دهد رکورد خرید هفتگی بازی در ۹ سال اخیر بازار جابه‌جا شده است.
ساخت جزیره های ترافیکی در تقاطع بزرگراه گمنام-چمران
جزیره های ترافیکی در محدوده گیشا تقاطع بزرگراه گمنام- چمران تکمیل و عملیات احداث زیرسازی، کفپوش بتنی و تک جدول در این تقاطع با هدف بهبود عبور و مرور شهروندان در به پایان رسید.
برگزاری جشنواره مجازی
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران خبرداد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با تداوم تعطیلی مجموعه های ورزشی پایتخت، جشنواره مجازی و خلاقانه "بازی در خانه" برای شهروندان این منطقه در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل مترو تهران عنوان کرد
مدیرعامل متروی تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت تکمیل متروی پرند، گفت:‌ برای تکمیل ۱۰۰درصدی متروی اقماری پرند ۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
پیش‌بینی تحقق نیافتن نیمی از بودجه 1399
برآوردها نشان می‌دهد به دلیل تحمیل هزینه‌های زیاد به شهرداری و فقدان درآمدزایی، نیمی از منابع درآمدی این نهاد در سال 1399 محقق نخواهد شد.
اختصاص مبلغ ۸۳ میلیارد تومانی به دانشگاه علوم پزشکی ایران
از سوی فرمانداری‌های استان تهران صورت گرفت
معاون پشتیبانی و بودجه ستاد فرماندهی مدیریت کرونای استان تهران از اختصاص مبلغ ۸۳ میلیارد تومانی اعتبارات ارزش افزوده در اختیار فرمانداری های تهران به دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد.
تبدیل دوباره ساختار متروی پایتخت به هلدینگ
مدیرعامل شرکت متروی تهران خبر داد
مدیرعامل شرکت متروی تهران از تصویب مجمع عمومی شرکت هلدینگ متروی تهران و حومه با ریاست شهردار تهران در روزهای پایانی سال گذشته خبر داد و عنوان کرد: این اقدام به معنی تبدیل دوباره ساختار متروی تهران به یک هلدینگ است.