زوایای پیدا و پنهان حمایت از کسب و کارهای اینترنتی
یک کارشناس معتقد است بعد از محدود شدن دو پلتفرم خارجی، اگر کسب و کاری بخواهد دوباره فعالیت خود را در یک فضای جدید آغاز کند، ممکن است هزینه بر و طولانی باشد.
ریل‌گذاری مسیر برگشت خط متروی تهران-پرند
حدود ۴ کیلومتر از مسیر برگشت خط متروی فرودگاه امام خمینی (ره) تا شهر پرند ریل‌گذاری شده است و این امر یعنی در صورت تامین به موقع منابع مالی، پروژه مذکور به صورت خطوط رفت و برگشتی افتتاح خواهد شد.
مجموع اقداماتمان پاسخگوی رفع آلودگی هوای تهران نبوده
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ حذف تقاطع‌های هم‌سطح و تبدیل آنها به تقاطع غیرهم‌سطح را عاملی موثر در مدیریت ترافیک و کاهش بار آن دانست.
افزایش پایانه‌ آمبولانس‌های بهشت‌زهرا در ۵ نقطه تهران تا پایان سال
رئیس سازمان بهشت‌زهرا(س) خبر داد
رئیس سازمان بهشت‌زهرا (س) از افزایش پایانه‌ آمبولانس‌های بهشت‌زهرا در کنار سوله بحران در ۵ نقطه تهران تا پایان سال خبر داد.
فراخوان اعلام قوانین دارای ابهام در حوزه شهری
کارکنان شهرداری و شهروندان می توانند، قوانین دارای تزاحم، ابهام و تعارض مدیریت شهری و راهکارهای تخصصی رفع آن را به مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران اعلام کنند.
سکونت ۳۷ درصد مردم تهران در ۶ درصد پهنه پرمخاطره و فرسوده
از کل مساحت تهران شش درصد آن پهنه پرمخاطره و فرسوده ارزیابی شده اما ۳۷ درصد جمعیت پایتخت در این محدوده‌ها زندگی می‌کنند که اغلب مناطق ۹ تا ۱۶ را شامل می‌شود.
پروژه های حمل و نقلی شهرداری در صحن شورا بررسی شد
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی عملکرد و پروژه های معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در جلسه یکشنبه شورا خبر داد.
لزوم رسیدگی به وضعیت تابلوهای ترافیکی، ساماندهی دستفروشان و انتقال مشاغل مزاحم تهران
در جلسه معاونین خدمات شهری مناطق ۲۲گانه مطرح شد
معاون خدمات شهری شهرداری تهران بر استفاده از نیروهای متخصص، با انگیزه و کارآمد تاکید کرد و گفت: انتظار داریم با نوآوری و ایجاد تحول در انجام امور شاهد تحولات جدیدی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری در سطح شهر تهران باشیم.
بخشی از اتوبان شهید فهمیده به نام شهید سردار حجازی نامگذاری شد
بخشی از اتوبان شهید فهمیده حدفاصل جناح تا ابتدای اتوبان مهدوی کنی به نام شهید سردار سید محمد حجازی نامگذاری شد.
کشور بیش از هر زمانی نیاز به تفکر بسیجی دارد
شهردار تهران:
شهردار تهران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج به ملت ایران تأکید کرد: امروز بیش از هر زمانی احتیاج کشور به تفکر بسیجی احساس می‌شود.
خیز شهرداری برای ورود ۲۰۰۰ تاکسی سورن
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران ضمن اعلام تایید خودرو سورن به عنوان تاکسی در پایتخت در مورد تلاش شهرداری برای جذب ۲۰۰۰ دستگاه سورن تولید شده در انبارهای ایران خودرو توضیحاتی را ارائه کرد و از افزایش تسهیلات نوسازی با اتکاء به منابع داخلی شهرداری تهران خبر داد.
پیام تبریک استاندار تهران به مناسبت پیروزی تیم ملی ایران در مقابل ولز
استاندار تهران به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ولز در جام جهانی قطر پیام تبریک صادر کرد.
توافق با رییس‌جمهور برای استفاده از ظرفیت مدیریت شهری و مشارکت شوراها در تدوین بودجه کشور
رئیس شورای عالی استان‌ها تأکید کرد: توافقات مهمی با رئیس‌جمهور درباره استفاده از ظرفیت‌های شهرداری‌ها و شوراها داشته‌ایم.
دورهمی فوتبالی کودکان کار تهران برای تماشای بازی ایران و ولز
کودکان کار پایتخت در کنار مسئولین شهرداری تهران در سالن مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم شهر ری منطقه ۲۰ به تماشای بازی تیم ملی کشورمان در جام جهانی نشستند.
استعدادیابی کودکان کار برای ورود به مدارس ورزشی
مدیرعامل سازمان رفاه شهرداری تهران خبر داد
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه در استعدادیابی کودکان کار یکی از موضوعات ورزش است، گفت: مدارس ورزشی مناسب پس از استعدادیابی پذیرای این عزیزان خواهد بود و در سایر حوزه‌های هنری و ... نیز پیش بینی‌هایی برای جذب این کودکان توسط مدارس هنری انجام شده است.
آخرین اخبار