مالیات بر سود سکه و مسکن چطور اجرایی می‌شود؟
عضو اتاق بازرگانی تهران تشریح کرد
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید، طرح مالیات بر عایدی سرمایه که پیگیری آن آغاز شده، می‌تواند مسیری شبیه به تجربه کشورهای توسعه یافته را طی کند.
انتقاد عضو شورای شهر تهران از واگذاری باغی ۴۰۰۰ متری به نماینده ادوار مجلس ششم
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از واگذاری باغی ۴۰۰۰ متری به یکی از نمایندگان ادوار مجلس ششم در مدیریت شهری گذشته خبر داد.
ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال پایتخت نشینان در شرایط کرونا
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در نطق پیش از دستور با اشاره به ضرورت توجه به رضایت و خشنودی حال شهروندان پایتخت به ویژه در شرایط کرونا گفت: نهضت امید آفرینی باید مد نظر همه مسئولان به ویژه مدیریت شهری ششم باشد.
انتخاب حبیب کاشانی به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران
حبیب کاشانی با رأی اعضای شورای شهر تهران به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران انتخاب شد.
لزوم استقرار خزانه دارای الکترونیک در شهرداری تهران
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم استقرار خزانه دارای الکترونیک و تهیه دستورالعمل مدیریت جریان نقدی در شهرداری تهران تاکید کرد.
برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی  منطقه 4 در نمايشگاه بزرگ دفاع مقدس
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 4 گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، غرفه هاي فرهنگي، اجتماعی و ورزشی منطقه 4 در جوار مقبره الشهداي دانشگاه امام حسين(ع) کار خود را آغاز خواهند کرد.
راهکار خطی برای مسائل تهران جواب نمی‌دهد
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با توضیح اینکه مسایل شهر تهران چند بعدی است و راهکارهای خطی دیگر جواب نمی‌دهد و نیاز به راهکارهای هوشمندانه دارد، گفت: یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند تبادل داده و تعاملات بین دستگاهی است، درواقع بسیاری از حوزه‌ها در اختیار شهرداری نیست.
یک فوریت طرح
در جلسه امروز شورای شهر تهران تصویب شد
اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت طرح های "الزام شهرداری به اصلاح فرآیندهای ساختمانی" و" الزام واحد خدمات مشاوره شهرسازی در شهرداری تهران " را به تصویب رساندند.
همکاری شهرداری برای برگزاری احتمالی مراسم راهپیمایی اربعین در تهران
رییس شورای شهر تهران تاکید کرد
رییس شورای شهر تهران از همکاری شهرداری تهران برای برگزاری احتمالی مراسم راهپیمایی اربعین در تهران خبر داد.
تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی در سرخه حصار
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تغییر ساختار واکسیناسیون خودرویی در سرخه حصار از افزایش دو ایستگاه تزریق دیگر جهت سرعت عمل و پیش بینی ادامه کار در فصل پاییز خبر داد.
جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران تعیین شد
درانتصابی دیگر؛
طی حکمی از سوی شهردار تهران سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران» منصوب شد.
پله های برقي ايستگاه تجريش فعال شدند
مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از فعال شدن پله های برقي ايستگاه تجريش كه به علت اختلال شبكه فاضلاب در سطح خيابان و نفوذ آب به این ايستگاه خاموش شده بودند،خبر داد.
نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس منطقه  15
اول مهر با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود
زنگ شکوفه ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه شاهد نصر ویژه کلاس اولی ها پنجشنبه اول مهر به صدا درمی آید.
آماده سازی فضای شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
به‌مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف آشنایی نسل جوان با دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدا، فضاسازی محیطی متناسب با این فضا صورت گرفت.
اعزام ۳۰۰ نیروی خدماتی شهرداری تهران به عراق برای اربعین
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از اعزام ۳۰۰ نفر از نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری تهران امروز سه شنبه ۳۰ شهریور به شهرهای مقدس نجف اشرف و کربلای معلی خبر داد.
پربازدید ها
آخرین اخبار