معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از مسدود شدن مسیر شرق به غرب پل کریمخان به منظور مرمت و بازسازی خبر داد و گفت: از امشب ۲۸ اسفندماه تا روز دوازدهم فروردین مسیر شرق به غرب پل مسدود بوده و شهروندان می توانند از مسیرهای جایگزین بهره ببرند.
رکورد معاینه فنی شکسته شد
مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران از همشهریان خواست قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی با ارسال عدد "یک" به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت انتظار مطلع شوند.
مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران از همشهریان خواست قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی با ارسال عدد "یک" به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت انتظار مطلع شوند
مزایای استفاده از مبلمان شهری هوشمند چیست؟ + عکس
اجرای پروژه هوشمندسازی سطل‌های زباله در نیویورک به‌عنوان شهری توریستی با 8.4 میلیون نفر جمعیت توانست معضل جمع‌آوری حجم بالای زباله را تا حدی برطرف کند.
مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران با اشاره به موقتی بودن مشکلات سامانه ثبت‌نام طرح ترافیک جدید گفت: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت‌نام در این سامانه وجود ندارد.
از روز شنبه ۲۶ اسفندماه ثبت‌نام طرح ترافیک جدید پایتخت آغاز شد اما این ثبت‌نام سؤالات زیادی را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات شهرداری تهران در طرح استقبال از نوروز ۹۷ را تشریح کرد.
کربن سیاه تهران بیش از لندن، هم اندازه پکن
نتایج اندازه‌گیری غلظت آلاینده کربن سیاه در ۲ ایستگاه تهران با ایستگاه‌های مشابه در شهرهای لندن و پکن نشان می‌دهد که به طور میانگین، غلظت این آلاینده در شهر تهران از لندن بیشتر است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران طی روز جاری خبر داد و گفت: فردا هوای تهران بین هوای سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در نوسان خواهد بود.
شهردار منطقه 11 خبر داد
شهردار منطقه 11 تهران گفت: قدیمی‌ترین ابزار آلات، تجهیزات، لباس‌ها و لوازم آتش نشانی طی ایام نوروز در نخستین ایستگاه آتش نشانی شهر تهران واقع در میدان تاریخی حسن آباد به نمایش گذاشته خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اتمام پروژه درختکاری مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طول ۳۰ کیلومتر ظرف ۱۰ روز آینده خبر داد.
آخرین گزارش‌ها از عملکرد 6 ماه شهرداری تهران در سال 96
با وجود بدهی 30 هزار میلیاردی شهرداری در طول شش ماه گذشته پروژه‌های اولویت دار شهری معرفی شده و روند تکمیل آنها با نظارت شهردار صورت گرفته است که تقاطع غیرهمسطح باقر شهر ،مجتمع فرهنگی برج طغرل و بهره‌برداری از ایستگاه‌های خط 7 مترو از مهمترین آنهاست.
احتمال کاهش قیمت میوه در شب عید
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از تنظیم بازار شش قلم میوه و صیفی جات در ایام عید خبر داد.
عضو شورای شهر تهران در مورد پیشنهاد نامگذاری خیابانی به نام «مهندس بازرگان» توضیحاتی ارائه کرد.