برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت نیمه شعبان اعلام شد

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری در تشریح برنامه‌های نیمه شعبان با عنوان «صبح امید» گفت: با توجه به شرایط موجود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های نیمه شعبان در فضای مجازی و حقیقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
نصب ۵۱۴ تابلوی راهنما و هشداردهنده در مجموعه گردشگری شهدای خلیج فارس
مدیر عامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران عنوان کرد
مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران از نصب ۵۱۴ تابلوی جدید راهنما و هشدار دهنده در مجموعه فرهنگی گردشگری شهدای خلیج فارس خبر داد.
سقوط آزاد بورس های جهان
شاخص های مهم بورسی جهان به ویژه در اروپا شدیدا ریزش کردند.
اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد
شهردار منطقه۲ از اجرای طرح بهسازی محیطی محله فرحزاد خبردادو گفت: این طرح با هدف ارتقای کیفیت محیطی عرصه همگانی محله اجرا می شود.
تهیه فهرست بهای عملیات ساختمانی مختص پروژه‌های مترویی کشور
به منظور افزایش شفافیت قراردادهای پروژه‌های مترویی سراسر کشور و همچنین کاهش اختلاف نظر کارفرمایان و پیمانکاران در طول زمان اجرای طرح های عمرانی شرکت های قطار شهری، از چندی پیش تلاش برای تهیه فهرست بهای خاص عملیات ساختمانی این قبیل پروژه‌ها با مسئولیت شرکت متروی تهران آغاز شده است.
اجرای طرح کوچه های  دوستی با مشارکت بانوان شمال شرق تهران
معاون شهردار منطقه ۴ خبر داد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از اجرای طرح کوچه های دوستی خبر داد و گفت : تاکنون11 کوچه منتخب دوستی از طریق مطالعات میدانی و با مشارکت شهروندان به ویژه بانوان انتخاب شده است.
مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» منتشر می شود
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان مدیریت بحران شهر تهران:
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: مجموعه کتاب های «بحران شناسی، ارتباطات و مدیریت بحران» در قالب 9 جلد به رشته تحریر درآمده است.
اولین هایپر مارکت پسماند خشک شهر تهران
در این مکان پسماندهای خشک شهروندان از جمله دور ریختنی های پلاستیکی، شیشه، الکترونیکی، فلزی و … براساس قیمت‌های مصوب سازمان پسماند شهر تهران خریداری شده و معادل آن شهروندان می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را از هایپرمارکت تهیه کنند.
محور خاوران در منطقه ۱۴ تهران بهسازی شد
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه ۱۴ از بهسازی خیابان خاوران به عنوان یکی از مهمترین محورهای مواصلاتی این منطقه خبر داد.
تعیین نرخ کرایه اتوبوس‌های منطقه۱۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۱٧ از شهروندان خواست چنانچه مغایرتی در میزان دریافت کرایه مصوب از طرف رانندگان خطوط مشاهده شد بلافاصله موارد را از طریق سامانه۱۸۸۸ انعکاس داده تا در اسرع وقت نسبت به رسیدگی پیام اقدام لازم صورت گیرد.
اعلام ممانعت شرکت ملی نفت برای بازرسی به قرارگاه کرونا
استاندار تهران عنوان کرد
استاندار تهران با تاکید بر این که نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های ملی برعهده دانشگاه های علوم پزشکی با کمک استانداری و نیروی انتظامی قرار داده شده است، گفت: ممانعت شرکت ملی نفت از ورود بازرسی استانداری تهران برای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی به قرارگاه ستاد ملی کرونا گزارش داده شده است.
تقدیر از حافظان سلامت منطقه 3 تهران
در هفته ملی سلامت از حافظان سلامت منطقه 3 تقدیر می شود.
تلاش برای تهيه فهرست بهای عمليات ساختمانی مختص پروژه‌های مترويی كشور
به منظور افزايش شفافيت قراردادهای پروژه‌های مترويی سراسر كشور و همچنين كاهش اختلاف نظر كارفرمايان و پيمانكاران در طول زمان اجرای طرح‌های عمرانی شركت‌های قطار شهری، از چندی پيش تلاش برای تهيه فهرست بهای خاص عمليات ساختمانی اين قبيل پروژه‌ها با مسئوليت شركت مترو تهران آغاز شده است.
بازدید مشترک از مجموعه ورزشی امام رضا (ع)
جمعی از مدیران ارشد شهرداری پایتخت از مجموعه ورزشی امام رضا (ع) بازدید میدانی به عمل آوردند.
تلاش برای بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان تا پایان بهار امسال
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 85 درصدی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان خبر داد.
برق تولیدی از پسماندها با قیمت خوب از بخش خصوصی خریداری شود
معاون اول رییس جمهور:
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: باید با کمک بخش خصوصی از پسماندهای خانگی، پزشکی، ساختمانی و عمرانی به عنوان یک مزیت اقتصادی برای کمک به محیط زیست بهره برد.
پربازدید ها