بازگشت آب به «چشمه علی»
با پایان کار خط ۶ مترو
کارگاه خط ۶ مترو با پایان کارش بالاخره دل از محدوده‌ی چشمه علی شهرری کند، تا شاید آب سفره‌های زیرزمینی این محدوده بار دیگر به دل زمین برگردانده شود؛ اتفاقی که مدت زمان زیادی کارشناسان درگیر آن شدند تا علت خشکی آب آن را بررسی کنند.
برکناری معاون ترافیک شهردار تکذیب شد
مشاور فرهنگی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران خبر برکناری معاون شهردار را تکذیب کرد.
آیین گلاب‌گیری کاشان را در برج میلاد تماشا کنید
آیین گلاب گیری کاشان که از سنت های اصیل مردم کاشان است در جشنواره شهر خدا برج میلاد در بخش غرفه طعم سلامت در یادمان ملی ایرانیان برگزار می شود.
تاکید نمایندگان و اعضای شورا برلزوم تقویت حمل و نقل شهری
یک عضو مجمع نمایندگان تهران تقویت بیشتر حمل و نقل شهری و احیای ظرفیت‌های حمل و نقل از جمله اتوبوس‌های بی‌آرتی و مترو را از جمله موارد مورد تاکید در جلسه مشترک نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر، شهردار و استاندار تهران عنوان کرد و گفت که قرار است جلسات مستمری بین کمیته مشترکی از اعضای شورای شهر و نمایندگان تهران برگزار شود.
مهلت ثبت نام «بیمه تکمیلی تاکسیرانان» تمدید شد
مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رایگان سال ۹۷ تا روز سه شنبه (۱۵ خرداد ماه) خبر داد.
ضیافت افطاری در محله های مرکزی شهر
همزمان با ماه مبارک رمضان صورت گرفت
همزمان با ماه مبارک رمضان ، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 با همکاری مشترک با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای رازی به ارائه خدمات در محله های مرکزی شهر تهران می پردازند.
رصد مجازی ساخت و سازها از صفر تا صد
مدیرکل تدوین ضوابط شهرداری تهران با بیان اینکه ۳۸۰ میلیون برگ از اطلاعات املاک تهران در آرشیو شهرداری است، گفت: رصد مجازی ساخت و سازها از صفر تا صد صورت می‌گیرد.
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران خبر داد
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران بااشاره به مشاهده نیترات در آزمایشات محصولات میادین میوه‌ و تره‌بار از فعالیت تیمی برای تحلیل نتایج آزمایشات انجام شده خبر داد تا براساس آن توصیه‌هایی برای کاهش آلاینده در اختیار مردم، سازمان محیط زیست و کشاورزان ارایه شود.
بازنگری در محدوده زوج و فرد
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مطرح کرد
رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران گفت: محدوده زوج و فرد تهران تا 6 ماه آینده مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
در مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت انجام می شود
"طرح سلامت در ضیافت" با هدف بهره‌مندی روزه داران و نمازگزاران از ویژه برنامه های سلامت-محور در طول ایام ماه صیام، با اجرای برنامه هایی در حوزه بهداشت و ایمنی؛ از جمله برپایی ایستگاه های سلامت در سطح مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت آغاز به کار کرده است.
غبارروبی بیش از یکصد مسجد شمال شرق پایتخت
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد
شهردار منطقه چهار تهران از مناسب سازی و شست و شوی بیش از یکصد مسجد در شمال شرق تهران خبر داد و گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان بیش از سی و یک هزار مترمربع از نماهای مساجد منطقه شست و شو و غبارروبی شد.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: در ايام ماه مبارك رمضان به ‌منظور ارائه مشاوره دینی و پاسخگویی به پرسش‌های شرعی و مذهبی مسافران "طرح نسیم بهشت" در 40 ايستگاه منتخب و پرتردد متروي تهران برگزار مي‏ شود.
وعده خودروسازها برای آغاز مجدد نوسازی تاکسی‌ها از خرداد
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: با وصول بدهی‌های معوق شرکت‌های خودروساز، آن‌ها نیز قول داده‌اند طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده را از ابتدای ماه آینده به جریان بیاندازند.
تکذیب خبر برکناری یکی از معاونان شهردار
رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین‌الملل شهرداری تهران از عدم برکناری یکی از معاونان شهردار خبر داد.
خندان دل جایگزین افشانی در وزارت کشور شد
با حکم وزير كشور خندان دل به عنوان معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت كشور منصوب شد.