الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه خبر داد و گفت: این طرح را با هدف جلوگیری از سوءاستفاده و مقابله با قاچاق سوخت اجرایی خواهیم کرد.
مالیات ستانی دولت گرد چه کسانی میگردد؟
گزارش شهرفردا از مالیات گیری دولت از سوداگران
درحالی وزیر اقتصاد از اخذ مالیات از فعالیت های سوداگرانه سخن می گوید که علاوه بر سکه ، ارز ، مسکن و خودرو نیز در لیست مشاغل سوداگری قرار گرفته و البته همچنان ثروت های بادآورده ژن های خوب از حساب و کتاب درامانند.
ایران باید برای خروج از لیست سیاه FATF حداقل چهار عضو از پنج عضو «آمریکا، رژیم صهیونیستی، آرژانتین و عربستان و شورای همکاری خلیج فارس» را راضی کند و در نتیجه، با توجه به رفتار سیاسی این کشورها، احتمال خروج کشورمان از لیست سیاه این نهاد بین الدولی «تقریبا صفر» است.
استقبال کارشناسان از تغییر رویه دولت رویکرد جدید دولت در دخالت و توجه به تولید مسکن می‌تواند به رونق و حرکت کل اقتصاد منجر شود؛ اقدامی که حدود ۵ سال از آن غفلت شد.
امضای تفاهم نامه برای ساخت یکصد هزار واحد مسکونی
تفاهم‌نامه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی دقایقی قبل بین محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و امیرسرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسید.
آمارهای رسمی بیانگر کاهش نرخ تورم در کشورهای شرق آسیا هستند.
نه تنها عرضه نان سفارشی به اجبار از سوی برخی واحدهای نانوایی صورت می‌گیرد، بلکه در مناطق مختلف شهر برخی نانوایی‌ها به‌ویژه در رسته سنگک، قیمت‌های متفاوتی برای این محصول اعلام می‌کنند.
193 هزار کارت هوشمند ملی آماده تحویل به شهروندان است
مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست گفت: حدود 193 هزار کارت هوشمند ملی، در باجه‌های پستی معطل مانده و آماده تحویل به شهروندان است.
با افزایش ارسال پیامک با شماره‌های شخصی، رگولاتوری سقف ارسال پیامک را در شبانه‌روز ۵۰۰ عدد تعیین کرد تا این موضوع رضایتمندی مشترکین را در پی داشته باشد، اگرچه برخی کاربران ممکن است تصور کنند اپراتورها به دلایل غیرموجه، این پیامک‌ها را مسدود می‌کنند.
گوشی موبایل 10 درصد ارزان شد
رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان مشهد گفت: ارز حدود 10 درصد کاهش داشته و ما هم در موبایل با کاهش قیمت روبه‌رو شدیم، اگر ارز 50 درصد هم کاهش داشته باشد، ما 50 درصد در قیمت موبایل کاهش داریم.
رئیس اتحادیه فروشندگان طلاو جواهر از روند افزایشی قیمت طلا و سکه با افزایش ۴۰ دلاری هر انس طلا در بازار‌های جهانی خبر داد.
ساقط شدن پهپاد آمریکایی توسط ایران موجب شد قیمت نفت بیش از ۶ درصد جهش کند.
سناریوهایی برای حیات و ممات دلار۴۲۰۰تومانی در دستورکار دولت قرار گرفته که برمبنای آن،گویا نظر رئیس‌جمهور بر ماندگاری دلار دولتی است؛اما فعالان اقتصادی نظری خلاف آن را دارند.
جایگزینی مودم‌های تولید داخل U.TEL با نمونه‌های خارجی سه با خارجی‌ها
در اولین گردهمایی عاملان فروش محصولات U.TEL مطرح شد
به همت چندین ساله‌ی شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید، هم اکنون و با توسعه‌ی شبکه‌ی بازار و نظر به استقبال کاربران، جایگزینی مودم‌های تولید داخل U.TEL با نمونه‌های خارجی آغاز شده است که در سبد متنوع محصولات این نشان تجاری، مودم های ایرانی LTE با قابلیت استفاده از سیم‌کارت هم به چشم می‌خورد.
افزایش قیمت مسکن متوقف شد؛کاهش 61 درصدی معاملات مسکن در پایتخت
شهرفردا بازار مسکن را بررسی کرد
رشد قیمت مسکن که طی 15 ماه گذاشته همواره میل صعودی داشته و افزایش 100 درصدی را هم پشت سر گذاشته رکود زود هنگام بازار مسکن را در پی داشت، بطوریکه تعداد معاملات صورت گرفته در کل کشور 32 درصد و در پایتخت 61 درصد تنزل کرد.