کاهش قیمت طلا ادامه می یابد
قیمت طلا امروز در بازارهای جهانی ۲ دلار کاهش یافت و کارشناسان پیش‌بینی کردند با کاهش تقاضای فیزیکی در آسیا و افزایش نرخ بهره در آمریکا قیمت این فلز امسال روند کاهشی خواهد داشت.
وقتی رجیستری عقب می‌ماند
تغییر قیمت گوشی تلفن همراه به دلیل ضریب نفوذ بالا در میان افراد جامعه حساسیت ویژه ای دارد که در ماه های گذشته به دلیل افزایش قیمت دلار و اجرای طرح رجیستری دستخوش تغییر شد.
جدیدترین فهرست مجوز پیش فروش خودروهای داخلی و وارداتی اعلام شد
از سوی وزارت صنعت
جدیدترین فهرست مجوزهای صادره جهت پیش فروش خودروهای داخلی و وارداتی از سوی وزارت صنعت اعلام شد.
شاخص در مرز 99 هزار واحد متوقف شد
بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و هفتمین روز دی ماه سال جاری با 326 واحد رشد به پله 98 هزار و 923 واحدی رسید.
رئیس کمیته امداد گفت: دولت افزایش مستمری ۹ ماه گذشته را که به ما قول داده بود واریز کرد بطوری که شب گذشته یک فقره چک به مبلغ ۲۴۷ میلیارد تومان به ما پرداخت شد که ساعت ۱۲ شب به حساب صندوق ولایت امداد واریز کردیم.
مجلس پیگیر نحوه اجرای قوانین بهسازی بافت ناکارآمد
عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت نوسازی بافت فرسوده شهری با هدف ایجاد تحول در بازار مسکن، گفت: کمیته ای متشکل از وزارت راه وشهرسازی و بانک مرکزی تسریع در بهسازی بافت فرسوده را پیگیری کند.
اختصاص ردیف بودجه به مناطق زلزله زده در اعتبارات شوراهای کلانشهرها
نماینده مردم کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها مطرح کرد
نماینده مردم کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها گفت: پیشنهادی مبنی بر اختصاص ردیف بودجه مشخص به مناطق زلزله زده در اعتبارات شور‌های کلانشهر‌ها مطرح شده و امیدوار هستیم این پیشنهاد به تصویب اعضای شورای عالی استان‌ها برسد.
استارت طرح پایش و کاهش ردپای آب
وزارت نیرو با همکاری بنیاد جهانی انرژی، پروژه داوطلبانه‌ای را برای الگوسازی در سطح جامعه با دو موضوع محاسبه، پایش و کاهش ردپای آب و کربن استارت زد.
چرخش منفی رشد اقتصادی کشور با وجود شتاب فزاینده بخش ساختمان
گزارش شهر فردا از رشد اقتصادی کشور در سال 96
رشد اقتصادی نیمه نخست سال 96 درحالی با 8 درصد کاهش به 4.5 درصد تقلیل یافت که با وجود اثرات کاهنده نفت، صنعت و هتلداری و بازرگانی، بخش ساختمان با رشد مثبت 12.5 درصد بیشترین اثرگذاری را در این حوزه داشته است.
احتمال فعال شدن گسل های رشته کوه البرز
متخصص ژئومورفولوژی گفت: احتمال فعال شدن گسل های البرز با توجه به وارد آمدن فشار به منطقه زمین ساختی البرز وجود دارد.
بانک مرکزی منتشر کرد:
بانک مرکزی که در سال جاری هیچ آماری از تغییرات رشد اقتصادی اعلام نکرده، سرانجام از رشد اقتصادی ۴.۵ درصدی در نیمه اول امسال خبر داد.
خودروی سینمایی که با چشم و دست کنترل می شود
شرکت نیسان نمونه اولیه یک خودروی شاسی بلند به نام ایکس موشن را در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت در معرض دید علاقمندان قرار داده که دارای امکانات چندرسانه ای متنوعی است.
قیمت خودرو پرتون در بازار+ جدول
برای خرید خودرو پرتون در بازار باید حداقل 15 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کرد.
ارائه اینترنت ماهواره ای رایگان برای خاورمیانه
یک شرکت اینترنتی قصد دارد اینترنت ماهواره ای پرسرعت را در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ برای خاورمیانه و آفریقا به طور رایگان فراهم کند.
افزایش قیمت سکه+ جدول قیمت
قیمت سکه امامی امروز با افزایش 5 هزار تومانی نسبت به روز گذشته یک میلیون و 494 هزار و 500 تومان معامله شد.