اگرچه معمولا هکرها رایانه یا یک پایگاه اینترنتی را که به خوبی محافظت نشده می‌یابند تا به اطلاعاتی که در آن ذخیره شده دسترسی پیدا کنند، اما راه‌هایی توسط پژوهشگران کشف شده که می‌توان داده‌ها را از رایانه‌ای که به اینترنت وصل نیست نیز سرقت کرد.
وزیر راه و شهرسازی می گوید: «اصلاً مسکن مهر بودجه دولتی نداشت که بخواهیم قطع کنیم. بودجه آن از طریق تسهیلات بانکی و خود منابع متقاضیان تأمین شده و می‌شود و این کاملاً بحث غلطی است.»
گزارش های مرکز آمار ایران نشان می دهد زنان حدود 70 درصد از 615 شغلی را که در سال 1395 ایجاد شد، به دست آوردند
تحلیل مجله گلوبال فاینانس نشان می‌دهد کشورهای آفریقایی در میان فقیرترین کشورهای جهان قرار دارند.
رییس مجلس شورای اسلامی به روسای شش کمیسیون اقتصادی و رییس مرکز پژوهش‌های مجلس ماموریت داد تا در جهت ارائه برنامه‌های منسجم در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و رونق اشتغال اقدام کنند.
تخصص گرایی شوراها باید از آرایش لیست منتخبان آغاز شود
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور:
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: در کلانشهرها و شهرهای بزرگ رقابتهای سیاسی هست، که می تواند فرصت تلقی شود، اما پیشنهاد ما این است که اتاق فکر و ائتلاف های شورای شهر با نگاه ویژه به عملکرد افراد و وزنه تخصصی بودن آنها لیست خود را آرایش دهند.
تورم سال96چند رقمی خواهد بود؟
محافل اقتصادی داخلی و بین‌المللی پیش‌بینی می‌کنند که اگر دولت کماکان بتواند سیاست‌های کنترل تورم را به کار ببندد با شرط جلوگیری از نوسانات ارز،سال آینده نیز امکان ادامه دار بودن تورم تک رقمی وجود دارد.
هزینه اقامت در هتل های پایتخت چند؟
قیمت دو شب اقامت در اتاق رویال دو نفره هتل دیاموند 820 هزار تومان است.
ظرفیت شهرها برای اجرایی سازی شعار سال 96/کسب و کارهای خرد و کارآفرینی شهری کلید تولید و اشتغال شهری
دکتر پورزرندی در گفت و گو با شهر فردا عنوان کرد
رییس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: شهرها ظرفیت های اقتصادی گسترده ای برای رونق تولید و اشتغال دارند و ضرورت دارد مدیران شهری بسته اشتغال و تولید شهری را تدوین کنند.
صنعت ساختمان چند سالی است، در خواب زمستانی به سر می برد و هرچند به نظر می رسد که بنای خروج از شرایط رکودی را ندارد، اما گویا تکانه های جهش رشد اقتصادی در سال 95، تلنگری نیز به این بخش وارد کرده است.
براساس اعلام انجمن صنفی صنایع روغن‌نباتی ایران، تولید روغن‌نباتی در 11ماهه ابتدای سال 1395 حدود یک میلیون و 366 هزار تن بوده است.
دستاورد های برجام در حوزه تجارت خارجی ایران چه بود؟
معاون کل سازمان توسعه تجارت ایران اهم دستاوردهای به دست آمده برجام در حوزه تجارت خارجی کشور را تشریح کرد.
برای خرید یک لپ‌تاپ سبک و مدرن باید از حدود قیمت 770 هزار تومان تا 11 میلیون تومان می‌توان هزینه کرد.
چگونه حال صنعت خودرو خوب شد؟
یک کارشناس صنعت خودرو تاکید کرد: اگر مسیر و راه قبلی در صنعت خودرو طی می‌شد، بازار خودرو در یک بحران بسیار شدید گرفتار بود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه لزومی برای حذف یارانه غیر نیازمندان در سال جاری نداریم، کفت: صراحتی برای حذف غیرنیازمندان وجود ندارد و دولت می‌تواند به اختیار این کار را انجام دهد.