5 سال بررسی آوار برجهای دوقلو زمان برد،پلاسکو چطور؟
فروپاشی پلاسکو، علاوه براینکه شوکی بود به بسیاری از ما، مردم، و بسیاری از دست اندر کاران، و جان حداقل ۲۰ آتش نشان فداکار و احتمالا افراد بیشتری از نگهبانان و صاحبان و کارکنان این واحد تجاری را گرفت، ولی‌ همچنین میتواند کارگاه آموزشی باشد برای همه مسئولان و دست اندر کاران و ما مردم اگر، هشیار باشیم.
رایزنی با 4 ایرلاین دنیا برای ورود به کشور
معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به نهایی شدن ورود 2 ایرلاین دیگر به فرودگاه امام (ره) گفت: در حال رایزنی با چهار ایرلاین خارجی دیگر برای ورود به فرودگاه امام(ره) هستیم.
فروش ۱۸ هزار میلیارد ریال سهم دولت تا پایان دی ماه
سازمان خصوصی سازی از فروش ۱۸ هزار و ۴۶۲ میلیارد ریال سهم دولتی در بورس، فرابورس و مزایده از آغاز امسال تا پایان دی ماه (۱۰ ماهه) خبر داد.
افزایش قیمت کره تصویب شد
در حالیکه چندی پیش صنایع لبنی قیمت کره را خودسرانه افزایش دادند و رییس سازمان حمایت ضمن تاکید بر برخورد با گران‌فروشان و اولتیماتوم برگشت قیمت و جمع‌آوری کره‌های گران شده از بازار مصرف، اعلام کرده بود که حداکثر قیمت کره ۱۰۰ گرمی ۲۵۰۰ تومان است، اکنون کارگروه تنظیم بازار با افزایش قیمت این محصول موافقت و حداکثر قیمت هر بسته کره ۱۰۰ گرمی را ۲۹۰۰ تومان اعلام کرد.
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو و خساراتی که به واحدهای این ساختمان وارد شد تعداد واحدهایی که بیمه نامه داشته‌اند را ۲۱۰ واحد دانست.
سکه تمام طرح جدید با افزایش ۱۱ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۱۸۲ هزار تومان و دلار آمریکا ۳۸۴۱ تومان فروخته می‌شود.
با تصمیمات جدیدی که از سوی هیات اقتصادی رسیدگی به امور پلاسکو اتخاذ شده، قرار بر این شد تا سود تسهیلات ۳۰۰ میلیونی که به کسبه آن اختصاص پیدا می‌کند، مشمول یارانه شده و دولت تا نیمی از آن را بر عهده گیرد.
یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه امروز این کمیسیون در مورد تعیین میزان جریمه غایبین سربازی خبر داد.
پاساژ 5 طبقه نوساز میزبان کسبه پلاسکو
نایب رئیس اتاق اصناف از انتخاب پاساژی پنج طبقه و نوساز در خیابان جمهوری برای اسکان کسبه آسیب‌دیده ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت: دو نقطه دیگر نیز در حوالی جمهوری انتخاب شده که به زودی و طی ماه جاری همه کسبه خسارت‌دیده ساختمان پلاسکو تا آماده شدن سرقفلی خودشان در این مکان‌ها اسکان داده می‌شوند.
اولین ابهام به نحوه پیشگیری از حریق در ساختمان ناایمن پلاسکو بازمی‌گردد که گروهی از مدیران شهری این وظیفه را متوجه مالکان و بهره‌برداران می‌دانند و مسوولیت خود را در حد اخطار کتبی عنوان می‌کنند اما گروهی دیگر با استناد به بند 14 ماده 55 قانون شهرداری‌ها تاکید می‌کنند اگر تکلیف از قبل تعیین شده مدیریت شهری مبنی بر ورود مستقیم برای ایمن‌سازی ساختمان ادا می‌شد، می‌توانست از بروز این فاجعه جلوگیری کند.
صندوق بین‌المللی پول با معرفی ایران به‌عنوان هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا پیش‌بینی کرد تولید ناخالص داخلی ایران در سال ۲۰۱۷ از مرز ۱.۵تریلیون دلار عبور کند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی گفت: با مصوبه عصر دیروز این کمیسیون قیمت آب و حامل‌های انرژی شامل بنزین، گازوئیل، گاز،​ نفت سفید و برق در سال ۹۶ هیچ افزایشی نسبت به سال ۹۵ نخواهند داشت.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار با اشاره به ثبات قیمت انواع میوه و سبزی در بازار گفت: خوشبختانه در میزان عرضه و تقاضا در حال حاضر تعادل برقرار است و قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.
مدیر کل مرکز اصلاح نژاد دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: عرضه گوشت گرم گوسفندی با قیمت مصوب 31 هزار و 500 تومان از سوی شرکت پشتیبانی تاثیر بسزایی در کاهش قیمت و تعادل بازار داشته است.
در حالی که «پارکینک» جزو مقدماتی ترین خدمات اماکنی همچون فرودگاه ها به حساب می آید، فرودگاه مهرآباد برای پنج روز پارک یک خودرو مبلغی حدود 150 هزار تومان دریافت می کند.