22 پل در خراسان شمالی ساخته می شود
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:
خراسان شمالی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از ساخت 22 پل در این استان خبر داد.
فردا مدارس پنج گانه تبریز تعطیل است
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد
آذربایجان شرقی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی مدارس پنج گانه تبریز در روز دوشنبه خبر داد و گفت: تمامی مقاطع تحصیلی تبریز، اسکو، خسروشهر و سهند در شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل هستند.
مدارس شهر قم یکشنبه تعطیل شد
اداره کل مدیریت بحران استان قم در اطلاعیه‌ای از تعطیلی تمام مدارس شهر قم در روز یکشنبه به دلیل آلودگی هوا خبرداد.
زلزله آذربایجان غربی را لرزاند
زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر آذربایجان غربی را لرزاند.
رزمایش طرح ترافیکی زمستان 98
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به آمار تصادفات هشت ماه سپری شده از سال‌جاری، افزود: طی مدت مذکور در استان کرمانشاه 361 نفر در اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.
ممنوعیت وانت‌بارها برای تردد بین شهری در فارس
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس از ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل کالا، بدون اخذ بارنامه در جاده‌های بین شهری خبر داد.
آب استان بوشهر به پایداری مطلوب رسیده است
استاندار بوشهر:
بوشهر استاندار بوشهر گفت: بحمدالله با اقدامات شبانه‌روزی بخش عمده مشکلات آب استان رفع شده و به پایداری مطلوب رسیده ایم و با اطمینان می‌گویم که تا پایان دولت دکتر روحانی، دغدغه آب استان به طور کامل مرتفع می‌شود.
یزد آغازگر مطالبه‌گری مناسب‌سازی شهر در کشور
یزد از آنجایی که امکان گردشگری برای معلولان در تمام نقاط دنیا و کشورمان فراهم نیست با امکان فراهم کردن گردشگری برای همه اقشار در یزد، این شهر جهانی می‌تواند مقصد گردشگران معلول دنیا باشد.
گردشگری معلولان، معلول‌تر از معلول
به بهانه برگزاری جشنواره ملی گردشگری معلولان در یزد
در جهان پیشرفته امروز، مقاصد و اماکن زیادی برای سفر پدید آمده‌اند و مراکز گردشگری مختلفی جهت هدایت و جذب مسافران تاسیس شده‌اند اما یک نکته همیشه مورد غفلت قرار گرفته و آن اینکه آیا این مقاصد برای همه افراد، فارغ از توانایی‌های جسمی، امکان‌پذیر است؟
وقوع زمین لرزه در استان کهکیلویه و بویر احمد
رئیس سازمان اورژانس کشور از وقوع زمین لرزه با شدت 4.6 ریشتر در استان کهکیلویه و بویر احمد حوالی منطقه لیکک خبر داد.
«تشکل‌های معتمدان محلی» در شهر تشکیل می‌شود
شهردار اصفهان در دیدار با مردم منطقه ۱۴؛
شهردار اصفهان در ششمین برنامه ملاقات مردمی خود در قالب پنجاه و سومین نشست هم‌اندیشی «اصفهان فردا» با معتمدان و شهروندان منطقه ۱۴ اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.
فضای سبز منطقه ۱۴ در آستانه تحول بزرگ
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در حال حاضر پروژه انتقال پساب به طول ۱۳ کیلومتر با تخصیص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است که پس از اجرای این پروژه و تصفیه پساب تحول اساسی در فضای سبز منطقه صورت می‌گیرد.
برگزاری ٥٠٠ دوره آموزش اطفاء حریق و امداد و نجات در کرج
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خبرداد
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برگزاری ٥٠٠ دوره آموزش اطفاء حریق و امداد و نجات در شرکت ها، ادارات و مدارس این کلانشهر خبر داد.
کوچه
مدیر منطقه هشت شهرداری تبریز گفت: پس از اتمام عملیات سنگفرش، نسبت به ساماندهی و تملک برخی از خانه‌های همجوار به منظور گسترش خانه استاد شهریار نیز اقدام می‌شود.
اجرای ۹ پروژه‌ عمرانی در منطقه ۱۴
شمسی خبرداد
مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال احداث گفت: در حال حاضر ۹ پروژه مهم در این منطقه در دست اقدام قرار دارد که تحقق این پروژه‌ها منطقه را به منطقه‌ای پویا، عمرانی و کارگاهی تبدیل کرده است.