چهاردهمین جشنواره هلهله فرشته‌ها در قم برگزار می‌شود/آغاز زندگی مشترک 110 زوج
مدیرعامل بنیاد خیریه یازهرا(س) از برگزاری مراسم افتتاحیه چهاردمین جشنواره هلهله فرشته ها با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشور خبر داد.
خدمات و فعالیت‌های داوطلبانه در استان باید هدفمند شود
دبیر اجرایی شوراهای هماهنگی خدمات و فعالیت‌های داوطلبانه استان قم گفت: یکی از مسائلی که این شورا حول محور آن تشکیل شده بحث شناسایی و هدفمندکردن کارهای داوطلبانه است تا بتوانیم خدمات اجتماعی پایداری را برای بهره‌مندی مردم فراهم کنیم.
مسولان به فکر حل مشکلات اقتصادی باشند/کمک 110 میلیارد ریالی برای تهیه جهیزیه
حبیبی منش بازیگر سینما:
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه شرایط سخت اقتصادی پیش روی مردم، مشکلات بسیاری را برای آنها به دنبال داشته است، از مسولان خواست با فراهم کردن تسهیلات مناسب، به فکر حل مشکلات اقتصادی مردم به ویژه اقشار نیازمند باشند.
طراحی خطوط ریلی قم تناسبی با شرایط امروز ندارد
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم، ابراز کرد: با توجه به اینکه کلید خطوط ریلی شهر قم از دهه ۸۰ زده شد، طراحی آن متناسب با شرایط امروز نبوده و در حال حاضر در مورد خط A مترو قم محدودیت تأمین ناوگان داریم و مراحل اجرایی فاز ۲ خط A نیز در دستور کار قرار دارد.
شوراها از تامین ملزومات اولیه خود عاجز هستند
نماینده استان زنجان در شورای عالی استان‌ها:
نجفی با بیان اینکه شوراها به جایگاه واقعی خود نرسیده‌اند گفت: شوراها نمی‌توانند ملزومات اولیه خود از جمله ساختمان و بودجه خود را تامین کنند.
خبر خوش وزیر کشور برای ساکنان منظریه شهرکرد
وزیر کشور در بازدید از طرح مسکن مهر منطقه منظریه شهرکرد، بر برطرف شدن مشکلات مردم ساکن‌ در این محدوده‌ تاکید کرد و گفت: اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای حل مشکلات این منطقه پیش‌بینی‌ شده است.
لزوم توجه دولت به جاده‌های جان‌گیر استان خراسان جنوبی
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها:
نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها جاده‌های استان خراسان جنوبی را جاده‌های جان‌گیر نامید و افزود: دولت فکری برای جاده‌های استان کند.
هتل آسمان متروپل شیرازست
عضو شورای شهر شیراز، متروپل را نماد بی‌تدبیری و بی‌کفایتی برخی مسئولان شهری عنوان کرد و گفت: این خطر برای هتل آسمان در شهر شیراز نیز وجود دارد، چراکه اینها نه نماد تخلف مالک بلکه نماد تخلف مسئولان وقت است.
اختراع و تجاری‌سازی دستگاه پله پیما در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان
محصول شرکت نیکو صنعت آهوان با عنوان «دستگاه پله پیما با محرک اصطکاکی مجهز به مکانیزم ترمز ایمنی ضد سقوط» ثبت اختراع و تجاری سازی شد
۱۶ جانباخته و ۳۷ زخمی؛ جدیدترین آمار حادثه متروپل تا این لحظه
وزیر کشور خبر داد:
وزیر کشور با اشاره به آخرین آمار جانباختگان و مصدومان حادثه متروپل گفت: تاکنون نزدیک به ۱۶ فوتی داشته‌ایم و همچنین ۳۷ نفر زخمی شده بودند که از این تعداد ۳۴ نفر مرخص شده‌اند.
ساختمان مترو پل آبادان فرو ریخت/ تعداد کشته شدگان به  30 تن رسید
در آخرین جزئيات به دست آمده از ریزش ساختمان مترو پل تا کنون ۳۰ پیکر بی جان از زیر آوار بیرون کشیده شده است.
جزئیات بیشتر از حادثه‌ی امروز ایلام
فرمانده انتظامی استان تشریح کرد
فرمانده انتظامی استان ایلام دلیل حادثه‌ی امروز در ایلام را اختلاف کاری اعلام کرد.
نانوایی‌های متخلف قم توبیخ شدند
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از تشکیل ۱۲۰ پرونده تخلف در ۷۰۰ نانوایی طی روزهای گذشته توسط بازرسی و نظارت تعزیرات خبر داد.
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟
رئیس اتاق بازرگانی اردبیل پاسخ داد
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
خسارت ۶۰ میلیارد تومانی سیل در آذربایجان شرقی/احتمال وقوع مجدد سیل
مدیرکل مدیریت بحران استانداری:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از خسارت ۶۰ میلیارد تومانی سیل اخیر در سطح استان خبر داد.