تعدادی از روستاهای سیستان و بلوچستان مدرسه ندارند
سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سیستان و بلوچستان در اولویت قرار دارد بنابراین مسوولان این استان باید اعتبارات را تا پایان سال مالی جذب کنند.
تقویت جایگاه فرهنگیان در جامعه جزو برنامه‌ها قرار گیرد
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش‌وپرورش گفت: توجه به اسناد بالادستی و تقویت جایگاه فرهنگیان در جامعه باید جزو برنامه‌ها قرار گیرد.
تحصیل بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس ایرانی خارج از کشور
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش‌وپرورش گفت: بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس ایرانی خارج از کشور تحصیل می‌کنند.
افتتاح هلال احمر در قرچک/ استقرار کامل ادارات در شهرستان‌های تهران از اولویت‌هاست
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: رفع کاستی‌های اداری و استقرار کامل ادارات در شهرستان‌های تازه تأسیس از اولویت‌های استانداری است که باید با فوریت انجام شود.
به دنبال رونق تجاری در خزر هستیم/ تلاش برای اتصال بندرانزلی به ریل
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، با بیان اینکه در راستای سیاست ارتباط با کشورهای همسایه باید بتوانیم تبادل تجاری را افزایش دهیم، تصریح کرد: دریای خزر بستر بسیار مناسب برای تبادل تجاری با کشورهای همسایه است.
اقتصاد خراسان رضوی به صورت قرارگاهی مدیریت می‌شود
استاندار خراسان رضوی گفت: بنای ما این است که در زمینه‌های دامداری، کشاورزی، صنعتی و زیرساختی به صورت قرارگاهی عمل کنیم؛ لذا با فعال شدن این قرارگاه‌ها جریان اقتصادی استان از یک نقطه مرکزی هدایت و راهبردگذاری‌ها و هماهنگی‌های بین بخشی در سطح استان انجام خواهد شد و روند خدمات‌دهی به فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف مدیریت می‌شود.
تلاش برای پرداخت بموقع عیدی بازنشستگان
مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی گفت: تلاش می‌کنیم که عیدی بازنشستگان در موعد مقرر پرداخت شود، هر چند مبلغ آن هنوز اعلام نشده است.
شناسایی ۷۳۷ بیمار جدید کرونایی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد
مسئول کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد از شناسایی ۷۳۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
حذف ردیف حاشیه مشهد از لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر ناگواری است
رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص حذف ردیف بودجه حاشیه شهر مشهد از لایحه بودجه ۱۴۰۱ گفت: متاسفانه این موضوع خبر بسیار ناگواری برای مشهدالرضا بود. باید توجه داشت خدماتی که شهر مشهد ارائه می‌دهد، ملی بوده ولی بودجه‌اش محلی است.
سدسازی، تنها راه استفاده از مزایای تَرسالی
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تنها راه استفاده از مزایای تَرسالی و دوری از خسارت‌های خشکسالی سدسازی است.
توقیف پنجاه میلیارد ریال اشیاء عتیقه در کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف اشیاء عتیقه متعلق به ۴ هزار سال پیش خبر داد.
۹ هزار هکتار طرح مرتعداری در جنوب کرمان احاله مدیریت شد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گفت: در راستای سیاست‌های ابلاغی سال ۱۴٠٠ سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تعداد ۵ طرح مرتعداری به مساحت ۹ هزار هکتار در منطقه جنوب کرمان به مجریان احاله گردید.
شناسایی باکتری‌های تجزیه‌کننده نفت در خاک خوزستان
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با انجام یک مطالعه، باکتری‌های بومی تجزیه‌کننده نفت را از خاک خوزستان شناسایی کردند.
آغاز احداث پروژه 24 واحدی مسکن معلولان در رفسنجان
به همت موکب خاتم‌الانبیاء (ص) رفسنجان و مشارکت بهزیستی پروژه 24 واحد مسکن معلولان رفسنجان احداث می‌شود.
ورود آب هیرمند به کشور نباید انتقال آب از عمان به سیستان و بلوچستان را تحت تاثیر قرار دهد
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شوراى اسلامى گفت: ورود آب هیرمند از خاک افغانستان به ایران نباید منجر به فراموشی طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان شود.