«شیرشاه» رکورد زد
فیلم انیمیشن «شیرشاه» که نسخه جدید از انیمیشن کلاسیک دیزنی در سال ۱۹۹۴ است توانست با آغاز کران در سینماهای آمریکا فروش جهانی خود را از مرز نیم میلیارد دلار عبور دهد.
استاندار تهران: سلب حضانت از پدران و مادران کودکان کار و خیابانی
استاندار تهران گفت: کودکان خیابانی ایرانی که بیش از ۳ بار با یک ویژگی پذیرش شوند با هماهنگی قوه قضائیه، خانواده سلب حضانت و کودک تحویل بهزیستی می‌شود.
آیا معماری و ساختمان
بر اساس گزارش مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت کار بیشترین نرخ بیکاری در میان رشته‌های تحصیلی به گروه "معمـاری و سـاختمان" و کمترین نرخ بیکاری به گروه "خدمات امنیتی" تعلق دارد.
ایجاد رشته اقتصاد مقاومتی در مقطع کارشناسی‌ ارشد
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین در گفتگو با کارشناسان بررسی کرد
رییس کارگروه علوم اقتصادی شورای تحول علوم انسانی، برنامه تجدید نظر شده مقطع کارشناسی رشته علوم اقتصادی کشور را رونمایی کرد
الگوی پایه چارچوب الگوی اسلامی ایرانی
الگوی پایه، چارچوب الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و معرف سیر کلی تحولات مطلوب ایران در عرصه‌ فکر، علم، معنویت و زندگی به‌سوی تمدن نوین اسلامی ایرانی در نیم‌قرن آینده است.
بازیهای رایانه‌ای مناسب برای چه سنینی طراحی می شوند؟
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین خبر داد
اینکه از چه سنی بچه‌ها می‌توانند بازی کنند اختلاف نظر وجود دارد ولی کمتر از سن 3 یا 4 سالگی توصیه نمی‌شود از بازی‌های یارانه‌ای استفاده کنند.
دختران پیشتاز استفاده از شبکه‌های اجتماعی
موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین بررسی کرد
اعتیاد به بازی کردن خودش به خودی خود بیماری است یعنی اعتیاد بر اساس تعریفش باعث می‌شود فرد بیش از اندازه به آن موضوع توجه کند و از فعالیت‌های فیزیکی معمولاً می زند و از موارد مورد علاقه و مورد تعهدش حذف می‌کند تا به بازی کردن بپردازد.
قابلیت گوگل ترنسلیت از نگاه دانشگاهیان
در روش جدید تبدیل متن و .. حذف‌شده و صوت دریافت شده و صوت تحویل می‌شود. به گفته کارشناسان ترنسلیتوترون مدل نقطه‌به‌نقطه است که صوت مستقیم به صوت ترجمه‌شده و تقدیم کاربر می‌شود.
عظمت راه شیری از نگاه کارشناسان
در این جهان پهناور، ساده است که احساس کنیم کوچک و بی اهمیت هستیم، گویی در مورد سیاره، ستاره و کل همسایگی آسمانی ما هیچ نکته ویژه ای وجود ندارد.
امکان شناسایی متخلفان فراهم می شود
میلاد جهاندار یکی از فعالان حوزه فین تک نیز از امکان دسترسی کسب و کارهای آنلاین به سامانه شاهکار برای احراز هویت کاربران ابراز خرسندی کرد و گفت: ما نیز درخواست اتصال به این سامانه را داده‌ایم که امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر به سامانه شاهکار متصل شویم.