استقرار ۳۶ دستگاه خودرو به همراه ۱۵۰ آتش‌نشان در مراسم روز قدس
سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهمیدات این سازمان برای برپایی مراسم روز قدس را اعلام کرد.
ترافیک در محورهای بزرگراهی و محدوده مرکزی تهران
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس اعلام کرد
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس گفت: شهروندان با توجه به عدم اجرای طرح ترافیک در روز پنجشنبه، سفرهای خود را مدیریت کنند تا محورها به‌یکباره با حجم بار ترافیکی روبرو نشوند.
18 خاصیت شگفت انگیز توت فرنگی
توت فرنگی میوه‌ای است شیرین، به‌شکل قلب که طعم خاص آن محبوبیت بسیاری دارد. این میوه در بسیاری از مناطق دنیا به‌طور بومی وجود دارد و متعلق به راسته‌ی گل‌سرخ‌سانان است.
عمق دریاچه ارومیه افزایش یافت
مدیر دفتر برنامه‌ر یزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به بارش‌های خوب امسال در حوضه آبریز دریاچه ارومیه، از عمیق شدن این دریاچه خبر داد.
راهکار پیشگیری از آزار و اذیت دانش آموزان در مدارس/ روند استخدامی آموزش و پرورش باید از فیلتر روانشناختی عبور کند
شهرفردا در گفت‌وگو با یک رفتارشناس بررسی کرد
یک رفتارشناس گفت: برای جلوگیری از وقوع حوادث نابهنجار در مدارس اعم از آزارجنسی و جسمی باید همه داوطلبان خدمت در آموزش و پرورش مورد معاینات روانشناختی و تست های رفتاری قرار گیرند تا آسیب دیدگان رفتاری وارد چرخه آموزشی نشوند.
نکات اساسی که باید در مورد «دیسک کمر» بدانید
یک متخصص مغز و اعصاب گفت: درمان جراحی باز دیسک کمر، درمان با لیزر یا تزریقات درون کمر هرکدام شرایط خاص خود را دارند و نمی‌توان یک روش درمانی را برای تمام افراد توصیه کرد.
برخورد تویوتا با گاردیل دربزرگراه چمران
سخنگوی سازمان آتش نشانی از فوت راننده زن در حادثه برخورد یک دستگاه تویوتا با گاردیل خبرداد.
دلایل گرایش زنان به مصرف مواد دخانی/ عوارض مرگبار قلیان
گزارش
آمارها نشان می دهد که گرایش زنان به مصرف مواد دخانی به ویژه قلیان، رو به افزایش است و این زنگ خطری برای سلامت جامعه تلقی می شود.
احتمال وقوع رگبار و سیلابی رودخانه‌ها در تهران
سازمان هواشناسی کشور برای تهران و ۸ استان کشور در روز سه‌شنبه، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه‌ها پیش‌بینی کرد.
آغوشی به وسعت یک شهر برای کودکان کارتن‌خواب
گزارش
خیابان جای کودکان نیست اما هستند افرادی که به دلیل فقر اقتصادی و فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی و خانوادگی، مهمان خیابان‌های این شهر بزرگ می شوند.