۴ رقمی شدن مبتلایان کرونا و جان باختن ۸ تن
جدیدترین آمار کرونا در ایران
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در ۲۴ ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۰۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده و متاسفانه هشت بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
مسمومیت حدود ۵۰ تن از دانشجویان دانشگاه علوم پایه زنجان
اگر علت بیماری دانشجویان، مسمومیت غذایی باشد، پیمانکار شدیدا مجازات خواهد شد. رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان گفت: علت و منشأ مسمومیت حدود ۵۰ تن از دانشجویان این دانشگاه در دست بررسی است.
وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
خروج قطار مشهد از ریل در طبس/ تا کنون ۱۷ تن جانباخته‌اند
در ساعت ۵:۳۰ بامداد چهارشنبه ۱۸ خردادماه قطار مسافربری طبس - یزد در حال حرکت در مسیر خود بود که در محدوده ایستگاه مزینو از ریل خارج شد.
پایان ترسالی و ورودبه خشکسالی/ مشکلات پنهان خشکسالی چیست؟
دوران ترسالی در ایران مدت‌هاست که به سر آمده و خشکسالی و کم آبی سایه خود را بر سر فلات ایران گسترانده است. بلایای خشکسالی اما به نام کوتاهش ختم نمی‌شود و پشت تک تک حروف این ابرچالش زیست محیطی، مشکلات ریز و درشت دیگری پنهان شده است.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟
بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
وجود غبار در آسمان مناطق مرکزی،غرب و جنوب غرب کشور
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد نسبتا شدید دراستان‌های تهران و البرز، وجود غبار در آسمان مناطق مرکزی،غرب و جنوب غرب کشور خبر داد.
انتشار سی و هفتمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی  اقتصاد و مدیریت شهری
سی و هفتمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری (زمستان ۱۴۰۰ ) منتشر شد .
چرا ورود خبرنگاران به شهرداری ممنوع شد؟
شهر فردا گزارش می دهد:
مرکز ارتباطات شهرداری تهران در نامه‌ای به تمامی روابط عمومی معاونت‌ها، حضور خبرنگاران در مجموعه آنها برای مصاحبه را ممنوع اعلام کرد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
آخر هفته منتظر توده‌ای جدید از گرد و خاک باشید
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود توده جدید گردوخاک از عراق به داخل کشور از بارش باران در برخی استان‌ها طی امروز تا جمعه خبر داد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰