حضرت فاطمه‌زهرا سلام‌الله‌علیها مصداق کامل «زنِ اسلام» است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نوکری واقعی برای اهل‌بیت(ع) را «تلاش برای گسترش روزافزون افکار، خط‌مشی و جهت‌گیری آن بزرگواران در جامعه» دانستند و گفتند: این حرکت، کشور و نظام و مردم را عزتمند و پابرجا و مشکلات را برطرف خواهد کرد.
3 شهری که بحران تغييرات منفي اقليمي را مدیریت می کنند
ونکوور کانادا نخستين شهر در آمريكاي شمالي است كه در نظر دارد با گسترش استراتژي مناسب تا سال ٢٠٥٠، صد در صدِ نيروي مورد نياز شهر را از انرژيهاي تجديدپذير استحصال كند.
سونامی با بندر دیر چه کرد + عکس
طغیان آب دریا و ایجاد سونامی در بندر دیر در استان بوشهر چند نفر را مصدوم و به شناورها و تاسیسات ساحل در این بندر خسارت وارد کرد.
چهارشنبه سوری تهدید یا فرصت؟
تقریبا" در تمامی جوامع موجود، جشن های ملی را بعنوان آیین های پذیرفته شده، پاس می دارند و در روند جامعه پذیری به نسل های آینده منتقل می کنند.
مسئولان جز در موارد ضروری از واردات میوه جلوگیری کنند
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از غرس دو اصله نهال میوه:
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به ویژگی‌های ممتاز میوه‌های ایرانی و با ابراز تأسف از واردات میوه، فرمودند: واردات میوه جزو کارهای غلط است و مسئولان جز در موارد ضروری، باید از این کار جلوگیری کنند.
شرایط لازم برای تشرف حجاج ایرانی به حج تمتع مهیا شد
اطلاعیه سازمان حج و زیارت
سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال ۱۳۹۶ اطلاعیه ای صادر کرد.
۱۰ اقدام شاخص نظام درمانی کشور
نقشه راه درمان ایران ۱۴۰۴ و عدالتی که قرار است برقرار شود
نظام درمانی کشور از اردیبهشت ۹۳ دستخوش تغییر و تحول شد تا علاوه بر تسهیل دسترسی مردم به خدمات پزشکی و گسترش آن تا نقاط محروم، یکی از مهم‌ترین اهداف نظام سلامت یعنی عدالت درمانی در کشور برقرار شود.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۱
در صف انتشار: ۰
هشدار نسبت به ماهی‌های قرمز ناسالم
یک فعال محیط زیست مطرح کرد
یک فعال محیط زیست ضمن بررسی ابعاد اقتصادی، تاریخی و بهداشتی ماهی های قرمز، گفت: قبل از خرید ماهی قرمز از سلامت آنها مطمئن شوید.
راز طول عمر بالا از زبان پیرمرد ۲۵۶ ساله چینی!
یکی از قدیمی‌ترین آرزوهای بشر رمز‌گشایی از عوامل طول عمر و روش‌های افزایش آن است. شاید بهترین راه برای رسیدن به این آرزو، بررسی عادات کسانی است که بیش از یک قرن عمر کرده‌اند.
آمار مصرف فست‌فود و نوشابه در بین ایرانی‌ها
مرکز آمار ایران اعلام کرد
مرکز آمار ایران اعلام کرد ۴۷.۴ درصد افراد ۱۸ ساله و بیشتر شهری اظهار داشته‌اند که در سال ۱۳۹۴ در ماه قبل از آمارگیری، فست‌فود مصرف کرده‌اند.