خیابان های رشت دوباره آسفالت می شوند
معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت با اشاره به خسارت سنگین به آسفالت خیابان های این شهر در اثر بارش برف، از آغاز عملیات آسفالت کاری مجدد تا روزهای پایانی سال خبر داد.
آمادگی شهرداری اردبیل برای استقبال از نوروز
شهردار اردبیل خبر داد
شهردار اردبیل گفت: سعی مجموعه شهرداری اردبیل بر این است تا ایام نوروز با اصلاح سطح معابر کلانشهر زیبای اردبیل را برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی آماده کنند.
رقم بودجه حق شیراز است
رئیس شورای شهر شیراز:
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه در بحث بودجه رقابتی با شهرهای دیگر نداریم، گفت: رقم بودجه پیشنهادی حق شیراز است.
انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه‌ برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی خبر داد
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه میان بهزیستی، فرماندهی استان مرکزی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی خبر داد.
۹.۳ درصد مردم ایران دیابت دارند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در سال ۹۰ هفت درصد مبتلا به دیابت در کشور وجود داشت که در بررسی‌های صورت گرفته در سال ۹۵ این رقم به ۹.۳ درصد رسید که این آمار نگران کننده است.
تلف شدن نهنگ گوژپشت در سواحل چابهار
مدیرکل محیط‌زیست سیستان و بلوچستان خبر داد
مدیر کل محیط‌ زیست سیستان و بلوچستان گفت: هفته گذشته لاشه یک نهنگ گوژپشت عظیم‌الجثه در سواحل بندر چابهار مشاهده شده است.
کیفیت ارائه خدمات مهندسی در کشور افزایش یابد
معاون وزیر راه و شهرسازی در گرگان:
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مردم باید طعم واقعی خدمات باکیفیت و حرفه‌ای را بچشند گفت: اگر می‌خواهیم افزایش هزینه خدمات داشته باشیم باید کیفیت ارائه خدمات مهندسی را بالا ببریم.
تحقق شهر هوشمند توسعه پایدار شهری را رقم می زند
قائم مقام شهردار کرج:
قائم مقام شهردار کرج با بیان اینکه توسعه پایدار شهرها از جمله موضوعات مهم و زیربنایی‌است که مدیران ارشد و برنامه ریزان شهری به آن توجه ویژه ای دارند، گفت: برمبنای این رویکرد جدید مدیریتی، شهرهای هوشمند به عنوان بازوی اجرایی تحقق توسعه پایدار در شهرها به حساب می آیند و مدیریت شهری این کلانشهر نیز بر تبدیل...
معاون انتظامی استان کرمان:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: موضوع جدا کردن اعضای بدن دختر ۷ ساله پس از قتل در کرمان کذب است.
ظرفیت‌های فرهنگی بندرعباس قابلیت جهانی‌ شدن را دارد
مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس:
مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: ظرفیت‌های فرهنگی استان هرمزگان و بندرعباس قابلیت جهانی شدن را دارد و برای این منظور باید انسجام برنامه‌های فرهنگی استان را افزایش داد.