چهاردهمین جشنواره هلهله فرشته‌ها در قم برگزار می‌شود/آغاز زندگی مشترک 110 زوج
مدیرعامل بنیاد خیریه یازهرا(س) از برگزاری مراسم افتتاحیه چهاردمین جشنواره هلهله فرشته ها با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشور خبر داد.
خدمات و فعالیت‌های داوطلبانه در استان باید هدفمند شود
دبیر اجرایی شوراهای هماهنگی خدمات و فعالیت‌های داوطلبانه استان قم گفت: یکی از مسائلی که این شورا حول محور آن تشکیل شده بحث شناسایی و هدفمندکردن کارهای داوطلبانه است تا بتوانیم خدمات اجتماعی پایداری را برای بهره‌مندی مردم فراهم کنیم.
مسولان به فکر حل مشکلات اقتصادی باشند/کمک 110 میلیارد ریالی برای تهیه جهیزیه
حبیبی منش بازیگر سینما:
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه شرایط سخت اقتصادی پیش روی مردم، مشکلات بسیاری را برای آنها به دنبال داشته است، از مسولان خواست با فراهم کردن تسهیلات مناسب، به فکر حل مشکلات اقتصادی مردم به ویژه اقشار نیازمند باشند.
کیفیت رمز عبور از کالای خارجی است، اما همیشه چند جای کار می‌لنگد!
در جلسه اخیر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور بر ضرورت جلوگیری از واردات کالاهایی که نمونه مشابه آن در کشور تولید می شود، به جز در مواردی که موضوع رقابت و ساماندهی قیمت و کیفیت مطرح است، تاکید شد و معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد نباید کالایی که نمونه مشابه آن در داخل...
آب انتقالی به قم باید فقط به مصرف شرب برسد
بحران كم‌آبی تنها با همراهی مردم رفع خواهد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: کم‌آبی مشکلی است که تا مردم نخواهند حل نمی‌شود و نمی‌توانیم با آن مقابله منطقی و علمی داشته باشیم.
دانشگاه مرکز رشد علمی و معرفتی دانشجویان است
آیت‌الله حسینی بوشهری:
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: دانشگاه باید محیطی برای رشد علمی، معرفتی و فرهنگی توأمان دانشجویان باشد تا افرادی خبره و تاثیرگذار تحویل اجتماع بدهد.
پذیرش دانشجوی ارشد فراگیر در ۱۵ رشته توسط پیام نور قم
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از جذب دانشجوی کارشناسی ارشد به شیوه‌ی فراگیر در ۱۵ رشته خبر داد.
ظرفیت تولید سالانه 3 هزارتن شیلنگ فشارقوی در کارخانه رهام‌لاستیک
مدیرعامل کارخانه رهام لاستیک گفت: فاز دوم این کارخانه به عنوان نخستین و تنها تولیدکننده شیلنگ‌های فشارقوی در خاورمیانه ظرفیت تولید سالانه 3 هزارتن شیلنگ فشارقوی کاربردی در صنایع هیدرولیک، پنوماتیک، نظامی، کشتی‌سازی، هواپیماسازی و... را داراست.
افتتاح نخستین کارخانه‌ تولید شیلنگ‌های فشارقوی خاورمیانه در قم
با حضور استاندار قم صورت گرفت
کارخانه شیلنگ‌های فشارقوی رهام لاستیک به عنوان نخستین کارخانه تولید این نوع محصول در خاورمیانه، در مراسمی با حضور استاندار قم به بهره‌برداری رسید.
ارسال 2 هزار اثر به نخستین جشنواره
عضو کارگروه کشوری نخستین جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت با بیان اینکه تا کنون 2 هزار اثر به نخستین جشنواره "مشارکت اجتماعی سلامت" ارسال شده است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی قم رتبه سوم ارسال اثر را در این زمینه دارد.