محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی یک هفته دیگر تمدید شد
معاون استاندار آذربایجان غربی؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: در پی شیوع گسترده ویروس کرونا، محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته دیگر در این استان تمدید شد.
اتمام عملیات اجرایی کمربند طلایی سبلان تا سال آینده
استاندار اردبیل عنوان کرد
استاندار اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در سال آینده شاهد اتمام عملیات اجرایی پروژه کمربند طلایی گردشگری سبلان خواهیم بود.
خودروهای با بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه رانندگی توقیف می‌شود
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:
رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: خودروی رانندگان با بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه مشمول توقیف می‌شود و پلیس راهور اصفهان موظف به توقیف وسیله نقلیه تا زمان پرداخت جرائم است.
آمار جانباختگان کرونا در آذربایجان غربی رکورد زد
با وجود اعمال محدودیت ها؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از افزایش و رکورد زنی آمار فوتی های کرونا در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این مدت ۲۰ نفر جان خود را از دست دادند.
اردبیل به ایستگاه پیک دوم کرونا رسید
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند که نشان‌دهنده ورود به خیز دوم اپیدمی می‌باشد.
هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان متلاشی شد
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در طول سه ماهه نخست امسال هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان شناسایی و منهدم شد.
یک کارگر در بیارجمند شاهرود جان باخت
تخریب ساختمان مدرسه حافظ بیارجمند باعث ریزش آوار بر روی سه کارگر شد که دو نفر از آنها توانستند از زیر آوار خارج شوند اما یک نفر در این حادثه جان باخت.
محدودیت های کرونا در فارس یک هفته دیگر تمدید شد
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی کرونا خبر از تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در استان فارس داد.
تکمیل خط جدید قطار تهران-تبریز و آزادراه بروجرد-خرم آباد تا آخر۹۹
معاون وزیر راه خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل و بهره برداری ۴۷۱ کیلومتر مسیر ریلی، ۵۳۰ کیلومتر مسیر آزادراهی و ۸۰۰ کیلومتر شبکه بزرگراهی در کشور تا پایان امسال خبر داد.
تصویب طرح تفصیلی توس ظرف 140روز آینده
شهردار مشهد خبرداد
شهردار مشهد با اشاره به درخواست های چندین ساله مردم منطقه، ادیبان و فرهنگدوستان برای تعیین تکلیف منطقه تاریخی توس گفت: طرح تفصیلی توس به عنوان مطالبه 30-40 ساله مردمی ظرف 140روز آینده تصویب خواهد شد.
سقوط تیر چراغ برق جان یک دختر را در شاهرود گرفت
به دلیل باد شدید؛
وزش باد شدید موجب شکسته شدن و افتادن یک تیر برق در جاده سلامتی شاهرود شد که متاسفانه این حادثه مرگ یک دختر بچه را رقم زد.