مرکز آمارایران و ثبت احوال نیازمند تفاهم نامه‌ کاری
یک استاد دانشگاه گفت: برای ایجاد هماهنگی میان مرکز آمارایران و ثبت احوال تفاهم نامه‌های کاری نیاز است.
انتشار سی امین شماره فصلنامه علمی  اقتصاد و مدیریت شهری
سی امین شماره فصلنامه علمی اقتصاد و مدیریت شهری منتشر شد.
بانک مرکزی جلوی سفته بازی ارز را بگیرد
قادری مطرح کرد
نماینده مردم شیراز در مجلس یازدهم گفت: بخش عمده عرضه ارز در کشورمان از طریق ارز حاصل از فروش نفت و فرآورده‌های آن تامین می‌شود که اکنون به دلیل شیوع کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده، تحت شرایط سختی قرار گرفته است.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری
سر دبیر شهر فردا و نماینده مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری:
دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
بزرگ‌ترین اقتصادهای دنیا + رتبه ایران
بانک جهانی اعلام کرد: آمریکا کماکان بزرگ‌ترین اقتصاد جهان است.
پیش‌ثبت‌نام خودرو تا ۱۴ خرداد ادامه دارد
پرداخت وجه بعد از قرعه‌کشی
بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.
نزول نمودار اقتصادی چین
مایکل آسلین، استاد دانشگاه استنفورد در مجله فارن پالیسی از آغاز شمارش معکوس بمب ساعتی در اقتصاد چین خبر داد. او در این یادداشت می‌نویسد: رشد اقتصادی چین پایین‌ترین نرخ خود را در طول سه دهه گذشته تجربه می‌کند. بدتر از آن گزارش اخیری است که درخصوص کل بدهی‌های چین منتشرشده که بالای ۳۰۰ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است. همزمان ساختار صادرات چین به...
۳۱ اردیبهشت مراسم اختتامیه مجلس دهم
هفته آینده آخرین هفته کاری نمایندگان مجلس دهم است که در آن علاوه بر بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح ها و لوایح باقی مانده گزارش های نظارتی کمیسیون ها نیز مورد رسیدگی قرار می گیرد.
انحصار سیاسی چگونه به انسداد اقتصادی ختم می‌شود
مردم زمانی که دعواهای سیاسی را مشاهده می‌کنند به یکدیگر می‌گویند« گول این بازی‌ها را نخورید، دست همه‌شان در یک کاسه است». این مثل معروف کوچه و بازار در حقیقت آدرس روشنی از تیولداری است.ساختار ما دارد بازی را به سیاستمداران دغل‌باز می‌بازد. سیاستمدارانی که دغدغه مردم، ساختار سیاسی و ایران را ندارند. حتی اگر همین امروز چرخه دغل بازی شرکای تیولداری در...
مقایسه زیرساختهای دورکاری کشورها
لوکزامبورگ بیشترین زیرساخت ها برای دورکاری در جهان را دارد.