چگونگی عملکرد پنجره ملی خدمات دولت هوشمند
شهر فردا گزارش می‌دهد؛
دولت، برای تامین هزینه‌ خدمات عمومی، فراهم کردن رفاه و پیشبرد طرح‌های ملی نیازمند اخذ مالیات از مردم است که در این گزارش نحوه عملکرد پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و چگونگی اخذ مالیات و سایر خدمات تشریح شده است.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
اعلام جزئیات پرداخت یارانه به افراد جامانده
در پی اعتراض برخی جاماندگان از یارانه نقدی کمک معیشتی و بررسی اعتراض آنها، سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد که حدود دو میلیون نفر از افراد حذف شده به جمع یارانه‌بگیران اضافه شدند و پرونده دیگر سرپرستان خانوار حذف شده نیز در حال بررسی است.
«هلسینکی» چگونه به الگوی شهرهای دوستدار محیط زیست تبدیل شد؟
هلسینکی، پایتخت فنلاند و شهر مونترال از جمله الگوهای شهرهای دوستدار محیط زیست هستند که دبیر کل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران چگونگی تبدیل شدن این شهرها به الگوی شهرهای دوستدار محیط زیست را توضیح می‌دهد.
افزایش حقوق‌ها در دستور کار دولت
سازمان برنامه اعلام کرد
ساختار و مبانی اقتصادی بخشنامه بودجه ۱۴۰۲ و جهت‌گیری‌های اصلی منابع و مصارف بودجه سال آینده در نشستی با حضور جمعی از معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان برنامه و بودجه کشور، تشریح و بررسی شد.
سهم صنعت از واردات چقدر است؟
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد در چهار ماهه نخست امسال، سهم کالاهای استفاده شده در تولید در سبد واردات به لحاظ ارزشی بیش از ۸۳.۲ درصد بوده است.
کاهش هزینه خانوارهای پنج نفره برای تامین مسکن در ازای پروژه‌های خودمالکی
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان تهران:
عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران واگذاری زمین به خانوارهای دارای سه فرزند را موجب کاهش هزینه خانوارهای پنج نفره دانسته و معتقد است در طرح نهضت ملی مسکن پروژه‌های خود مالکی بهتر به نتیجه رسیده‌اند.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
وضعیت شبکه‌های تلفن همراه در مناطق زلزله‌زده
پس از وقوع زلزله امروز، اپراتورهای تلفن همراه اعلام کردند که شبکه‌شان در مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان غربی پایدار و ترافیک شبکه در این منطقه زلزله‌زده و حوالی آن، روان و بدون اختلال است.
بانک‌ها و صرافی‌ها آماده فروش ارز اربعین/ هزینه خرید ۱۰۰ دلار ارز اربعین چقدر می‌شود؟
هر یک از زائرین اربعین از امروز می‌توانند ۱۰۰ دلار توافقی بخرند؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد، باید برای این میزان دلار حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بپردازند.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
واگذاری سهام عدالت به جاماندگان؛ چه کسانی سهام عدالت می گیرند؟
هیأت وزیران، وزارت امور اقتصاد را مکلف کرد، از محل باقیمانده سهام متعلق به دولت، نسبت به واگذاری سهام به افراد فاقد سهام عدالت در دو دهک کم درآمد و تحت پوشش نهادهای حمایتی اقدام کند.
گرانی کالا در انگلیس رکورد زد
افزایش قیمت‌ها در انگلیس، بار دیگر در 12 ماه منتهی به ماه سپتامبر سرعت گرفته و به بالاترین رقم از سال 2005 رسیده است.