چالش های مالیات ستانی از سکه
شهر فردا بررسی کرد
درحالی که اخذ مالیات 150 تا 250 هزار تومانی از سوی سازمان مالیاتی از خریداران سکه قانونی تلقی شده است منتقدان معتقدند از آنجا که در زمان ثبت نام مالیات ستانی مورد تاکید قرار نگرفته اخذ آن اکنون می تواند به اعتماد عمومی خدشه وارد کند.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت
گزارش شهرفردا از ریزش قیمت خانه
بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد
مرکز آمار ایران برای سال ۹۷ اعلام کرد:
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.
رشد 100 درصدی قیمت مواد اولیه صنایع دستی / صنایع دستی جایگزینی مناسب برای صادرات نفت
تولید کننده برتر در روز جهانی صنایع دستی مطرح کرد
مدرس دانشگاه پیرامون تاثیر تحریم ها بر صنایع دستی و جایگزینی این صنعت به جای صادرات نفت، گفت: هیچ تحریمی بر صنایع دستی وجود ندارد و تنها بازار مواد اولیه با تشنج قیمت روبرو است.
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است
دکتر اصغر زارعی در گفتگو با شهر فردا مطرح کرد
آذر رجبی
استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است
گزارش شهرفردا از آثار تحریمی محصولات پتروشیمی
نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی
گزارش شهرفردا از طرح جدید دولت برای عرضه خانه
بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با شهر فردا
با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.
کارت سوخت از 20 مرداد بصورت رسمی بازمی گردد
گزارش شهرفردا از اطلاعیه شرکت ملی فراورده های نفتی
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد، که عرضه بنزین از ۲۰ مردادماه صرفاً با کارت هوشمند سوخت در جایگاه های سراسری توزیع خواهد شد .
موج دوم ریزش قیمت ارز در راه است؟
قیمت دلار این روزها در بازار کاهشی قابل توجه را تجربه و هر دلار شمارش معکوس برای ورود به کانال ۱۲ هزار تومان را آغاز کرده است.