از زلزله ۸ ریشتری ژاپن با یک تلفات تا زلزله ۶.۶ ریشتری بم با یک سوم تلفات
کرسی آزاد اندیشی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
دبیر کل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در کرسی آزاد اندیشی مطرح کرد: برخورد با زلزله باید از حالت سنتی خارج و در ابعاد فنی مورد توجه قرار گیرد و به عنوان شاخه ای از برنامه ریزی شهری مورد توجه واقع شود.
چگونه حذف صفر در روسیه و ترکیه به کنترل تورم منجر شد؟
کرسی آزاد اندیشی انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در کرسی آزاد اندیشی پیرامون حذف صفر از پول ملی، گفت: حذف ۴ صفر از پول ملی مبادلات را ساده تر می کند اما در نظر نگرفتن عوامل اثر گذار در تورم می تواند این طرح را با شکست روبرو کرده و هزینه گزافی را به کشور تحمیل کند.
گام مهم مجلس در انحصارزدایی از برخی کسب‌وکارها
مجلس امروز در اقدامی مهم، کلیات طرح «تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار» را تصویب کرد؛ طرحی که با حذف امضاهای طلایی و شکستن حلقه بسته اعطای مجوزها، برخی رانت‌های موجود را از بین خواهد برد.
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است
دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
تورم ۲۲ درصد با دامنه مثبت و منفی ۲ واحد درصد
در بانک مرکزی چارچوب هدف‌گذاری تورم را اعلام کرد
بانک مرکزی ضوابط چارچوب هدف‌گذاری تورم را اعلام کرد.
شرایط پرداخت اقساطی قبوض آب تعیین شد
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از شرایط پرداخت اقساطی قبوض آب برای مشترکان که بدهی بالایی دارند خبر داد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
اصلی‌ترین چالش تجاری دولت رییسی چیست؟
تیم اقتصادی دولت سیزدهم در صورت دریافت رای اعتماد از مجلس کار خود را از هفته آینده آغاز خواهند کرد، تیمی که در حوزه تجارت با چند اولویت جدی و غیر قابل چشم پوشی مواجه خواهد بود.
روغن ارز ۴۲۰۰ می‌گیرد، ولی از صدر گرانی پایین نمی‌آید!
گرچه از تندی روند گرانی روغن کم شده ولی این کالا همچنان بیشترین افزایش قیمت را بین کالاهای خوراکی به مصرف کنندگان تحمیل می کند و افزایش قیمتی بیش از ۱۲۸ درصد دارد؛ کالایی که واردات آن چشمگیر و از دریافت کنندگان ارز ترجیحی است.
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری تا ساعاتی دیگر
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران امروز (سه‌شنبه) ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ با حضور رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار و منتخب ملت ایران توسط ولی فقیه به سِمت «ریاست جمهوری» منصوب می‌شود.
از اولویت های تیم اقتصادی دولت جدید چه می دانید؟
یک کارشناس اقتصادی خطاب به مسئولان و وزرای اقتصادی دولت جدید چهار موضوع اولویت دار برای بهبود اقتصادی مطرح کرد.