شورای رقابت به انحصارگرایی بازار خودرو خاتمه خواهد داد؟
شهر فردا گزارش می‌دهد
در حالیکه شورای رقابت بر اساس برنامه چهارم توسعه آمده تا بازار داخلی را رقابتی کند و عمر انحصار طلبان را خاتمه دهد گویا دستهایی پنهان که از آستین رانتهای مختلف در می‌آید راضی به قدرت گرفتن این شورا نیستند و معتقدند"خودمان هوای مردم را داریم".
بازار داغ بلیت در آستانه تعطیلات عید فطر
گزارش شهر فردا از قیمت سفر در آستانه تعطیلات عید فطر
تعطیلات عید فطر وقتی وسط هفته قرار گیرد و با 3 روز مرخصی یک مسافرت 10 روزه را رقم بزند آن هم در آغاز فصل تابستان و شروع تعطیلی مدارس از آن فرصتهای نابی است که مسافران تابستان از آن چشم پوشی نخواهند کرد اما در این روزهای داغ بازار خرید و فروش بلیت هم داغ داغ است.
مشکل آب 1700 واحد تحویلی پردیس حل شد/ آخرین وضعیت مترو پردیس
رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه‌سازان تهران در گفت‌وگو با شهرفردا:
رئیس هیئت مدیره انجمن انبوه سازان گفت: 1700 واحد مسکن مهر پردیس تا ماه آینده قابل بهره‌برداری است و تامین آب و گاز با گرفتن انشعاب از لوله‌های حاشیه امکانپذیر شد، با این وجود هنوز مترو پردیس در دستور کار دولت نیست.
هجدهمین شماره فصلنامه «اقتصاد و مدیریت شهری» منتشر شد
با 8 عنوان مقاله علمی پژوهشی
هجدهمین شماره پیاپی فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری با 8 عنوان مقاله منتشر گردید.
آخرین وضعیت قیمت مواد غذایی در آستانه عید سعید فطر
گزارش اختصاصی شهرفردا از وضعیت بازار مواد غذایی
در آستانه عید فطر بازار خوراکی و مواد غذایی در ثبات و آرامش به سر می‌برد تا هم مسافران و هم میهمانان و میزبانان از تعطیلات عید فطر 96 لذت کافی ببرند.
گرانی در بازار رهن و اجاره رکورد زد/ افزایش 35 تا 40 درصدی اجاره بها در پایتخت
شهر فردا گزارش می‌دهد
در حالیکه بازار خرید و فروش مسکن همچنان در رکود به سر می‌برد تقاضا به سمت بازار رهن و اجاره هدایت شده و در آستانه فصل جابه‌جایی شاهد افزایش 35 تا 40 درصدی اجاره هستیم.
‌ظرفیت صادرات مجموعه نفتی به 36 میلیون تن خواهد رسید
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:
‌معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با بهره‌برداری از سه پست اسکله نفتی بندر شهید رجایی مجموع ظرفیت صادراتی مجموعه نفتی به 36 میلیون تن خواهد رسید.
پیری و بازنشستگی آخرین بحران دهه‌شصتی‌هاست؟
شهر فردا گزارش می‌دهد
زنگ پیری جمعیت و سونامی کهنسالی جدا از عارضه‌های اجتماعی آن عوارض اقتصادی زیادی بدنبال دارد که بحران بازنشستگی یکی از آنهاست. بحرانی که هنوز آغاز نشده صندوق‌های بازنشستگی را در پرتگاه ورشکستگی یافته است.
رشد 60 درصدی منابع بانک شهر طی 3 سال گذشته
مدیرعامل بانک شهر از رشد 60 درصدی منابع این بانک طی 3 سال گذشته خبرداد.
موسسه‌های کوثر و ثامن همچنان در مسیر ادغام/ ایده تشکیل بزرگترین بانک خصوصی
هرچند معاون نظارت بانک مرکزی ادغام بانکی را شایعه دانست تا ایده بزرگترین بانک خصوصی کشور فرضیه بماند. اما به نظر می‌رسد ادغام موسسه های ثامن و کوثر همچنان در دستور کار قرار دارد.