برگزاری همایش بین المللی اقتصاد شهری با رویکرد صرفه جویی مالی و اثرگذاری
دکتر مهدی صادقی شاهدانی مطرح کرد
رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) گفت: در بعد هزینه های اجرایی همایش نیز با وجود برگزاری این رویداد به صورت بین المللی؛ رویکرد صرفه جویی و اثرگذاری مورد توجه بود که سبب شد این همایش به الگویی برای موارد مشابه تبدیل شود.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
تصحیح نواقص تسهیلات خانه اولی‌ها در هیئت دولت
گزارش شهر فردا از بررسی کاهش سود تسهیلات مسکن در دولت
وزارت راه و شهرسازی نقص‌یابی تسهیلات مسکن را به امید کاهش نرخ تسهیلات در هیات دولت آغاز کرده تا با اجرایی شدن این تغییرات بویژه با عطف به ماسبق، 260 هزار ثبت نام کننده در صندوق پس انداز یکم را برای خروج بازار مسکن از رکود تجهیز کند.
اعزام نیروی کار به خارج؛ سیاستی که به بار ننشست
نماینده تهران در گفت‌وگو با شهرفردا:
دبیرکل خانه کارگر گفت: با وجود رایزنی‌های صورت گرفته با کشورهای استرالیا، کره، امارات، انگلیس و قطر موفقیت‌های سیاست اعزام نیروی کار تنها 5 درصد ارزیابی شده است.
انحراف سرمایه از بازار مسکن داخلی به کشورهای همجوار
شهرفردا بررسی کرد
در حالیکه عده‌ای از کارشناسان مسکن معتقدند دولت با محرک های پاییزی نظیر افزایش مدت زمان بازپرداخت تسهیلات مسکن بنا دارد مانع از رخوت بازار مسکن شود برخی معتقدند اگر سپردها به بازار مسکن داخلی نیایند سر از بازار کشورهای همسایه درخواهند آورد.
بازار آرام به استقبال محرم رفت
گزارش شهرفردا از قیمت مواد خوراکی در شروع محرم
با وجود افزایش تقاضا در ماه محرم برای برخی اقلام غذایی اما بررسی‌ها نشان می‌دهد بازار در آرامش قرار داشته و خبری از افزایش قیمت نیست.
تعویق یک ماهه اجرای طرح حذف برچسب قیمت/فروشندگان موظف به درج قیمت رقابتی و فاکتور هستند
رئیس اتاق اصناف در گفت‌وگو با شهرفردا:
رئیس اتاق اصناف گفت: با تصمیم وزارت صنعت ،معدن و تجارت اجرای این طرح برای بررسی بیشتر به یکماه بعد موکول شد و از ابتدای آبان ماه اجرایی می‌شود.
توقف ساخت و ساز در تهران؛ آری یا نه!
شهر فردا بررسی می‌کند
یک مدرس دانشگاه گفت: توقف ساخت وساز در تهران نیازمند مطالعات منطقه ای است و باید با سنجش میزان جمعیت ،تبعات اقتصادی در یک بازه زمانی 100 ساله سنجیده شود.
گزارش شهر فردا از آسیب شناسی بازار مسکن
آسیب شناسی بازار مسکن نشان می‌دهد ،از یک سو مسکن اجاره ای در ایران جایی نداشته و مغفول باقی مانده است و از سوی دیگر 50 هزار میلیارد نقدینگی صرف مسکن مهر شده، که بر اساس تفکر شهرسازی بنا نشده است.
خدمات رسانی گسترده بانک شهر به زائران حسینی همزمان با ماه محرم
همزمان با فرارسیدن ماه محرم ، بانک شهر برای دومین سال متوالی به ارائه خدمات گسترده به زائران حسینی می‌پردازد.
افتتاح نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان
نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان با حضور سفیر ایران در ایروان، وزیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و روسا و مدیران حدود 50 شرکت ایرانی در محل نمایشگاه های بین المللی ایروان افتتاح شد.