زمان، میزان و نحوه پرداخت سود سهام عدالت
آخرین اخبار درمورد پرداخت سود سهام عدالت حاکی از آن است که حداکثر این سود ۲۰۰ هزار تومان بوده و تا پایان سال توسط سمات پرداخت خواهد شد.
۳۰۰ میلیارد تومان برای توسعه اینترنت روستایی اختصاص یافت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت ارتباطات مجوز دادند که ۵۰۰ میلیارد تومان برای سرمایه‌گذاری انجام طرحهای دولت الکترونیک و توسعه خدمات الکترونیکی و تا مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان برای توسعه اینترنت روستایی اختصاص دهد.
رشد کوتاه مدت برای بازار مسکن متصور نیست
یک کارشناس:
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه اصلی ترین تعریف از رکود مسکن، کاهش ساخت و ساز است، پیش بینی کرد: در کوتاه مدت احتمالا قیمتها به ثبات می رسد اما به دلیل کمبود عرضه نسبت به تقاضا در میان مدت احتمالا با شیب ملایم رشد قیمت مسکن مواجه می شویم.
ارزهای دیجیتالی باز هم ریختند
بیتکوین در ادامه روند نزولی خود وارد کانال ۴۴ هزار دلاری شد.
برپایی نمایشگاه ۳بعدی از دستاوردهای حوزه آموزش الکترونیکی
همزمان با برگزاری چهاردهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی نمایشگاه ۳ بعدی شرکت‌های فناور در حوزه آموزش الکترونیکی برپا خواهد شد.
واکسن چینی ترخیص و تحویل شد
طبق اعلام معاون فنی گمرک ایران، اولین محموله واکسن کرونای وارد شده از چین با حداقل زمان ممکن از سوی گمرک ترخیص و تحویل وزارت بهداشت شده است.
آنچه باید در مورد چک الکترونیکی بدانید
چک الکترونیکی (eCheck)، نسخه دیجیتالی چک کاغذی سنتی است، با این چک، پول به‌صورت الکترونیکی از حساب چک پرداخت‌کننده برداشت و به‌حساب چک گیرنده واریز می‌شود.
لایحه اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ تقدیم مجلس شد
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تقدیم لایحه اصلاحیه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور به مجلس خبر داد
شرایط غیر عادی اقتصاد چه زمان تمام می‌شود؟
عضو اتاق بازرگانی تهران پاسخ داد
عضو اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با بستن درهای اقتصادی و عدم همراهی با حرکت جهانی تجارت، نمی‌توان انتظار داشت شرایط غیر عادی اقتصاد تمام شود.
قیمت گوشت قرمز در میادین میوه و تره‌بار + نرخنامه
قیمت گوشت گوساله در میادین میوه و تره‌بار ثابت مانده است و قیمت گوشت گوسفند نیز ۳ درصد افزایش یافته است.