رشد تقاضای جهانی برای برق رکورد زد

آژانس بین‌المللی انرژی (IEA) اعلام کرد تقاضای جهانی برای برق شش درصد در سال ۲۰۲۱ رشد کرد و به ۱۵۰۰ تراوات ساعت رسید که بزرگترین رشد درصدی از زمان احیای اقتصادی از بحران مالی جهانی در سال ۲۰۱۰ و بزرگترین رشد ثبت شده تاکنون بود.
گزینه ثبت نام مردان مجرد فعال شد
با ایجاد زیرساختهای لازم در سامانه نهضت ملی مسکن از صبح امروز گزینه ثبت نام مردان مجرد ۲۳ تا ۴۵ سال در این سامانه فعال شده است.
از وعده برای عرضه ۱۰۰ هزار خودرو مازاد تا قول افزایش روزانه ۲۵۰۰ دستگاه خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو:
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از وعده ایران خودرو برای عرضه ۱۰۰ هزار خودرو مازاد بر تعهدات تا پایان سال خبر داد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
پیامدها و دستاوردهای اجرای طرح یارانه بنزین
طرحِ یارانه بنزین برای همه بصورت پایلوت در برخی از جزایر جنوبی از ۱۵ دی ماه اجرایی خواهد شد.
آژیر خطر خشکسالی به صدا درآمده!
شهر فردا خبر می دهد؛
مهمترین منبع انرژی در کشور آب است اگر این منبع انرژی دچار اختلال و یا کاهش شود منابع دیگری نیز همچون برق دچار آسیب جدی شده و می تواند در کسری از ثانیه تمام ارتباطات را قطع کند.
لغو بیش از هزار پرواز در آمریکا به دلیل شیوع گسترده اُمیکرون
خبرگزاری رویترز از زمین گیر شدن بیش از هزار پرواز شرکتهای هواپیمایی آمریکایی به دلیل شیوع گسترده سویه اُمیکرون و کمبود خدمه پرواز خبر داده است.
لزوم تعیین نرخ ارز توسط بازار
رئیس کمیسیون بهبود محیط کسب و کار اتاق بازرگانی تهران گفت: پیشنهاد ما این است که نرخ ارز آزاد باشد و در ادامه، سوبسید ویژه به برای برخی از کالاها و به جهت حمایت از اقشار ضعیف جامعه اعطا شود.
مشروط شدن واریز حقوق آبانماه
با مشروط شدن واریز حقوق آبان به ورود اطلاعات کارکنان در سامانه پاکنا، دستگاه‌هایی که در این رابطه اقدام نکرده‌اند از امروز (شنبه) در صورت مراجعه به سازمان اداری و استخدامی با ارائه تعهد کتبی، برایشان مجوز واریز حقوق صادر خواهد شد.
روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه می‌یابد؟
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که پیش بینی می‌کند روند سابق در مورد ارز ترجیحی تا پایان سال ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ تغییری رخ نخواهد داد.
بازگشت ارکان اقتصاد به ریلی اصلیش در گرو اجرای قانون مالیات برخانه‌های خالی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که بانک‌ها باید از بنگاهداری پرهیز کنند، گفت که باید بانک‌ها و بخش خصوصی قانون مالیات بر خانه‌های خالی را اجرا کنند و قطعا استنکاف از اجرای این قانون به عنوان ترک فعل بوده و متخلفان به قوه قضاییه معرفی می‌شوند.
اول آذر پذیرش مسافر در اتوبوس‌ها با ۱۰۰ درصد ظرفیت انجام می‌شود
معاون وزیر راه خبر داد
اتوبوس ها از دوشنبه اولرئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از لغو کامل محدودیت مسافرگیری در اتوبوس های بین شهری از روز دوشنبه اول آذر خبر داد.