قیمت لبنیات در ماه رمضان ثابت می‌ماند
رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات تهران گفت: نرخ لبنیات در ماه‌های اخیر ثابت بوده است.
پیشنهاد لیلاز درباره پول یارانه‌ها
سعید لیلاز گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت در مناطق حاشیه‌نشین گسترش طرح تحول سلامت و نهادینه کردن آن است تا بتواند به طبقات فقیر و اقشار آسیب پذیر جامعه کمک کند.
بازشماری آرای تهران از شنبه 6 خردادماه آغاز می‌شود
رییس کمیسیون شوراها گفت: درخواست رییس قوه مقننه برای بازشمارای 50 نفر اول آرای تهران پس از طی شدن 5 روز از تاریخ اعلام نتایج از سوی هیات نظارت مرکزی مورد بررسی و بازشماری قرار می‌گیرد.
سیاسی‌کاری خط قرمز شورای پنجم
عضو هیئت علمی دانشگاه در گفت و گو باشهر فردا مطرح کرد
یک استاد دانشگاه گفت: مردم 21 نفر اعضای شورای شهر پایتخت را انتخاب کردند و 12 مرداد هیئت رئیسه و اعضای شورای شهر پنجم آغاز بکار می‌کنند، اما بهشت نشینان باید بدانند به رغم داشتن گرایش خاص سیاسی باید از اعمال سلیقه جناحی در عملکرد شورا خودداری کنند و با درک صحیح از مهارت و توانمندی تصمیم گیری کنند.
ماراتن رشد خانه‌های خالی و اجاره مستاجران
اختصاصی شهر فردا/
16 میلیون واحد مسکونی در کشور وجود دارد که تازه‌ترین آمارها از 2.5 میلیون واحد مسکن خالی در دل آن خبر می‌دهد. رقمی بالغ بر 250 میلیارد تومان سرمایه که اگر وارد بازار شود می‌تواند بازار مسکن را زیر رو رو کند.
اولویتهای اقتصادی دولت دوازدهم چیست؟
دوازدهمین مهمان پاستور تا سه ماه آینده و در مرداد ماه ،سکان دولت را بصورت رسمی در اختیار خواهد گرفت ،دولتی که پس از روی کار آمدن رویکرد اقتصادی بدون شک مهمترین اولویت آن خواهد بود.
افزایش زیرپوستی قیمتها در التهاب انتخابات
در حالیکه شور انتخابات به اوج خود نزدیک می شود و توجه رسانه ها روی بزرگترین اتفاق سیاسی چهار سال اخیر متمرکر شده است؛ عده ای با استفاده از فضای سیاسی به حاشیه سود خود می اندیشند و با نزدیک شدن ماه رمضان بر طبل گرانی می کوبند.
رأی‌های خاموش با چه تبلیغاتی بیدار می‌شوند؟
رای های خاموش رای های هستند که نتیجه انتخابات را به نفع نامزدی که بتواند تحریکشان کند تغییر می‌دهد همان رأی های که جشن های زود هنگام را به شوخی‌های آرمانی تبدیل می‌کنند اما چگونه رای های خاموش بیدار می شوند؟
شرکت فورد ۱۰ درصد کارگرانش را اخراج می‌کند
به دلیل کاهش فروش اتفاق افتاد؛
شرکت خودروسازی «فورد» آمریکا قصد دارد هزاران نفر از پرسنل خود را در سرتاسر دنیا که معادل ۱۰درصد کل نیروهای انسانی اش را تشکیل می دهد، تعدیل کند.
پرداخت سپرده‌های کمتر از ۱۰۰ میلیون ریال موسسه کاسپین از امروز
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی از آغاز پرداخت سپرده‌های کمتر از ده میلیون تومان موسسه مالی و اعتباری کاسپین خبر داد و اعلام کرد: از ۲۸ اردیبهشت تا ۸ خرداد ،سپرده ۴۰۰ هزار نفر تعیین تکلیف می‌شود.