شناسه قبض برق را چطور پیدا کنیم؟
برای استفاده از خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق مشترکان باید اطلاعات قبض خود شامل شناسه پرداخت و شناسه قبص خود را داشته باشید. روش‌های متعددی برای دریافت شناسه قبض وجود دارد، بهترین آن دریافت قبض برق از طریق شماره کنتور است. پرداخت قبض با شماره کنتور اگرچه مستقیماً امکان پذیر نیست، اما راه‌حل‌های بسیاری برای آن وجود دارد.
ازکاهش چشمگیر قیمت‌ها در بازار طلا تا شکستن هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی سکه
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران:
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند کاهشی قیمت‌ها در بازار سکه و طلا از اواسط هفته که به‌دنبال مدیریت بانک مرکزی در کنترل نرخ ارز ایجاد شد، تاکید کرد که کاهش چشمگیر مدنظر، در این هفته اتفاق افتاده و بازار به ثبات نسبی خوبی رسید و مردم می‌توانند با خیال راحت معاملات خود در حوزه سکه و مصنوعات طلا را انجام دهند.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
دلایل افزایش قیمت گل در روزهای گذشته
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران عنوان کرد
رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران علت افزایش قیمت گل در روزهای گذشته را افزایش تقاضا و سرمازدگی بخشی از گل‌های شاخه بریده عنوان کرد.
دستمزد کارگران هفته آینده تصویب می‌شود؟
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی از تعیین دستمزد کارگران تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: تاکید ما این است که تفاوت و تبعیضی میان کارگران و کارکنان دولت ایجاد نشود.
فروش مواد محترقه در واحدهای صنفی ممنوع!
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به فروش مواد محترقه چهارشنبه سوری از سوی دست‌فروش‌ها، تاکید کرد که کالاهای محترقه، اشتعالزا و خطرناک، به هیچ وجه نباید در واحدهای صنفی به فروش برود.
قبض‌های سنگین در انتظار پرمصرف‌های آبی
افزایش مصرف آب باوجود محدودیت‌های موجود، دولت را وادار به اجرای سیاست‌های تنبیهی برای بدمصرف‌ها کرده است و بر اساس آخرین تصمیم پرمصرف‌های آبی از سال آینده مشمول افزایش بها می‌شوند.
مسکن تدریجی؛ طرح جدید خانه‌دار کردن مردم
طرح خانه‌دار کردن مردم درقالب نهضت ملی مسکن در استان هرمزگان به این صورت اجرا می‌شود که بخشی از واحد مسکونی تا درصدی از پیشرفت، احداث و به متقاضی واگذار می‌شود. فرد می‌تواند به میزان توان مالی و تسهیلات بانکی مابقی خانه را به تدریج تکمیل کند.
هواپیماهای چین وارد ناوگان ایران می‌شوند؟/ امکان ساخت فرودگاه در ایران توسط چین
یک کارشناس حوزه حمل‌ونقل هوایی گفت که به‌دنبال برنامه توافق ۲۵ ساله ایران و چین، اگرچه در بخش حمل‌ونقل تنها به حوزه صنعت هوایی، طراحی، تولید و انتقال تکنولوژی اشاره شده است اما یقیناً باید از ظرفیت‌های فاینانس لیزینگ، تامین مالی و سرمایه‌گذاری و اجاره هواپیما استفاده کرد.
روند نزولی در بازار ارز ادامه دارد
بر اساس گزارش‌های میدانی
بازار ارز امروز هم روند کاهشی داشت؛ به طوریکه نسبت به روز گذشته بیش از هزار تومان ارزان شده و ۳۷ هزار ۸۰۰ تا ۳۸ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می شود.
خبرهای خوش ارزی در راه است
در راستای ساماندهی و کنترل نوسانات بازار ارز از سوی بانک مرکزی که در آخرین اقدام سقف فروش ارز را تا ۵۰۰۰ یورو افزایش داده است و همچنین وعده رئیس‌جمهور در راستای کاهشی شدن نرخ ارز، انتظار می‌رود در روزهای آتی روند کاهشی داشته باشد.