تغییر قوانین در مجلس 4 ماه طول می کشد/ جهش تولید در گرو کاهش تعدد قوانین
نماینده منتخب مردم شیراز در گفتگو با شهر فردا
دکتر قادری با اشاره به اینکه کشور ایران از نظر شاخص سهولت فضای کسب و کار در میان 200 کشور رتبه 127 را دارد، گفت: این رتبه برای کشور به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید تعدد قوانین از 13 هزار به زیر هزار قانون برسد تا شعار جهش تولید در کشور محقق شود.
زمان فعالیت میادین میوه و تره‌بار در ایام نوروز اعلام شد
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، زمان فعالیت و ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار در ایام نوروز را اعلام کرد.
افزایش آمار تلفات کرونا با توجه به کادر درمانی ایران تامل بر انگیز است/ مقام اول دولت مدیریت بحران را بر عهده بگیرد
نماینده منتخب مردم شیراز در مجلس یازدهم در گفتگو با شهر فردا مطرح کرد
دکتر جعفر قادری نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه آمار مرگ و میرهای کشور بالاتر از کشورهای سطح چندم از نظر تجهیزات و کادر پزشکی است، گفت:با اینکه وزارت بهداشت بسیار خوب عمل می کند با توجه به آسیب پذیری بالای شهرهای کشور بهتر بود که مقام اول دولت مدیریت بحران را بر عهده می گرفت.
برآورد 2 هزار میلیارد تومان زیان شرکت‌های هواپیمایی به دلیل کرونا
دبیر انجمن‌ شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به کاهش شدید تقاضای سفر به دلیل شیوع بیماری کرونا، شرکت‌های هواپیمایی دچار مشکلاتی شدند و در این راستا نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی در چند بند ارائه دادند.
برای معکوس کردن چرخه فقر چه راه هایی وجود دارد؟
در مورد فقر دو سوال اساسی را می‌توان مطرح کرد. اول اینکه چرا یک کشور فقیر است؟ دوم اینکه چرا یک کشور فقیر می‌ماند؟ قرن گذشته آنقدر تجربه برای دنیا به ارمغان آورده است که نشان دهد چرا کشورها در باتلاق فقر گرفتار می‌شوند. پاسخ آن خیلی ساده است: بی‌توجهی به قواعد علم اقتصاد.
انتقاد نماینده مجلس از عدم مدیریت به موقع برای پخش اقلام بهداشتی در کشور
شهر فردا بررسی کرد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم با اشاره به عدم مدیریت به موقع برای پخش اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در شرایط اپیدمی ویروس کرونا گفت: اگر اقلام بهداشتی از چرخه تولید به صورت مستقیم در اخیار مردم قرار بگیرد قطعا با کمبود و مافیای احتکار این اقلام در کشور روبرو نخواهیم شد.
لزوم عبور از ۷ خوان رستم برای ایرانیزه شدن علوم
در دومین نشست کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب وکار مطرح شد
دکتر جعفر نژاد در نشست دوم خبری همایش کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان و کسب و کار که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، گفت: برای ایرانیزه شدن علوم در ایران باید از هفت خوان رستم عبور کرد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
حمایت 20 دانشگاه کشور ازکنفرانس ملی بهبودوبازسازی سازمان کسب وکار/ ارسال 363 مقاله به دبیرخانه همایش
یوزباشی دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار در گفتگو با شهر فردا
دبیر اجرایی کنفرانس ملی بهبود و بازسازی سازمان کسب و کار با اشاره به اینکه برای برگزاری این کنفرانس تا کنون 20 دانشگاه مطرح در کشور اعلام آمادگی کردند، گفت: 363 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده که با این رقم می توان گفت همایش به اهداف از پیش تعیین شده خود رسیده است.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
کاهش توان پس‌انداز مردم نشان دهنده چیست؟
بیش از یک‌سوم خانوارهای ایرانی پس‌اندازی ندارند. این واقعیتی است که نظرسنجی اخیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، نشان می‌دهد. به تعبیری یک‌سوم از جمعیت ایران، کل درآمد خود را صرف مخارج جاری زندگی می‌کنند، یعنی درآمدشان به حدی نیست که به پس‌انداز برسد اما چرا این اتفاق در جامعه ایرانی رخ داده است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز26 بهمن
قیمت سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 5 میلیون و 90 هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم 518 هزار و 258 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد به 13هزار و 840 تومان رسیده است.