کاهش 105 هزار میلیاردی درآمدنفتی در مقابل افزایش 23هزار میلیاردی مالیات
شهرفردا بررسی کرد
نگاهی کلی به بودجه سال 99 نشان می دهد که دولت با افزایش 23 هزار میلیاردی درآمدهای مالیاتی در مقابل کاهش 105 هزار میلیارد تومانی درآمدهای نفتی و اختصاص ارز 4200 تومانی و معافیت حقوق بگیران زیر سه میلیون تومان بودجه غلتان دو سال آینده کشور را بسته است.
بودجه سال آینده با 98 هزار میلیارد تومان درآمد نفتی به مجلس آمد
لایحه بودجه سال آینده با یک ماده واحد و 20 جدول پیوستی بالغ بر 198 هزار میلیارد تومان صبح امروز توسط رئیس‌جمهور به مجلس تقدیم شد.
مهترین ویژگی های بودجه غلتان سال 99 چیست ؟
شهرفردا بررسی کرد
بودجه غلتان سال ۹۹ با ویژگی‌های منحصر به فرد خود هفته آینده راهی مجلس خواهد شد، تا به عنوان خاص ترین بودجه سالانه ۷۰ سال اخیر ایران رکوردزنی کند.
مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون شناخت مفاسد سیاسی موثر نخواهد بود
عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : به نظر می‌رسد باید مبارزه با فساد از حوزه‌های فساد سیاسی شروع شود تا سخن گفتن از مفاسد اقتصادی موثر بوده و از شعار انتخاباتی خارج شود.
پایتخت از طرح ملی مسکن حذف شد
گزارش شهرفردا از ثبت نام طرح مسکن ملی
پس از حذف 43 درصدی اهالی پایتخت از یارانه معیشتی ،در حالی که وزیر راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود واحدهای تهرانسر در قالب طرح ملی مسکن واگذار خواهند شد، معاون مسکن وی از حذف پایتخت در این طرح خبر داد.
هیجان گرانی بنزین در بازار ارز و طلا فروکش کرد
گزارش شهرفردا از وضعیت بازار مالی
با وجود افزایش قیمت دلار و طلا که به نظر می رسید علاوه بر دلایل فنی ناشی از هیجان افزایش قیمت بنزین است ، از اویل هفته روند نزولی به خود گرفته و با کاهش تدریجی قیمت ها در بازار مالی مواجه شده است.
مجلس برای نظارت بر ابعاد اقتصادی انتخابات قانون تصویب کرد
رئیس قوه مقننه در نشست خبری در روز مجلس
رئیس مجلس در پاسخ به شهرفردا گفت : مجلس برای نظارت دقیق بر ابعاد مختلف انتخابات از جمله بعد اقتصادی انتخابات، قوانین مفصلی تدوین کرد که هنوز به تصویب شورای نگهبان نرسیده است.
نقش پول در انتخاب باید توسط شورای نگهبان رصد شود
یک نماینده مجلس در گفتگو با شهر فردا
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: شرایط اقتصادی کشور و رسیدگی به مسائل آن اکنون به عنوان مهمترین فریضه شرعی و قانونی همه نهادهای تصمیم‌گیر به ویژه شورای نگهبان قلمداد می شود.
تخم مرغ گران شد
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران بابیان اینکه افزایش قیمت تخم مرغ به دلیل افزایش تقاضاست وربطی به نرخ بنزین ندارد،از آمادگی مرغداران برای عرضه مستقیم این کالابه مردم خبر داد.
شورای نگهبان با علم به جنگ اقتصادی ایران کاندیدها را انتخاب کند
عضو کمیسیون حقوقی مجلس در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : در حالیکه کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد ،انتخاب مدیران کارآمد که معتقد به مدیریت جهادی هستند وظیفه شورای نگهبان است تا به ضعف امروز اقتصاد کشور که نبود مدیریت مقتدر و مفاسد اقتصادی است مرتفع شود.