تخلیه حباب مسکن در شهرهای بزرگ آغاز شد
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون عمران گفت : موج کاهش قیمت مسکن که از شهریور ماه در پایتخت آغاز شده بود به شهرهای بزرگ هم رسید
ساخت خانه های دو تا سه طبقه در بافت فرسوده شهری
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو به شهرفردامطرح کرد:
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : دولت با سرمایه گذاری در بافت فرسوده و ساخت خانه های دو و سه طبقه ضمن بازآفرینی شهری و کمبود تولید مسکن نوساز تابوی ساخت مسکن در بافت فرسوده را خواهد شکست.
حذف 29 میلیون و300 هزار نفر از لیست یارانه وارد فاز اجرای دوم شد
سامانه شناسایی حذف 30 میلیون نفر از سه دهک پردرآمد یارانه که پیش از این 700 هزار نفر آن در یارانه شهریورماه مشخص شده بودند ،درحالی به شناسایی مشمولان جدید حذف یارانه نقدی خواهد رفت که 29 میلیون و 300هزار نفر تا پایان سال جاری حذف خواهند شد.
چه مسیرهایی برای انتخاب راهپیمایی اربعین وجود دارد؟
یادداشتهای یک زائر// دکتر جعفرقادری عضو هیات علمی دانشگاه شیراز
برای راهپیمای اربعین و حرکت به سمت کربلا مسیرهای وجود دارد که عبارتند از مسیر نجف کربلا، مسیرهای کوفه به نجف،مسیر بغداد و کاظمین به کربلا،مسیر حله تا کربلا وجود دارد.
ایران در آستانه عبور از رکود؛ رونق اشتغال و اصلاح مالیات ابزار خداحافظی با تحریم
عضو هیات علمی دانشگاه شیراز در گفتگو با شهرفردا مطرح کرد
عضو هیات علمی دانشگاه گفت : درصورتیکه صادرات 500 بشکه در روز حفط شده و تقویت پایه های مالیاتی و تقویت کسب و کار اصلاح شود ، سال آینده نه تنها روند رکود متوقف خواهد شد ، تحریم ها دیگر اثری بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.
سناریوی افزایش قیمت بنزین در بودجه 99 کلید خورد
گزارش شهرفردا از مصرف بنزین
با وجود احیای مجدد کارت سوخت وزیر نفت روز گذشته مدعی شد مصرف بنزین کاهشی نداشته است و احتمال افزایش قیمت بنزین در بودجه 99 به قوت خود باقی است
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند
گزارش شهر فردا از کاهش نرخ بیکاری تابستان 98
درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند
رئیس اتحادیه املاک کشور در گفتگو با شهرفردا
رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.
 نظر دهید
نظرات منتشره: ۰
در صف انتشار: ۰
ثروتمندان با چه ابزاری از لیست یارانه بگیران حذف خواهند شد؟
یک اقتصادان در گفتگو با شهرفردا
یک اقتصاددان گفت : هرچند مجموع حقوق ؛ دستمزد و عایدی بر سرمایه استاندارد مهمی در همه دنیا برای شناسایی ثروت افراد به شمار می رود اما واقعیت آن است که تعداد اسناد ثبتی ، مالکیت خودرو ، حساب های بانکی و سفرهای خارجی نیز به کمک شناسایی ثروتمندان می آیند.
ابلاغیه وزارت کشور بر عملکرد تاکسی های آنلاین وجاهت قانونی مطلق دارد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با شهرفردا
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت : نظارت بر عملکرد تاکسی های آنلاین بدون اینکه به استقلال انها ضربه ای وارد شود شاید تغییراتی در ارزش افزوده پرداختی ایجاد کند، اما کاملا قانونی بوده و در نهایت به اعتبار بخشیدن به کسب و کارهای اینترنتی منجر می شود.