همه واحدهای فاز 5 و 9 پردیس تا پایان سال آماده تحویل است
عضو هیئت مدیره کانون انبوه‌سازان در گفت‌وگو با شهرفردا:
عضو هیات مدیره کانون انبوه سازان گفت: با پرداخت بدهی های دولت روند ساخت وساز در مسکن مهر پردیس سرعت گرفته و انتظار می‌رود تا پایان سال جاری همه واحدهای فاز 5 و 9 آماده تحویل باشد.
همه آنچه درباره طرح ضربتی وام ازدواج باید بدانید
وام ضربتی ازدواج با سقف 20 میلیون تومان برای زوجین با اقساط 452 هزار تومان و با سود 4 درصد از یکم مردادماه آغاز شده و متقاضیان با ثبت‌نام در سامانه https://ve.cbi.ir بانک مرکزی می توانند برای گرفتن وام اقدام کنند.
وقتی
دبیر انجمن شرکت‌های ساختمانی تهران در گفت‌وگو با شهر فردا مطرح کرد
هزینه‌ای که در قالب تسهیلات بافت فرسوده یا ارزش افزوده زمین به علت پایین بودن عمرمفید بنا به اقتصاد شهر تحمیل می‌شود می‌تواند در سایر بسترهای پربازده نظیر تولید و اشتغال شهری هزینه شود.
شهرداری‌ها حق تجارت ندارند/ مدیریت شهری فعالیت‌های تجاری را به بازرگانان بسپارد
اسدالله عسکراولادی در گفت‌وگو با شهرفردا:
رئیس اتاق ایران و چین گفت: شهرداری‌ها حق تجارت ندارند به این معنا که می‌توانند پروانه خرید و فروش کنند، اما نباید ساختمان‌سازی کنند.
فرود اضطراری هواپیمای تهران-شیراز دراصفهان به دلیل نقص فنی
پرواز شماره ۰۴۸ شرکت هواپیمایی کاسپین که شب گذشته تهران را به مقصد شیراز ترک کرده بود، در آسمان اصفهان دچار نقص فنی شد و به زمین نشست.
اگر بازار پیش رونق مسکن جوانمرگ نشود!
تابستان امسال به عقیده خیلی از کارشناسان فصل طلایی برای بخت بازار مسکن خواهد بود چرا که اگر تعداد وام‌گیرندگان خانه اولی که وارد بازار می شوند، کامیاب این بازار باشند و بتوانند مسکن مورد نظر خود را پیدا کنند، بازار از فاز پیش رونق خارج شده و به مرور وارد فاز رونق خواهد شد.
دلایل رشد بی‌رویه اجاره‌بهای مسکن
رئیس اتحادیه املاک تشریح کرد
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید براینکه اصلی‌ترین شاخص تعیین اجاره‌بها، قیمت مسکن است، گفت: اولین راهکار و بهترین راهکار برای مقابله با افزایش بیش از حد اجاره‌بها احداث و افزایش عرضه واحدهای مسکونی متوسط و کوچک است.
امکان وصول چک‌های بانک شهر در هر زمان از شبانه روز
مدیرعامل بانک شهر با تاکید براین‌که تنوع خدمات بانکی در پیشخوان‌های شهرنت به صورت جدی در دستور کار است، از امکان وصول چک‌های این بانک در هر زمان از شبانه روز خبر داد.
آسمان تیره و تار کسب‌وکار و تجارت فرامرزی در ایران
شهر فردا در گفت‌وگو با رئیس اتاق ایران و روسیه بررسی می‌کند
سازمان تجارت جهانی رتبه ایران در تجارت فرامرزی را 170 اعلام کرد و در عین حال رتبه کسب و کار ایران را هم 102 در میان 189 کشور ارزیابی کرد، که نشان دهنده وضعیت قرمز کسب و کار در داخل و بازارهای بین المللی است.