شناسه قبض برق را چطور پیدا کنیم؟
برای استفاده از خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق مشترکان باید اطلاعات قبض خود شامل شناسه پرداخت و شناسه قبص خود را داشته باشید. روش‌های متعددی برای دریافت شناسه قبض وجود دارد، بهترین آن دریافت قبض برق از طریق شماره کنتور است. پرداخت قبض با شماره کنتور اگرچه مستقیماً امکان پذیر نیست، اما راه‌حل‌های بسیاری برای آن وجود دارد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
نحوه ثبت‌نام در سامانه تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: افرادی که ملک‌شان در محدوده بافت‌های ناکارآمد شهری قرار دارد می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام تسهیلات نوسازی بافت‌های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری ایران به نشانی facility.udrc.ir نسبت به ثبت اسناد مالکیت ملک خود اقدام کنند.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۴
سهام عدالت متوفیان در سال جاری تعیین تکلیف می‌شود؟
وعده‌های مختلفی درمورد تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان طی سال‌های گذشته و از سوی دولت‌های قبل داده شده که در نهایت هیچکدام از وعده‌ها تا کنون تحقق نیافته است؛ بر این اساس آخرین وعده از سوی رئیس سازمان بورس بوده و زمان تحقق آن ماه‌های ابتدایی سال جاری اعلام شده است.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
مهلت وام کمک ودیعه مسکن تا پایان شهریور تمدید شد
با مصوبه بانک مرکزی، مهلت اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن از محل منابع بانکی موضوع ماده (۴) قانون جهش تولید مسکن تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۲ تمدید شد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۱
خبر ویژه برای متقاضیان طرح یکپارچه خودروهای داخلی
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره بر اینکه سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی امروز بسته می‌شود و ثبت‌نام به پایان می‌رسد، از فعال شدن مجدد آن برای ثبت‌نام طی روزهای ١۶ لغایت ١٨ فروردین خبر داد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰
درخواست لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان
رئیس سازمان خصوصی‌سازی از درخواست لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان خبر داد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸
نقطه‌یابی در غرب و شرق تهران به منظور ایجاد آرامستان
شهردار تهران خبر داد
شهردار تهران با بیان اینکه ارزان‌سازی و برداشتن بار از دوش مردم رویکرد دوره اخیر مدیریت شهری است، گفت: امسال دوبرابر سال گذشته ایستگاه مترو در پایتخت افتتاح خواهد شد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
از افتتاح متروی میدان کتاب در خرداد ماه تا ایمن سازی ۷۰ درصدی گود برج میلاد
شهردار منطقه ۲ تشریح کرد
شهردار منطقه ۲ از افتتاح ایستگاه متروی میدان کتاب در خردادماه سالجاری خبر داد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
کاهش محسوس دمای تهران از ۱۱ تا ۱۳ فروردین
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، کاهش محسوس دما طی ۱۱ تا ۱۳ فروردین و رگبار باران و در ارتفاعات کولاک برف طی امروز در تهران پیش‌بینی می‌شود.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵
ناپایداری جوی تهران طی ۴ روز آینده/کاهش کیفیت هوا بدنبال وزش باد شدید
اداره کل هواشناسی استان تهران ضمن تشریح وضعیت هوا طی چهار روز آینده، نسبت به ناپایداری جوی و رگبار و رعد برق همچنین کاهش کیفیت هوا براثر وزش باد شدید و خیزش گردوخاک هشدار داد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
مشاوره تلفنی گردشگری سامانه۱۳۷ اقدامی مهم و اثرگذار برای گردشگری تهران است
رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهر تهران و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی از ستادگردشگری شهرداری تهران، بازدید کرد.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۳
خدمت‌رسانی مترو در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص آمار استفاده شهروندان در روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ از این ناوگان گفت: در مجموع از ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ تا ۵ فروردین‌ماه امسال ۴ میلیون ۶۶ هزار و ۶۳۵ نفر در خطوط هفت‌گانه مترو جابه‌جا شده‌اند.
۰۸ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۱
بخشنامه وام قرض الحسنه ازدواج سال ۱۴۰۲ ابلاغ شد
بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج مطابق با قانون بودجه سال ۱۴۰۲ توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
۰۷ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳
آمادگی نیروهای خدمات شهری برای بارش‌های احتمالی در تهران
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: نیروهای ما در سطح شهر در آمادگی کامل برای رفع آب گرفتگی‌های احتمالی به دنبال بارش باران در تهران هستند.
۰۷ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
تولید کالا با برند «شهروند» پیگیری می‌شود
مدیرعامل شرکت شهروند گفت: به دنبال این هستیم که در صورت اعطای مجوز از سوی شهرداری تهران، تولید کالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام دهیم.
۰۷ ۰۱ ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
۱