تعدادی از روستاهای سیستان و بلوچستان مدرسه ندارند
سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در سیستان و بلوچستان در اولویت قرار دارد بنابراین مسوولان این استان باید اعتبارات را تا پایان سال مالی جذب کنند.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
تقویت جایگاه فرهنگیان در جامعه جزو برنامه‌ها قرار گیرد
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش‌وپرورش گفت: توجه به اسناد بالادستی و تقویت جایگاه فرهنگیان در جامعه باید جزو برنامه‌ها قرار گیرد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۷
تحصیل بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس ایرانی خارج از کشور
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش‌وپرورش گفت: بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس ایرانی خارج از کشور تحصیل می‌کنند.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار با برگزاری دوره‌های آموزشی «ورزش و کودک»
معاون ورزش و تفریحات بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس‌های مربی‌گری «ورزش و کودک» نوعی کارآفرینی برای بانوان است، تاکید کرد: بانوان سرپرست خانوار پس از اخذ مدرک می‌توانند در مهدکودک‌ها و بوستان‌های بانوان به فعالیت بپردازند و کسب درآمد کنند.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
یک راه‌های رفع مشکل تردد مردم جنوب‌شرق تهران به پایتخت اجرای پروژه ریلی است
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ساماندهی محور ری - ورامین و اجرای طرح‌هایی نظیر کمربندی در منطقه قلعه نو، طرح بلند مدت و هزینه بر است که اجرای آن در پروژه‌های سفر رئیس جمهور به شهرستان‌های استان تهران قرار می‌گیرد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸
شرکت‌های نفتی آمریکا به دولت بایدن هشدار دادند
بعضی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی از جمله گروه لابی صنعت نفت آمریکا از دولت بایدن خواستند در وضع تحریمهای جدید علیه روسیه که ممکن است به تولیدکنندگان آمریکایی و توان رقابتی آنها صدمه بزنند، محتاطانه عمل کند.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
سرنوشت شورای عالی بورس تغییر می کند؟
یک فعال بازار سرمایه از برگزاری جلسه برای تصمیم گیری درمورد تغییر اعضای شورای عالی بورس خبر داد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
مالیات بر ارزش افزوده متقاضی جدید پیدا می‌کند؟
نمایندگان بخش خصوصی معتقدند برای توسعه برخی زیرساخت‌ها و افزایش فعالیت‌های تولیدی، باید سهمی از مالیات بر ارزش افزوده به شهرک‌های صنعتی اختصاص پیدا کند.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
پیکر بی‌جان فرش دستباف و ادامه بی‌توجهی ها
در حالی که در سال جاری بارها نسبت به افت شدید صادرات و ریزش اشتغال در صنعت فرش دستباف هشدار داده شده، اما هنوز بخی از موانع داخلی مهم صادرات برطرف نشده است.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
نگرانی از افزایش موارد بستری مبتلایان به اُمیکرون
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با توجه به گسترش سویه اُمیکرون، نگرانی از افزایش موارد بستری و ایجاد پیک جدید در هفته های آینده وجود دارد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
زیرسویه
وزیر بهداشت دانمارک روز گذشته (چهارشنبه) گفت: زیرسویه "بی ای.۲" (BA.۲) اُمیکرون که در دانمارک به گونه غالب اُمیکرون تبدیل شده، مسری تر از زیرسویه BA.۱ به نظر می رسد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
از ابزار رسانه برای وصول طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها استفاده شود
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ضمن اشاره به طلب شهرداری‌ها از بانک‌ها اظهارکرد: باید از ابزار رسانه استفاده شود تا این منابع وصول شود و در حوزه شهرها ‌و روابط عمومی و اطلاع رسانی هزینه شود.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
واکنش شهرداری به انتساب فیلم رقص زنان به این نهاد
دستیار رسانه ای شهردار تهران به انتساب فیلم رقص زنان به شهرداری واکنش نشان داد.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
افتتاح هلال احمر در قرچک/ استقرار کامل ادارات در شهرستان‌های تهران از اولویت‌هاست
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: رفع کاستی‌های اداری و استقرار کامل ادارات در شهرستان‌های تازه تأسیس از اولویت‌های استانداری است که باید با فوریت انجام شود.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
بارش باران و برف در بخش‌هایی از تهران
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان امروز (۷ بهمن‌ماه) ابری و با نفوذ سامانه بارشی تا صبح جمعه (۸ بهمن‌ماه) در بعضی ساعات در بخش‌های جنوبی همراه با بارش باران و در نیمه شمالی استان بارش باران و برف و در ارتفاعات مه و بارش برف و کولاک پیش‌بینی می‌شود.
۰۷ ۱۱ ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
۱