یک کشته و ۴ مجروح بر اثر برخورد خودرو با پایه برق در اهواز
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اهواز خبر داد
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز، از کشته شدن یک نفر و مجروح شدن چهار نفر بر اثر برخورد یک خودرو با پایه برق در این شهرستان خبر داد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
خیابان های رشت دوباره آسفالت می شوند
معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت با اشاره به خسارت سنگین به آسفالت خیابان های این شهر در اثر بارش برف، از آغاز عملیات آسفالت کاری مجدد تا روزهای پایانی سال خبر داد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
شهردار منطقه 20
شهردار منطقه 20 از اعزام کاروان راهیان نور این منطقه به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روز 29 اسفند سال جاری خبرداد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
یادواره شهدای آتش نشان در فرهنگسرای فناوری اطلاعات
در آستانه فرا رسیدن چهلمین روز شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو، "یادواره شهدای آتش نشان" با حضور جمعی از شاعران مطرح، یکشنه 8 اسفند ساعت 16 درفرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
آمادگی شهرداری اردبیل برای استقبال از نوروز
شهردار اردبیل خبر داد
شهردار اردبیل گفت: سعی مجموعه شهرداری اردبیل بر این است تا ایام نوروز با اصلاح سطح معابر کلانشهر زیبای اردبیل را برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی آماده کنند.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
رقم بودجه حق شیراز است
رئیس شورای شهر شیراز:
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه در بحث بودجه رقابتی با شهرهای دیگر نداریم، گفت: رقم بودجه پیشنهادی حق شیراز است.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه‌ برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی خبر داد
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از انعقاد تفاهم‌نامه چهارجانبه میان بهزیستی، فرماندهی استان مرکزی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی خبر داد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
تخفیف ویژه انواع محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار
اعرابی مطرح کرد
معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از اجرای طرح تخفیف انواع محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار در آستانه سال جدید خبر داد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
دیدار شهردار منطقه 22 با شهروندان
با هدف پیگیری و رسیدگی به مشکلات حوزه شهرسازی شهروندان؛
با هدف رسیدگی،پیگیری،نظارت و اجرای فعالیت های حوزه شهرسازی و معماری و همچنین بررسی پرونده های این حوزه مولایی شهردار منطقه 22 به صورت حضوری با مراجعه کنندگان به این حوزه دیدار می کند.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱
تلف شدن نهنگ گوژپشت در سواحل چابهار
مدیرکل محیط‌زیست سیستان و بلوچستان خبر داد
مدیر کل محیط‌ زیست سیستان و بلوچستان گفت: هفته گذشته لاشه یک نهنگ گوژپشت عظیم‌الجثه در سواحل بندر چابهار مشاهده شده است.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
اجرای «جشنواره خانه‌تکانی» در مشهد
به مناسبت فرارسیدن سال جدید صورت می‌گیرد؛
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: همزمان با فرارسیدن نوروز، محصولات شوینده و بهداشتی و سلولزی در تمام فروشگاه‌های شهرما با تخفیفات ویژه عرضه می‌شود.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
اخذ رتبه برتر کیفیت آموزش ترافیک توسط شهرداری منطقه 15
در همایش بزرگ ترافیکی انجام شد
پارک آموزش ترافیک منطقه 15 در همایش بزرگ ترافیکی موفق به اخذ رتبه برتر کیفیت آموزش در میان دیگر پارکهای ترافیک تهران شد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
قرارگیری 23 درصد از مراکز علمی و وزارتخانه‌ها در منطقه 6 تهران
مجتبی کساییان خبر داد
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و امورشوراهای شهرداری منطقه 6 با بیان اینکه قلب تهران منطقه ای تاثیرگذار در پایتخت و کشور است گفت: 27 درصد بیمارستان‌ها و 23 درصد مراکز علمی و وزارتخانه‌ها در منطقه 6 واقع شده است.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
۹.۳ درصد مردم ایران دیابت دارند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در سال ۹۰ هفت درصد مبتلا به دیابت در کشور وجود داشت که در بررسی‌های صورت گرفته در سال ۹۵ این رقم به ۹.۳ درصد رسید که این آمار نگران کننده است.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
هم افزایی شهرداران مناطق 22گانه در اجرای برنامه های نوروزی
در نشست معاون اجتماعی شهردار با شهرداران مناطق عنوان شد:
در نشست صمیمی شهرداران مناطق 22گانه پایتخت با معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، بر لزوم هم افزایی مناطق و بخش های مختلف شهرداری برای اجرای بهتر برنامه های نوروزی حوزه اجتماعی و فرهنگی با بر اساس رویکرد توجه به محرومین و جلب مشارکت مردمی تاکید شد.
۰۷ ۱۲ ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰
۱