موردی از ابتلای کارگران میادین به کرونا نداشتیم
رئیس کمیته سلامت شورای تهران:
رئیس کمیته سلامت شورای تهران اعلام کرد: خوشبختانه در میان کارگران میادین میوه و تره بار هیچ مورد ابتلای قطعی گزارش نشده است.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
تداوم ارائه خدمات غیرحضوری به کارکنان صندوق ذخیره شهرداری تهران
مدیریت واحد امور اعضاء و خدمت رسانی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با اشاره به برخی مراجعات حضوری بازنشستگان در روزهای اخیر تاکید کرد: در راستای حفظ سلامت و همچنین شان و منزلت اعضا و به‌خصوص بازنشستگان گرامی، خدمات صندوق کماکان و فقط به صورت غیرحضوری ارائه می شود و اعضا از مراجعه حضوری به موسسه جدا بپرهیزند.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
هیچ معبر و زیرگذری در مشهد مسدود نشده است
مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد:
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: در پی بارش های روز گذشته مشهد، تجمع آب در پنج نقطه این کلانشهر اتفاق افتاد که در همان ساعت اولیه موارد رفع و هیچ معبر و زیرگذری مسدود نشد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو رد شد
شهرداری طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو را رد کرد و مسؤولان معتقدند مترو حمل و نقل انبوه‌بر است و مردم باید اصول را رعایت کنند.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
ادامه اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منزل تا ۲۰ فروردین‌ماه
مدیر کل امور اجرایی ترافیک شهر اصفهان گفت: طرح زوج و فرد خودروها از در منزل تا ۲۰ فروردین‌ماه در اصفهان اجرا خواهد شد و استمرار یا اتمام آن در گرو تصمیمات ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا است.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری منطقه سه با دستگاه طراحی شده
ضد عفونی و گندزدایی محورهای شهری منطقه سه با دستگاه طراحی شده به نام "مه پاش" در حال اجرا است تا گام موثر دیگری درجهت شکست ویروس کرونا برداشته شود.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
شناسایی ۲۰۸۹ مورد جدید کرونا در کشور/۱۳۳ تن دیگر جان باختند
سخنگوی وزارت بهداشت ازشناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور و انجام بیش از ۲۱۱ هزار تست تشخیص کرونا تا کنون خبر داد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
طرح ۲ روزه یگان‌ویژه برای اجرای برنامه‌های متنوع به مناسبت نیمه‌شعبان
فرمانده یگانهای ویژه نیروی انتظامی گفت: این یگان در قالب طرح مردم یاری با ویژه برنامه "امید به آینده در سایه مهدویت" در راستای کاهش درد و رنج مردم عزیز ناشی از این ویروس منحوس در سراسر کشور اقدام به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع می‌کند.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
فاصله‌گذاری اجتماعی یک قدم عقب‌نشینی از قرنطینه بود
سخنگوی شورای شهر تهران:
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر می‌رسد بهتر بود به جای اصناف ادارات تهران تعطیل می‌شدند زیرا در ادارات رفت و آمد بیشتری صورت می‌گیرد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
کرمانشاه را برای افراد متخلف و زمین خواران ناآرام می کنیم
مدیرکل اداره اجراییات شهرداری کرمانشاه از برخورد جدی با زمین خواری در این شهر خبر داد و گفت: منافع شهر و شهروندان کرمانشاهی را با هیچ کس معامله نخواهیم کرد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
پنجاه سهمیه ورزش ایران در المپیک توکیو قطعی شده
رئیس کمیته ملی المپیک از صدور دستورالعمل کمیته بین‌المللی المپیک برای بازی‌های المپیک توکیو در سه هفته آینده خبر داد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
جنایت به خاطر سوء ظن به همسر
به دنبال تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مأموران گشت کلانتری ساوجبلاغ در جریان درگیری خونینی در یک خانه قرار گرفتند بلافاصله مأموران در محل حادثه حضور یافتند و با جسد خونین زن جوانی که دراثراصابت چاقو جان باخته و دراتاق پذیرایی افتاده بود روبه رو شدند.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
اعزام تمام زائران ثبت نامی امسال در سال بعد
رئیس سازمان حج و زیارت درباره اینکه اگر عربستان تصمیم به عدم برگزاری حج بگیرد تکلیف ثبت‌نامی‌های امسال از حیث اولویت اعزام و سپرده‌هایشان چه می‌شود گفت: در این شرایط قطعا اولویت اعزام در سال بعد با زائرینی است که هم اکنون ثبت‌نام کرده اند.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
دفع ایمن پساب متوفیان کرونایی با حضور کارشناسان
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان خبرداد
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان پیرو انتشار برخی اخبار در شبکه‌های مجازی در خصوص «غسل متوفیان کرونایی با آب وایتکس» گفت: پساب ناشی از شست و شو و تغسیل متوفیان کرونایی در آرامستان اصفهان با حضور کارشناسان معاونت بهداشت استان به صورت ایمن دفع و بی‌خطرسازی می‌شود.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
افزایش ۱۹ درصدی بازداشت سارقان توسط پلیس پیشگیری در ایام نوروز
جانشین پلیس پیشگیری با اشاره به افزایش ۱۹ درصدی بازداشت سارقان توسط پلیس پیشگیری در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته، از رفع تعرض ۲۸۴ فقره اراضی دولتی در این ایام خبر داد.
۱۹ ۰۱ ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
۱