انتقال آب از سد طالقان به آبیک با تخصیص اعتبار ملی تسریع می‌شود
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: اعتبارات قطره چکانی برای انتقال آب از سد طالقان جوابگوی نیازها نیست و با تخصیص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار ملی اجرای این طرح مهم را تسریع می کنیم.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
بیش‌ از ۲ تن مواد مخدر در سراوان کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک باند حرفه‌ای قاچاق در شهرستان سراوان منهدم و دو تن و ۲۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شد.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
۱۸۲۲ نفر در زنجان به کرونا مبتلا شده‌اند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان زنجان، یک‌هزار و ۸۲۲ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
قیمت سکه و طلا در ۱۵ تیر؛ سکه ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان شد
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
واردات موبایل ۳ برابر شد
دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک اعلام کرد: از ابتدای سال تا امروز دو میلیون و ۴۰۴ هزار و ۹۳۳ دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده که حدود سه برابر واردات تلفن همراه در مدت مشابه سال قبل است.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
شمار قربانیان کرونا در کرمان به ۱۸۰ نفر رسید
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مجموع آمار جانباختگان مبتلا به کرونا در استان کرمان را ۱۸۰ نفر ذکر کرد.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
مسیر پیاده راه گردشگری داش کسن احداث می شود
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان:
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان از احداث مسیر پیاده راه گردشگری در محوطه داخلی معبد داش کسن در روستای ویر شهرستان سلطانیه خبر داد.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
چرا حکم ماده ۱۰۰ برای کلینیک سینای مهر اجرا نشده است؟
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رای قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ برای کلینیک سینا مهر شمیران از شهردار منطقه برای عدم اجرای حکم طرح پرسش کرد.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
ضدعفونی مکرر تالار‌ها شرط برپایی مراسم
ابراهیمی گفت: تالار‌های پذیرایی هم اکنون موظف هستند قبل از برگزاری مراسم اقدام به ضدعفونی کردن تمام سالن کنند.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
54درصد حریق‌های ساختمانی در کاربری‌ مسکونی
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 54 درصد از حریق‌های ساختمانی مربوط به کاربری مسکونی است، گفت: سیم‌کشی غیراصولی در مجموعه و دپوی نامناسب سیلندرهای اکسیژن از دلایل حادثه حریق در کلینیک سینا مهر بوده است.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
54درصد حریق‌های ساختمانی در کاربری‌ مسکونی
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 54 درصد از حریق‌های ساختمانی مربوط به کاربری مسکونی است، گفت: سیم‌کشی غیراصولی در مجموعه و دپوی نامناسب سیلندرهای اکسیژن از دلایل حادثه حریق در کلینیک سینا مهر بوده است.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
افزایش مداوم قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری
بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که قیمت انواع خودروهای داخلی طی یکی دو هفته اخیر بیش از ۲۰ درصد گران‌ شده و این روند علیرغم حضور مشتری و رسیدن سطح معاملات به صفر همچنان افزایشی است.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
آسیب صنعت گردشگری سلامت از شیوع کرونا
مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مطرح کرد
مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آمار گردشگر سلامت مراجعه‌کننده به مراکز درمانی مشهد با توجه به شیوع کرونا و ایجاد محدودیت‌ها به میزان بسیار زیاد کاهش یافته است.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های برون شهری تهران ممنوع شد
مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهرداری تهران گفت: از امروز ارائه خدمات به افراد بدون ماسک در پایانه‌های پایتخت ممنوع شد و همه مسافران و مراجعان به پایانه‌ها ملزم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستند.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
انهدام باند سرقت خودرو در کرمانشاه
فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یک باند سرقت خودرو با تلاش ماموران پلیس کرمانشاه منهدم و چهار دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف شد.
۱۵ ۰۴ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
۱