شرکت بهره‌برداری مترو با تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجود اتفاقات خوبی را رقم زده است
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: علی‌رغم محدودیت‌های موجود در مجموعه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، در دوره جدید مدیریت اتفاقات خوبی رقم خورده و مسیر برای ساخت داخلی قطعات مورد نیاز مترو و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان هموارتر شده است.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
تعیین تکلیف واردات موبایل‌های بالای ۶۰۰ دلار تا هفته آینده
سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از تعیین تکلیف تخصیص ارز موبایل‌های بالای ۶۰۰ دلار در هفته آینده خبر داد و گفت: از ۲۴ اردیبهشت، واردات موبایل‌های بالای ۶۰۰ دلار تامین ارز نشده و واردات موبایل‌های زیر ۶۰۰ دلار هم به صورت قطره چکانی در حال انجام است.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
دلار و طلا ترمز کشیدند
قیمت طلا امروز سه‌شنبه با دور ماندن سرمایه‌گذاران به دلیل کاهش چشم‌انداز تورم و افزایش قریب‌الوقوع نرخ بهره از سوی بانک‌های مرکزی، عمدتا بدون تغییر بود.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
بیت‌کوین رکورد جدیدی ثبت کرد
ارزش کنونی بیت‌کوین به میزان ۴۴ درصد از روز استقلال ایالات‌متحده در سال گذشته کاهش یافته است. این رمزارز پیشرو همچنان زیر قیمت‌های پیشین خود معامله می‌شود و به پایین‌ترین حد سالانه سقوط می‌کند و در عین حال کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت فشار قرار می‌دهد.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
آخرین وضعیت تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان
دستیار رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت ضمن تشریح آخرین وضعیت سهام عدالت متوفیان تاکید کرد که این فرایند تا پایان شهریورماه به نتیجه می‌رسد.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
عملکرد خودروسازان بزرگ در بهار امسال
آمار عملکرد خودروسازان بزرگ طی سه ماهه ابتدایی امسال نشان می‌دهد که ایران‌خودرو و سایپا و پارس‌خودرو به عنوان زیر مجموعه سایپا، در مجموع بالغ بر ۲۲۶ هزار دستگاه خودرو تولید کرده‌اند؛ از سوی دیگر میزان فروش آن‌ها قریب به ۲۵۰.۳ هزار دستگاه ثبت شده است؛ نزدیک شدن آمار فروش به تولید نشان می‌دهد خودروهای ناقص کف به‌ مرور در حال جمع شدن است.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
روزشمار نفس‌های به شماره افتاده تهران
یکشنبه(۱۲ تیرماه) نفس‌های تهران را آلودگی فرا گرفت، اما این اولین بار نبود بلکه در تهران شاهد تنفس هوای بسیار آلوده و به شماره افتادن نفس های تهرانی‌ها در فصل بهار بوده‌ایم به گونه‌ای که هوای پایتخت در این فصل سه بار برای ساعاتی در شرایط خطرناک قرار گرفت.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو
مراسم افتتاح نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو‌ برگزار شد.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
بررسی تخصصی عملیات ایمن سازی گود برج میلاد
در نشستی که با هدف رسیدگی تخصصی به عملیات پایدارسازی گود برج میلاد برگزار شد، اقدامات انجام شده در این پروژه و روند فعالیت های آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
احتمال پیک جدید کرونا در کشور
عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با بیان اینکه اکنون مجددا بر روی شاخه بالارونده بیماری هستیم و به نظر می‌رسد که این وضعیت، آغاز یک پیک باشد، ‌گفت: از آنجایی رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته، ممکن است تعداد افراد زیادی درگیر بیماری شوند و وقتی جمعیت بالایی درگیر بیماری شود، مطمئنا عوارض و مرگ‌ومیر و بستری در آی‌سی‌یو بیشتر می‌شود.
۱۴ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر لزوم شناسایی ساختمان‌های ناایمن
در نشست با شهردار تهران مطرح شد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر لزوم شناسایی ساختمان‌های ناایمن، توجه ویژه به فضای سبز و شفافیت در معاملات از سوی شهرداری تهران تاکید کرد.
۱۳ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱
گزارش مالی شهرداری تهران روی میز شورای شهر
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از ارائه گزارش خزانه‌دار شورا در صحن علنی در روز سه شنبه خبر داد.
۱۳ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
۴ رقمی شدن مبتلایان کرونا و جان باختن ۸ تن
جدیدترین آمار کرونا در ایران
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در ۲۴ ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۰۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده و متاسفانه هشت بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
۱۳ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
بازار مسکن پایین‌تر از تورم
با این‌که رشد سنگین قیمت مسکن در پنج سال گذشته اقتصاد خانوارها را با مشکل مواجه کرده، بازار مسکن در یک سال اخیر و حتی ماه گذشته پایین‌تر از تورم عمومی حرکت کرده و نظر کارشناسان این است که روال نسبتا آرام آن تا پایان سال ادامه خواهد یافت.
۱۳ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
کاهش ساعات کار، خدمت رسانی به مردم را دچار مشکل نکند
یک فعال حوزه کار با بیان اینکه با کاهش ساعات کار نباید خدمت رسانی به مردم دچار مشکل شود، برلزوم مدیریت مصرف برق و اجرای الگوی صحیح مصرف انرژی در سازمانها و دستگاه ها تاکید کرد.
۱۳ ۰۴ ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
۱